ilginç konular & Teoriler

12 kasımda kıyamet kopacak? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

ilginç konular & Teoriler>12 kasımda kıyamet kopacak?
Snipper 16:34 06.11.18
Balıkesir Ayvalık’ta bulunan, Ali Çetinkaya Ortaokulu'ndaki bir matematik öğretmeni, istifa mektubu yazarak 12 Kasım’a işaret etti. Öğretmen Emre Nur, istifa dilekçesinde İslam’ın bazı şartları olduğunu söyleyerek, 12 Kasım'da kıyametin kopacağını söyledi

12 kasımda kıyamet kopacak?
12 kasımda kıyamet kopacak?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
madlen 16:49 06.11.18
Evet ben de denk geldim haberin tamamını ekliyorum.

Kıyamet kopacak' diyerek istifa etti

Ayvalık'ta bir matematik öğretmeni, Kuran'ı kaynak göstererek "12 Kasım'da gidecek bir işiniz olmayacak. Dünya düzeni yıkılacak" diyerek istifa etti.

Ayvalık’ta bulunan, Ali Çetinkaya Ortaokulu'ndaki bir matematik öğretmeni, istifa mektubu yazarak 12 Kasım’a işaret etti.

Öğretmen Emre Nur, istifa dilekçesinde İslam’ın bazı şartları olduğunu söyleyerek, 12 Kasım'da kıyametin kopacağını söyledi.

"TARIK YILDIZI DÜŞECEK"
Dilekçesinde, "11.11.2018 Pazar Gecesi, Kuran'ı Kerim'de Tarık Suresi'nde geçen Tarık yıldızı'nın (33,33) enlem ve boylamındaki yere düşeceği, Allah'ım tarafından vahiy yoluyla bildirilmiştir." diyen öğretmen kimsenin kendisine inanmadığını belirtti.

"KİMSE BANA İNANMIYOR"
Nur dilekçesinin devamında, "Bana bildirilen bu durumu, insanlara anlatmama rağmen bir türlü inanmamaktadırlar. Zaten yozlaşmış bu dünya düzeninin yıkılacağından ve onun yerine güçlü ve gerçek bir İslam düzeni kuracağımızdan dolayı, ayrıca insanların bana inandığını ve inanacağını görmek adına istifa etmiş bulunuyorum." ifadelerine yer verdi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 18:59 06.11.18
Paylaşım için teşekkürler.Peki bu öğretmen istifa ederek neye ulaşmayı planlıyor.hazırlık mı yapacak ? bence bir nevi 21 Aralık olayı.Elbette kıyametin alametleri var.yaklaştığını gösteren emareler çıkmaya başladı lakin bunun öngörüleceğini sanmıyorum.bu arada inşallah doktorum da öyle düşünmüyordur yoksa gözlerimle başım dertte demektir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Savatage 01:09 12.11.18
Bekliyoruz bakalım,Tarık yıldızı dünyaya belki yıldız kayması şeklinde sönerek düşecek atmosfer diye bir şey var.Esas soru şu Tarık yıldızı dünyaya direk çarparsa ne olur sorusuna Şakşuka oluruz diye cevap verenlerde var çok güldüm y

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Reis 23:42 12.11.18
Smeagol cadısı rolü, vahiy geldi diyip duran, medya destekli projeye verilmiş görünüyor.

11 Kasım'da Tarık Suresi'ni örnek gösterip 33.33 bölgesine göktaşı düşecek dedi, şimdi de 12 Aralık'ı işaret ediyor ve yine vahiy geldi diyor.

Bakara'ya makara diyen Egemen Bağış kovuldu, bu kişinin hiçbir dokunulmazlığı yok, en kısa sürede tutuklanmazsa arkasında Siyasetçiler'in olduğu tescil edilmiş olur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 14:01 16.11.18