Kadim Bilgelik

Alimle oturup kuru ekmek ye ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Alimle oturup kuru ekmek ye !
Hal 11:04 23.06.20
Birlik(te) olduğun, kaynaştığın, kızdığın, tartıştığın, geyik muhabbeti yaptığın insanlara dikkat et, bir süre sonra halleri duygu ve düşünceleri (eklenti) geçiş yapar aurik alanda, ya sen o olursun, ya da o'sen olursun.

Bilimsel temelli bu mekanizmanın adı ayna nöronları işlevidir, bu nöronlar tıpkı ayna gibidir, karşıda ne görüyor, neyi hissediyorsa alır onu kopyalar, sende açığa çıkartır.

Bu sebeple büyükler:

Cahille Oturup Bal Yiyeceğine ,
Alimle Otur Kuru Ekmek Ye ! demişler..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Gul36 11:05 23.06.20
Oturduğu sohbet ettiğim ortamı değiştirdim fakat bana en yakın ve de en zarar veren insanlarla mecburiyetten biraraya gelmelerimiz oluyor ve aşırı rahatsız oluyorum hem her buluşmada yeni bi zarar veriyolar. Bunun için esmalarla kendimi korumaya almaya başladım inaniyorum inşaAllah etkili olacaklar, olması lazım yoksa gidişat kötü

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Emelce 11:06 23.06.20
Aynen öyle sevgili kardeşim..Bu yüzden ben çevremde bana zarar veren negatif insanlardannuzlastim face i degistirdim.adersimi evimi telefonumu..
Görüşmüyorum ve inanın coook huzurluyum..Kuran kursuna gidiyor ve zikir çekiyorum çok az sayili komşular ile görüşüyorum o da selamlaşma o kadar Tv yok ne kadar huzurluyum...Kurandaki ayetleri türkçe dinliyorum..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up