Kadim Bilgelik

Bilinçaltı formatlama çalışması - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Bilinçaltı formatlama çalışması
Hal 11:54 23.06.20
Örneğin; Malum bir çok insan namaz kılmak noktasında, gerekli içsel motivasyonu ve iradeyi ortaya koymakta zorlanabiliyor (olabilir).

Günün her hangi bir saatinde, abdest almak şart değil, Secdeye vararak içinizden geldiği gibi, belli bir cümle kalıbına girmeden, samimiyet ve ihlasla 21 gün boyunca disiplinle aynı konuyu aynı hesaplaşma ve yüzleşme ile sevmediğiniz alışkanlıklarınızı Cenabı hakka bildirir, itirafta bulunursanız, kısa sürede halleriniz değişerek arzu ettiğiniz yaşantıya geçebilirsiniz.

Veya başka başka konu ve içeriklerle bu çalışma uygulanabilir.

Başka bir örnekleme ile sigara bırakmak, karakterinize yerleşmiş bir davranış kalıbını değiştirmek (huyum kurusun halleri)

Beyin ruhsal boyutlardan çıkan pişmanlık ve samimiyet ile kendisine kısa devre yaptıran, düşünce bozukluğuna sevk eden hücre bloğunu tarayıp, veritabanında bularak, gerekli bağlantıları tamir eder, beynin bilişsel aktivasyonunuda dahil ederek gereken yerini alır inşaAllah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Asiye 11:56 23.06.20
Şükür secdesi diye biliyorum. Niyet ettim şükür secdesine denir Allahu ekber diyerek secdeye varılır. Secdede Allah şa ne dilersen ne istersen iste halini anlat dertleş kendi dilince konuş ağla zamanla sınırlama kendini muhteşem zaman geçiriyorsun Allah ile. Abdesli uyguluyorum ben

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Emelleme 11:56 23.06.20
Birde arkadaşlar gece kalkın ili rekat namaz kilin..Gece yanı sesiz aynengozyasi ile secdeye kapanın vee önce böl bol tövbe edin bizler günahlarız Adem.babamizdab bu yana..Yanı önce af dileyim daha sonra dua ve istek yapak lazim diye düşünüyorum.. Ben öyle yaptım.ve ypaiyorum..ve Inan hayatıź değişecek Rabbimin izniyle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up