Kadim Bilgelik

Geçişin izlerini nasıl silerim - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Kadim Bilgelik>Geçişin izlerini nasıl silerim
Bettyy 16:43 17.08.18
Onu bir başarabilsem...O zaman yeni bir başlangıç yeniden bir doğuş yaşamış olacağım...Edin okuduğum kitaplar oldu..Ancak anlık yada kısa süreli oldu..Buda muhtemelen yanlış teknik üzerinden gittiğim için..İsteğim doğru yekniklerle kalıcı farkındalık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Guneelh 16:43 17.08.18
Gerçek aydinlanmadan bilinç alti temizlenmez, bu yüzdendir tüm öğretiler hakikatın peşinde olmayi öğretir. Önce kendi gerceğinizi, sonra ailenizin, sonra da çevrenizin ve herseyin hakikatini söyleyin. Şeffaflık temizler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
demren 16:44 17.08.18
Şöyle ki birkaç gün evvel başladığım bir çalışma / oyun adına ne derseniz diyin ! Herkese herşeye teşekkür ediyoruz şük’rediyoruz . Siz hangisini kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz . Bilinçaltı siler mi bilmiyorum ama frekansınızın değiştiğini hissediyor olumsuz düşünce enerjisinden çıkıyorsunuz. Bu çalışma yazılıda yapılabilir . Şükür Şükran Teşekkür etme küçük bir öneri daha vermek isterim teşekküre şük’re Şükran’lara önce kendinizden başlayınız , bende bu bilgilerimi buradan sizin vesilenizle aktarabildim için teşekkür ediyorum , şükran ve sevgilerimle,

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nese7822 16:46 17.08.18
Gördüğün (geçmiş ) rüya....
hayra yor..
Kur an her nefeste yenilenir..
Frekansini Yükselt ...
Müzik dinle dans et...
Kitap oku..
Sadece şu an gerçek...
Duygu dusunceleri, direncleri bırak. ..
Bol bol kahkahalan...
Basit çok basit...
Edindiğin kimlikleri birak
akista farkindalikli salin...
Ve gülümse

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 16:47 17.08.18
Kitap öneriyorum. Kitabın adı: Ben Kimim. Yazarı: Howard Falco. Derinlemesine okursanız neyi neden yaşadığınızı bulacak ve kendinizi değiştireceksiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sergec 16:47 17.08.18
Farklı bir pencereden bakalım mı?
Diyelim bir hata yaptınız ve onu hemen silmek kolaydır. Onu ikinci kez ve daha fazla düşünmek kagida veya duvara kazımaktır. Hangisi daha kolay?
Enerji negatif olmaz ve yaşam hep pozitif ve vericidir. Dualite bize yanlış eğitim sonucu aşılanmıştır.
Sadece enerji ve titreşim boyutunda düşünce geliştirirseniz madde ve fizik olmadığını kolaylıkla algılarsınız ve böylece sıkıntı olarak kabul ettiğiniz çöpleri kenara atmak şansına sahip olabilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Umit 16:48 17.08.18
Çok istediğin olmaz. Çok cabalarayarak olmaz. Bunlar kendine direnç yaratır dostum. Kendine direnmeyi birak. Her seyin tam zamaninda ve olmasi gerektiği gibi oluyor inancıyla yaşa. Böylece herşey kendiliğinden çözülecektir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nurmail 16:49 17.08.18
Geçmiş öğreti ve kalıpları bırak yeniden doğmuş gibi yenilenmek istiyorsan geçmişi affet.Geçmiş imtihan dı.Geçmiş öğretiler ise hurafeler bidatlardan korkulardan ibarettir. akışta kal anı yaşa geleceği planlama.Aklına gelen tüm geçmişi pozitif düşüncelerle değiştirerek şifalardır.düşündüğünüz ve üzüldükleriniz geçmişteki hiçbir kimsenin umurunda değildir.geçmiş geçmiştir.herşeyin en güzeline layıksınız SİZ DEĞERLİSİNİZ KENDİNİZİ SEVİN

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arzu5858 22:24 18.08.18
Geçmişi kabullenerek,olması gerekdi oldu,yaşanması gerekdi yaşandı. Diyerek. Olayları ,hatta kişileri affederek.. hatta Alınması gereken dersi de aldığını düşünüp kabullenerek.. Buraya kadar Tamam.. Ama ya Acı geçmiyorsa.... Ne yaparsanız yapın,olayları kişileri unuttunuz diyelim, yürekteki sızı devam ediyorsa.. Beyin ve vücud buna nasıl direnç gösterecek..? Nasıl karşı çıkacak..? Başını yastığa koyduğunda içsesler ve acı nasıl dinecek...? Yanlış anlaşılmak istemem ama deniyorum ve herşey yolundaymış gibi yapıp kendimi kandırmaktan öteye gidemediğimi hissediyorum..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ÖzeDua 00:01 19.08.18
teta healing bakın.Youtubede bir sayfa var seyide şen oraya bakın videolardan birinde geçmişe dair unutmak ya da şifalandırmak istediğiniz şey için yöntem anlatıyır tarım saat önce baktım.Henüz yapmadım ama denerseniz faydası olucak buna eminim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3