Kadim Bilgelik

Atomik kayıt, maddenin manipülasyonu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Atomik kayıt, maddenin manipülasyonu
zerro 18:25 23.03.19
Atomik kayıt, maddenin manipülasyonu.

Bir zamanlar evimize çok sevdiğim bir arkadaşımızdan antika sallanan koltuk getirmiş, keyifle oturmaya, kitabımı okumaya heves ediyordum, fakat koltuğun enerjisi ve sinerjisi odamızda kontrolsüz duygu ve cümle replikleri yayıyor, hissen algılıyor ve bundan ciddi bir rahatsızlık duyuyordum, bu durumu bir büyüğüme danışmıştım, oda maddenin atomik kaydı tutarak üzerine aldığından, Hz Osman efendimizin ibriğinden bahsetti.

-Hz. Osman evde ibriğini kaybeder hanımı yeni bir ibrikle gelir ve Hz.Osman(r.a) ağlamaya başlar hanımı sorar "Neden ağlıyorsun Ya Osman" ve tüyler ürperten bir cevap geliyor Ashabın haya abidesinden "Beni mahrem gören bir ibrikti şimdi ikincisi oldu ona ağlıyorum..."

Anladım'ki daha önceki sahipleri koltukta. söz ve davranışlarının izlerini bırakmış, koltuğa negatif yüklemeler yapmıştı, haliyle yüklenen cümle ve sözcükler bulunduğu ortama ters frekans yayıyor, manen etkileşime girerek sinir sistemimde tahribat meydana getiriyordu.

Camilere gittiğimizde bedenimizin rahatlayıp, sinir sistemimizin huzur bulması, çocuk parklarındaki cıvıltılı enerjinin meydana getirdiği iç huzur yaşanan bu duruma verilebilecek en güzel örnek.

Dedikodu yapılan veya nahoş ortamların yaymış olduğu enerji vorteksi bu manada kişinin hayatını enerji boyutu itibariyle etkileyip, kıtlığa, suur bozulmalarına götürebiliyor.

Evlerde yapılan dedikodular, boş konuşmalar eşya ve elbiselerin üzerine ve hatta bedenin her bir hücresine sirayet ederek bed ve bereketsizliğe vesile olabilir.

Bu sebeple takipçilerime hususen tavsiye, hiç olmazsa on beş günde bir bedenlerini, tüm uzuvlarını hiç kuru kalmayacak şekilde organik elma sirkesiyle ovalayıp, üzerleindeki ters frekans etkilerinden kurtulup arınmalarını tavsiye ediyorum.

Bir zamanlar haberlere konu olan, DİYANETİN LUT gölü ve çevresine gezi düzenlemesini iptal etmesinin çok isabetli bir karar olduğunu, enerji boyutu itibariyle gayet izahatlı bir şey olduğunu vurgulamak isterim. ( Lut kavmi lanetlenmiş bir kavimdir )

Resulullah'ın ashabına lut kavminin yaşadığı bölgeden geçerden akiklenin ve hızlıca geçin demesindeki sırlı mevzu, maddenin atomik kayıt hafızasından başka bir şey değildir.

Evinize gelmiş bir hediyenin duygu ve düşünce yüklemesi nasıldır ? ne değildir ? bu mevzular evin maneviyatını, hane halkını etkilemektedir.

Sinirli ve stresliyken yapılan yemekler ve yüklemeler, tüketene zülümat verip hastalanmasına vesile olabilir.

Abdestli olmak ve dualı olmak suretiyle yapılan yemek daha lezzetli ve tüketene şifa olur.

Maddenin atomik kaydı ses ve görüntüye ŞAHİTLİK getirmekte, üzerine alarak kayıt etmektedir, her yerden izlenmekteyiz bu mana yönüyle, her şey canlı ve dinamiktir.

Örneğin derme, çatma bir alt geçitten geçerken ,içimizi bir ürperti kaplaması, daha önceden oradan geçenlerin bıraktığı korku ve panik replikleri, düşünce ve duyguların tohumları olabilir.

Etrafta bekleyen bu enerjik simülasyonlar bir anda benzer korkuları yayan auralara sıvışarak varlıklarını beslemek üzere kolaylıkla evham veya korkulara vesile olabilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ada 20:14 23.03.19
Muhteşem bir bilgi eski eşya satan bir dükkana gittiğimde içime kasvet çöker hemen ordan çıkmak isterdim şimdi daha iyi anlıyorum(helede takı tarzı şeylerse üzerimizde taşıdığımız için dahada fena)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 20:21 23.03.19
Allah'ım sizden razı olsun kardeşim 🤲 herkesin anlayabileceği şekilde, ne güzel açıklayıp yazmışsın

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kadim 08:07 25.03.19
Ben bı süredir ise gelirken ev boş oluyor 313 Ayetel Kürsi açıyorum bilgisayardan evimin temizlenip arinmasina niyet ediyorum haftada birde adaçayı defne yaprağı üzerlik tohumu karıştırıp tütsü yapıyorum ev temizliğindede sirke kullanıyorum sabah daha enerjik kalkabiliyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
metin372003 16:08 05.05.19
Bu olayı aynen yaşadım.15 sene önce ev hediyesi bi tablo gelmişti evin baş köşesinde yıllarca durdu bizde yıllarca çeşitli sorunlar yaşadık.bu sorunların hasetten ve nazardan olduğuna emin olduktan sonra çok düşündüm ve aklıma o tabloyu getiren kişinin bizim hakkımızdaki ağzından kaçırdığı kıskanç düşünceleri geldi.biraz geç oldu ama uyandım sonunda ve o tabloyu hemen evden çıkardım.gerçekten farkedilir bir manevi rahatlama oldu çok şükür.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mihmander 16:27 05.05.19
Bizde evimizi alalı 12yil oldu aldığımız kişi eve zarar verip çıkmış kavga ettik bu eve tasindigimizdan bu yana evde ne huzur nede bereket var dahası esimii görmek bile istemiyorum evde çok sıkılıyorum bunalıyorum nefes alamıyorum ben 5vakit namaz kılan devamlı kuran okuyan biriyim neden bu evde huzursuzum anlamadım hiç hocaya falanca gitmedim ALLAHA Sığınıyorum insaAllah rabbim yardım eder

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Weron8507 14:48 08.01.20
Allah'tan sabır ve namazla gece Teheccüd vakti dua ile yardım isteyin yüksek sesle isyansiz dua edin kuran okuyun Esma okuyun bende çok şey yaşadım geçirdim insanın kurtarıcısı Allah a yakınlaşmak dik durmak

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
canfero 14:49 08.01.20
Cok guzel bir konuya degindiniz kardesim bende bazen sizin gibi anlattiginiz konuulari dusunurdum fakat art niyetlimiyim derdim siz beni cok aydinlattiniz tesekkurler kardes selamlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SessizSenfoni 14:49 08.01.21
Harika bir konuya değinmişsiniz, yapılan her amel "eşya" tarafından kayıt altına alınıyor Allah 'ın izniyle. Hepsi yaptıklarımızın şahidi olacak ahirette

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eminezeynep33 08:27 21.01.21
Allah razi olsun guzel paylaşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi