Kadim Bilgelik

Sözcüklerin bedenlerde tahribatı veya şifası söz konusudur. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Sözcüklerin bedenlerde tahribatı veya şifası söz konusudur.
benx 22:56 11.05.19
Ahbabın, eş dostun temenni ve duası üzerine.

Kolay gelsin- Sıkma canını gibi sevgi ve kalbilik içeren sevgi sözcükleri manen bir tatmin, bir şifa, rahmet içerir hitaba muhatap olanlara.

Kalbilik ve samimiyet içeren sözcüklerin özündeki cevher yüklü enerjiler ses üzerinden yönelip muhatabı yoklar, bedenin titreşim seviyesi akis bulduğu kişinin manyetik alanı ile rezone olup uyumlanma gerçekleştiğinde sözcükler aurada devinim yaparak, sinir sistemini aktifleyip beyne impluslar yollar, neticede el ve beyin korelasyonu güçlenir, yapılan iş kolaylaşıp, çabucak biter.

Söz enerjidir,güzel enerji muhatabında aktife olduğunda dua hükmüne geçer.

İşiniz varsa kolay gelir, can sıkıcı bir durum varsa gönüller ferahlar.

Güzel sözler bir şalter gibi çalışıp ve bir kere sinir sistemini harekete geçirip, hücreler arasında yeni iletişim yolları açarak, aurayı genişletir, manen huzur ve selamet getirir.

Ve emmâs sâile fe lâ tenher.

1. ve emmâ : ve amma, fakat
2. es sâile : isteyen
3. fe : bundan sonra
4. lâ tenher : azarlama ( azarlamak karşıda yıkıma, iflasa neden olur, söz enerjidir, söz rahmeti ilahiye içerir )

Ve lev neşâu le eraynâkehum fe le araftehum bi sîmâhum ve le ta’rifennehum fî lahnil kavli, vallahu ya’lemu a’mâlekum.

Biz dileseydik, onları sana gösterirdik de, sen onları yüzlerinden tanırdın. Andolsun, sen onları, konuşma tarzlarından da tanırsın ( konuşmanın, ima etmek, kast edilen sözcüklerdeki cevher yüklü enerjiler ) . Allah, yaptıklarınızı bilir.Muhammed 30..

Hazmedilemeyen söz ve fiiller taşkınlığa, duygusal travmalara neden olur, ağrıma, gücüme gitti deriz, aslında sinir sistemim kilitlendi, organlarımın titreşim seviyesi bozuldu, auramı yırttı ve bu sözden çok ızdırap duyuyorum demek isteriz haddizatında madde ötesi düzlemde..

ve sonra yan bakma cinayetleri, beş lira yüzünde tartışma sonucu katliam gerçekleşti denerek hadiseler gazetelerin ikinci sayfalarında haber oluverir..

Her insanın izzet-i nefsi vardır...Ona dokunmaya görün !!!

Sözcükler sahibini sorumlu ve mesül kılar, söylenen her sözün mutlaka bir tesiri vardır, bedenlerde tahribatı veya şifası söz konusudur.

Anne ve Babasının nefretli tartışmaları arasında kalan çocukların yaşadığı bozulmalar veya başka sebeplerle kötü söz ve cümlelere maruz kalmak İnsanın titreşim seviyesini, organları ve hücrelerinde tahribat meydana getirdiği için, Cenabı Mevlam sözlerin güzel ve akıcı olmasını kullarına öğütlemiş, aksi halde sorumlu ve mesüliyet olacağını bildirmiştir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 23:01 11.05.19
evet çok güzel bir yazı ve yetim hakkı yiyen alev topu yekis gibi olur cayır cayır yanar..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
trt123 14:40 08.01.20
İnsanoğlu ne kadar hassas bir varlık bir tüy tanesi gibi herşeyden etkilenir özen ister , güzel bir bakış, tatlı bir söz,kalbi bir muhabbet ister çok mu şey ister bilemedim.....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
socialistbro 14:41 08.01.20
Bende herseye pozitif yaklasiyorum yakinlarimada oyle telkin yapiyorum sizin yazinizi okuyunca dogru yaptigimi gordum allah cc razi olsun hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi