Kadim Bilgelik

Kristaller Kadim Varlıklardır - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Kristaller Kadim Varlıklardır
Arma 23:26 07.09.19
Renkler sadece elektromanyetik dalgaboylarının birer yorumu olmaktan çok daha fazlasıdır. Rengin içindeki bilgi Evrenin Kumaşı’nın derinlerine ulaşır, ta ruhumuza kadar uzanır. Bizler titreşim varlıklarıyız; duygusal ve zihinsel hayatımızın akışı tamamen titreşimsel frekanslar gerçekliğinde bulunur. Fiziksel bedenimiz bile titreşen bir kristalin su ve de birbiriyle etkileşen çeşitli moleküler ışınların matriksidir.

Bedenimizin ve zihnimizin morfogenetik alanı daha çok ahenkli ve ahenksiz titreşimlerin bir senfonisi gibi olurken, gezegenimizin kristalleri ve mineralleri de belirli bir frekansa mükemmel bir şekilde uyumlanmıştır. Dolayısıyla, kristallerin süreklilik halindeki titreşimsel tonu, girift enerjetik anatomimize mükemmel bir uyumlanma skalası sağlarlar. Herşeyden öte bizler dünyanın bu minerallerinden oluşan bir bütünüz. Farklı renkler farklı kişilerde onların farklı yönleriyle rezone olur ve kristallerin ve renklerin iyileştirme çalışmalarında bu kadar etkili araçlar olmasının nedeni de budur.

Daha derin bakılacak olursa, kristaller kadim varlıklardır; Evrende derin bir salınım modunun canlı ifadeleridir. Bu salınım modu genellikle bir Deva’ya atfedilir; yani kristallerin bu özel titreşimlerinin kollektif şuuru veya morfogenetik alanına. Bir kristalle iletişime geçtiğimiz her zaman aslında canlı bir Deva Kristali ile etkileşime geçiyoruz. Dolayısıyla, karşılaşacağınız her kristal, kendilerine ait renklerinden yansıyan derin bir zekayı ve Evrendeki ve Ruhunuzdaki spesifik prensipleri temsil eder.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
serhat22 04:30 29.12.19
kristaller taşlar gerçekten enteresan dikkat çekiçi enerji depoları. paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
faydilek 14:26 04.01.20
evet kristallerle tedavi için uygulama videoları var youtube da izlemiştim .

Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Elif8888 00:58 04.02.20
İlk defa duydum ������

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aeastroom 17:27 12.03.20
Güzel bir konu anlatımı olmuş teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
samet03 01:27 31.05.20
vertigo hastasıyım kristal görünce konuya daldım ama bu başka kristalmiş. paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi