Kadim Bilgelik

Nazar edenlerin enerjisi nerede olursanız olun sizi bulur - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Nazar edenlerin enerjisi nerede olursanız olun sizi bulur
Hal 12:10 23.06.20
Mutluluğu sanal ortamlarda paylaşmak, resimlerle beğeni toplamak enerji dengenizi alt üst edebilir. Bütünsel ve dolanık bir evren içinde yaşamlarımızı sürdürüyoruz.

Nazar ve gıpta edenlerin enerjisi nerede olursanız olun sizi bir şekilde bulur, (nette) bir bakış yeterlidir, bu tür enerjilerden kaçmanız maalesef mümkün değil, zayıf bir anınızı yakaladığı anda düşünce, duygu dünyanızda huzursuzluklar hasıl olabilir.
Bencil ve ham bir nefsin bakışları sizi didik didik etmek suretiyle manyetik alanınızda yırtıklara vesile olabilir.

Gıpta anında bir çocuk, mutlu bir çift gördüğünüzde MaşaAllah demek devreyi mübarekler..

Sanal ortamlarda veyahut reel hayatta hastaların, kopmuş uzuvların, ölmüşlerin resimlerine bakmak hassas kalplerde hastalığa çeşitli bedensel patolojilere vesile olabilir.

Hacamat ve bioenerji yapanların ciddi bir koruma içinde olmaları mecburidir.
Aksi halde empati ve yoğun acıma hisleri hastalığı size çeker. Bu noktada 'dua etmek', tiskinmemek ve aşırı uyumlanma yoluyla duygusallığa kapılmamak gereklidir.

Dua ettiğiniz anda şifa gider.. Dua manyetik alanınızı korur, hastalığın size gelmesine mani olur.

Düşünce enerjidir, kontak ve bağlantı içerir, şahsen ben deniz yoğun çalışmalarla manyetik alanımı korumak adına bir çok çalışma yaparak huzurlarınıza çıkarak paylaşımlarda bulunmaktayım, bilhassa konular açtığım zaman eklenti almamak, etki altına girmemek için adeta kamp çalışmaları yapmam gerekecek, bu tür konulara uzak kişiler sanki bu yapılacak çalışmanın basit ve yalın bir çalışma olacağını zannetmekteler.

Rehberlik yapmak, danışmanlık vermek hele, hele manevi boyutlarda bu işlere kalkışmak cesaret ve sağlamlık isteyen yetilerdir, disiplin ve gayretle bu yola girmeyenler etki alarak bir çok hastalığı, cinni musallatı, duygu ve düşünce formlarını üzerlerine çekebilirler.

Duygu ve düşünce formları asalak tarzı enerjetik varlıklardır, bir şeyin cevabını, bir şeyin deneyimini almadan sizi terk etmek istemezler, şuurlarımızı adeta kontrol altına almak suretiyle kendi zekalarını deneyimleme arzusu içindedirler..

Genetik düzeyde negatif kayıtları açarak size olmadık şeyleri deneyimletmek, vesvese vermek, görüntü vermek gibi bir çok tacizi yaşamak mümkündür, bedenin çeşitli yerlerine yerleşmek suretiyle sizi hasta edebilir, genetik seviyede hastalıkları açabilirler..Allah muhafaza ...

Buradan bir uyarı vermek isterim; Ben denize özenip insanlara yardımcı olmaya, dilinizin döndüğü kadarını anlatamaya kalkmadan önce belli ilimlere vakıf olmak ve ciddi bir zırhlanma içinde olmanız gerekmektedir.

Yapılan hizmet boyutsallık içerir, kişinin iç benlerine karşı söylem ve konuşmalara girdiğiniz anda onların astral bedenleri, duygu ve düşünce bedenleriyle rüyalarda, yakaza anında karşılaşmanız mümkündür, neticede astral katmanlarına sesleniyor ve onlara rehberlik yapmaya çaba gösteriyorsunuz.. Yoğunluk ve bağlantı bu nedenle çok güçlüdür bu tür manevi içeriklerde..

(Yanlış anlaşılmayacağımı bilseydim, emin olsaydım daha çok konuya değinmek isterdim) bu kadarı kafi sanırım..

Kamuoyuna arz ederim..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aynur 12:11 23.06.20
Evet,bazan o kadar empatik oluyorum,butunun parcasi oldugumu hissediyorum(cok sukur)ki ,kendime cekmekten endise duyuyorum.korunma virdleri yapiyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ozgem 12:13 23.06.20
Cook doğru hocam yıllar once kızımın fotosunu koydum face neler yaşadık.neler..Simdi fotoraf paylaşımı yapmıyorum.Bakin Düşünce ne kadar etkili bir komşumu davet etmeye düşünüyordum evime..VE KAFAMDA BIR KIŞI DAHA VARDI YANI IŞTE AYSEYI DE ALIP GELSE DIYE..Ve 4,5 gün içinde beni arayıp demez mi yani benim.dusunduklerumi aynısı söyledi..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nurist 12:14 23.06.20
İnsanlik ve İslamiyetin en buyuk degerlerindendir ,hasta ziyaret etmek gibi ,gibi akraba veya komsunun derdiyle birparca hemhal olmak bana gore..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Naim 12:15 23.06.20
Sabah evden çıkmadan önce , kalabalık ortamlara girmeden önce , sebepsiz başınız , kolunuz , ayağınız ağrıdığında , yani kötü tesire maruz kaldığınızda muhafaza dualarınızı yapabilirsiniz ... Hiç bir duanızı hamdsiz ve salavatsız yapmayınız ... Yine de kötü tesirlere maruz kalacağız ... Çünkü kulluğumuzu yeterince eda edemiyoruz ... Kötü tesire maruz kaldığımızda biliniz ki tevbe zamanı gelmiştir. ...Bu durumu ilahi ikaz olarak kabul ediniz ...( O sevmeseydi , uyarmazdı ) Tasavvufun T si tevbe dir der kaynaklar ...saygılar ...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mavi 12:16 23.06.20
MaşaAllah berekAllah daha iyi anlatılamazdı sanırım.
Müşterilerimle sadece yazı ile görüşme sağlıyorım. Tlf görüşmesi almamamın büyük bölümü budur enerjiden sakınmak. Bende bio enerji yapıyorum ayrıca. Şifaya vesile olan kişilere saldırı da çok fazla oluyor. Dualar zikirler hiç boşluk vermemek gerek bir zayıf anınızda yakalıyor. Çok şükür çokta dua alıyorum. Buda bi korunma oluyor hamdolsun Rabbime vesile ettiği için. Rabbim sizide muhafaza etsin tüm şerlerden önemli bir vazifeyi üstlenmişsiniz. MaşaAllah berekAllah diyelim nazarımız değmesin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Berberis 12:17 23.06.20
Çok doğru. Denedim ve yaşadım. Nette beni mutlu eden birseyi paylaştığım zaman hemen nazar değiyor hastalanıyor ve iç sıkıntısına giriyordum. Artık paylaşmıyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
seda35 12:17 23.06.20
Bende paylaşimi kestim cocuklarimin fotolarini paylaşmiyorum.. Geçen evime misafir geldi gittikten sonra elimdeki Süt şişesi elimden kaydi resmen tuz,buz oldu şişe her parçasi kristale dönüştü.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zen 12:18 23.06.20
Alfa Bioenerji de şifacı şifalama esnasında kendisi de şifalanıyor. Şahsen tüm çalışmalarımda en az danışanım kadar relax oluyorum ertesi gün.
Hala uygulama yapıyorum.
Sadece vesile oldugunu düşünmek, enerjinin önünden çekilmek, egodan sıyrılmak negatif 'ten korumanıza kafi. Ha bir de bilinçli bir kaç nefes tekniği ve imgeleme ile çok daha fazlasıyla korunabilir bioenerjist ki düşünce, hayal, imgeleme zaten bir frekans enerji işidir. Zikir kadar tesirlidir. Öyle ki
"bir saat "tefekkür" bir sene nafile ibadetten evladır* der Bediüzzaman Hz leri.
Zira zan, güzel düşünme üzerine nice alimlerin kayıtlı bilgileri vardır zati.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi