Kadim Bilgelik

gizli tut ve onu gözünde küçült - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>gizli tut ve onu gözünde küçült
Gercek 15:12 18.11.20
Güzel bir iş yapmak istediğin zaman acele et, gizli tut ve onu gözünde küçült. ”Demiş Yunus Emre, “gizli tut” kısmını ele alalım kısaca.

Hayırlı güzel başlangıç, niyet vede girişim, fikir ve vizyonları çevrenizle paylaşmadan önce sakin bir kafayla düşünün..!

Kadersel döngüleri, önemli istişareleri ufku geniş, zihni pak, ön yargısız bakabilen bilinçlerle start vermek enerji yönüyle bereketli, rüzgarı arkaya almak gibidir!

Aksi halde! Büyük bir heyecan ve arzuyla gelen teklifi veya akla yatkın bir fikri, dik kafalı, inatçı, enerjisi sert, düşük bir bilincin manyetizmasında açarsanız tüm enerjiniz sönümlenebilir.

Bazı İnsanlar kara delik gibidir. Etrafta pozitif ne var, ne yok çevrinti içine çekerek öğütür,soğuturlar insanı, bezgin ve pasak hallerini kopyalarlar haberiniz olmaz,durduk yere kendinizi halsiz,işlerde karışıklık ve zorluk hali ortaya çıkabilir, buradan tüm takipçilere acizane tavsiyem, parlak fikirleri,umuda dair işlerinizi istişare ederken seçici davranmanız, kiminin nazarı, kiminin düşük algısı, kiminin kıskançlığı ket vurur, dağıtırlar olumlu ihtimalleri.

Rabbim fikir ve kabiliyetlerinize pozitiflik, paranıza bereket, niyetlerinize isabetler versin. amin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yazbahar 00:05 19.11.20
Muhteşem tespitler.
Ah bı de tutabilsem dilimi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up