ilginç konular & Teoriler

Güzel koku, çürümemiş ceset ve Suriye - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

ilginç konular & Teoriler>Güzel koku, çürümemiş ceset ve Suriye
aşk 13:06 13.07.15
AÇILDI AMA BEDENLERİ TERTEMİZ ÇÜRÜMEMİŞ
Suriye’de mezarlığa nakledilmek istenen 2 cesedi görenler şok oldu.
Suriye’nin Dera şehrinde, Esed güçleri tarafından öldürülen ve güvenlik endişesi sebebiyle parklara ve evlerin bahçelerine defnedilen cesetler mezarlıklara naklediliyor. Mezarlığa nakledilmek istenilen iki ceset görenleri hayrete düşürdü. Güvenlik gerekçesiyle boş bir alana geçici olarak gömülen sivil 2 kişinin cesedi görenleri hayrete düşürdü. Yayınlanan görüntülerde üzerindeki elbiseleriyle gömülen cesetlerin çürümeden sapasağlam olduğu ve alınlarındaki kanın akmaya devam ettiği görülüyor.

Suriye’de yönetime karşı ayaklanmanın ilk başladığı yer olan Dera’da, uzun bir süre önce Esed’e bağlı askerler ve Şebbiha milisleri tarafından öldürülen Enes Museleme ile Raid Ayyeş iki Suriyeli gömüldükleri bir evin bahçesinden çıkarıldı. Yayınlanan görüntülerde şahısların, apar topar üzerlerindeki kıyafetlerle, kefenlenmeden üzerlerine naylon parçalar örtülerek gömüldükleri görülüyor.
Görüntülerde mezarı açan şahıslar ilk olarak birbirlerine dönerek çok güzel bir koku aldıklarını söylüyorlar. Mezarı açanların şaşkınlıkları yan yana gömülen iki kişiyi çıkarınca bir kat daha artıyor. Günler önce gömüldükleri ifade edilen şahısların yeni gömülmüş gibi cesetlerinin çürümemesi ise adeta görenleri şoke ediyor. Cesetler daha sonra gömüldükleri yerden çıkarılarak mezarlığa götürülüyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
kutlubey 16:27 24.11.15
ALLAH (c.c.) inananlara yardım etsin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ŞeyhMuhammed 09:09 02.02.17
Yalan haber ayrıca ilk ayaklanma orda değil ;)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
madlen 23:32 05.05.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
azize 16:48 29.09.17
Vefa nedir, bilir misin? Vefâ arkanda bıraktığını, giderken yaktığını yabana atmamandır. Vefâ; dostluğun asaletine, bir dua sonrası verilen sözlere, hayallere ihanet katmamandır. Vefâ; ötelerin sonsuz mükafatı karşısında, cehennemi hafife almaman, ulvi güzellikleri dünyaya satmamandır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi