Kadim Bilgelik

Ruh doğru yoldaysa zihinde doğru yoldadır - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Ruh doğru yoldaysa zihinde doğru yoldadır
bitter 14:19 20.07.18
İnsanlar gerçeği geciktirebilir, engelleyebilir, hatta örtbas etmeye çalışabilirler, fakat gerçek ilahi kaynaktan geldiği için kendi yolunu mutlaka bulacaktır. Dünyanızdaki hiçbir güç ruhun ilahi gerçeğini dünya insanlarına hayır getirmekten alıkoyamaz. Hepiniz güçlü varlıklarsınız. Sağlıklı olmak demek, ruh, zihin ve beden arasındaki bütünlük ve uyum demektir. Tüm hastalıkların sebebi uyumsuzluktur. Bir yerde hastalık, yani uyumsuzluk varsa ve bu ruhsal bir sebebe dayanıyorsa ilaç almanın faydası yoktur.
İlaç ruhu tedavi edemez, kesinti yaratan, yolu tıkayan engeli kaldırmanız lazım. Hayat veren ruh gücünün hastanın ruhunu yeniden şarj etmesine imkan vermeniz gerekir. O zaman ruh görevini yapar, uyumu sağlayarak hasta bedene tazelik ve güç kazandırır. Arızaları gidermekle sebep tedavi edilmiş olmaz, şifa gücünü sebebe yöneltmeniz gerekir. Ruh doğru yoldaysa zihin de doğru yolda olacaktır, beden de.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 14:20 20.07.18
Doğru yol ne demektir? Ruhun, zihnin, bedenin "Doğru Yolda" olması nedir?
"Doğru" kime göre, neye göre, niçin doğrudur ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
bitter 14:20 20.07.18
Nokta doğrudur. Doğru noktadır. Doğrudan genişleyen herşey. doğrunun yani noktanın bilgisini taşır. Flulaşır ama bilgisinden özünden birşey kaybetmez. İksir her yaratılmışın özünde mevcuttur. O'na sorun ...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 14:20 20.07.18
Doğru ,Evren bütünün sistemine göre yaratıp yolu yapar.insana her olayı kabullenmek düşer.,çünki dünya Arenası insanların yaptıkları ile şekillenir,ilahi düzene egonu karşı çıkarırsanız kaos başlar buda keder demektir,kabullenmek mutluluk yaratır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jq 14:21 20.07.18
Insan ilâhi kudretten çok değerli bir varlıktır yeryüzündeki varlığının kıymetini bilse ....insan bi içine donebilim muhteşem kaynağın özünün farkına varabilse..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi