Kadim Bilgelik

Levh-i mahfuz kodlaması - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Kadim Bilgelik>Levh-i mahfuz kodlaması
Hal 11:40 22.10.18
Levh-i mahfuz yaradılış planını içerir.
Bu plan olasılık zincirlerinden oluşur. Her insanın kaderi planı levh-i mahfuzda bulunur.
Parçaların (ruhun) bütüne (O’na) dönebileceği yol haritasını ve olasılıkları kapsar. İnsanların karşılaşmaları bu olasılık zincirine dahildir. Hiç bir şeyin tesadüf olmayışı da, her şeyin bir sebebe dayanması da bu yüzdendir.Bu plan his bazında yaratıldığı gibi tıpkı bir bilgisayar oyununun yazılımı gibi rakamlardan yani kodlardan oluşur. Mekanizma dediğimiz yaratımın bu tarafıdır ve totali sistemi oluşturur. Sistemi çözen mekanizmanın çalışma prensibini anlar ve hayat içinde sebeplerini çözer. Yani oyunu kuralına göre oynar çünkü anlamıştır ki mekanik sistem katıdır ve değişmeyecektir.

Bilgisayarda komutlar verilir kodlarla.
Bilenler bilir. Bilmeyenler için örneğin karakter sinirlenirse; daha çok sinirlensin gibi bir mantık kullanılır. Yani şu olursa bu olsun bu olursa şu olsun gibi. Bu komutların ise rakamsal karşılıkları vardır. 010011100 vb gibi.

Nasıl ki bugünün insanı yapay zekayı yaratmak için bu kodları kullanıyorsa, bu tesadüf değil Allahın bilinmekliğinin sonucudur. İnsan Onu bildikçe onun sistemini çözecektir.

İnsan da bu gibi kodlarla yaratılmıştır. Her insanın kendine ait kod rakamları vardır. Bu rakamlar okumayı bilenler için hayatlarının içinde kendini göstermektedirler.

Kodlarını okumayı öğrenen kişi yol haritasını okumayı da öğrenir. Bu beceri önceleri olaylar gerçekleştikten sonra, sonraları olay anında, daha sonraları ise olay öncesinde kullanılmaya başlanır. Geleceği okumanın türlü yöntemleri olabileceği gibi kod okuması bu yöntemlerden biridir.

İnsanın kendi kodlarını keşfi ipuçlarını yakalamada ve kendi yoluna hızla gitmesinde yardımcı olacaktır. Soru işaretlerinin cevaplarını bulurken kolaylaştırıcıdır.

Ancak her şeyde olduğu gibi kod okuma da takıntı haline gelmemeli ancak ve ancak kolaylaştırıcı olarak kullanılmalıdır. Ve her daim düşüncelere, sahiplenilmeden şüpheci yaklaşılmalıdır.

Düşüncelerin %80 i kişiye ait değildir. Şüphecilik mecburiyeti bu sebeple doğar.

Sistem Takıntı yapmış kişiye takıntısından kurtulması için düşünce ile etki edecek ve Bu durumda kodlar karmaşık alınacak yani gerçeği yansıtmayacak ve sonunda kişi kodlardan faydalanma takıntısından mecburen vazgeçmeye zorlanacaktır.

Bu bilgiyi ‘mekanizma’ ve ‘sistem’ kelimelerinin manasının kafada daha net canlanabilmesi için vermekteyim. Okumak için asla tek bir yöntem yeterli değildir. Takıntıların her türlüsü bu sebeple zedeleyicidir. İnsan an’a her daim çok yönlü bakabilme becerisi geliştirmek zorundadır. Tıkanıklıklar bu becerinin geliştirilememesi sebebiyle oluşur.

Nihayetinde insan Allahın üstün teknolojisinin ürünü olan bir çeşit yapay zekadır. Organik bir yapay zeka.

Altınçağ teknoloji devrinin çağıdır. Teknoloji devreye girdiğinde hayatın akışı hız kazanır.

İnsanın arınarak akışkan olma mecburiyeti bu hızın ilerleyen dönemlerde oldukça artacağından gelir.

Alfadan Betaya geçecek olan insanlık Alfada kendi yaradılışını kavrayacak, Betada ise kendi yaratımlarını gerçekleştirme becerisi kazanacaktır.

Bu sebepledir ki Betaya geçiş için bu hakkı kazanmak gerekir. Egonun anlaşılması, nefsin köleliğine kapılmamayı öğrenmek ve Birlik bilinci yaratım yeteneği kazanacak insanın kendi çıkarına değil yalnızca Allahın sistemin çıkarına çalışması için gereklidir.

Örneğin yaratacağı bir canlıyı seks kölesi yapma niyetiyle yaratacak olan biri betanova da olamayacaktır, geçişine izin verilmeyecektir gibi.

Hangi boyuta geçersek geçelim, hangi beceriyi kazanırsak kazanalım her zaman hakikat yalnızca O olacaktır. Yaratma becerisi olduğu gibi yok etme hakkı da her daim saklıdır.

Bunu korkutma amaçlı değil hakikatin bilinçlerde yer etmesi sebebiyle belirtmek mecburiyetindeyim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
arif68 19:31 25.10.18
uyurgezer 10:19 28.10.18
emeginize saglik guzel bir paylasim. (:

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Atakan 14:12 30.10.18
pelit41 14:18 30.10.18
turkuaz 15:42 12.12.18
Lil bin Ali 15:49 12.12.18
levhi mahfuz deistirilebilir ama kader deisemez .

abdulkdadir geylani hz levhu mahfuz u deisitirdigi olmustur . tabi ALLAH onu sevdigi icin deistirmistir . yani ALLAH deistirmistir abdulkadir geylani deil

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
beyz 17:07 17.12.18
Logos 14:48 20.12.18
cern de atom parçalıyoz ayağına farklı boyutlara kapı açmak, evrenin işletim sistemini (levhi mahfuz) çözmek gibi işlerle uğraşıyorlar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havas1989 15:19 20.12.18
1 2 3