Kadim Bilgelik

Herhangi biriniz ölü kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Herhangi biriniz ölü kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı?
yigido3358 15:30 04.03.17
GIYBET.

Negatif Devre bağlantısı ( Herhangi biriniz ölü kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı? Hucurat 12 ) yamyamlık.

Herhangi bir insanı düşünüp, andığınızda bir bakarsınız karşınızda bitiverir, bir çok kez yaşamış bu hadisenin öyle kuru bir palavra olmadığına şahit olmuşsunuzdur, kişi yaşadığını bilir, deneyimlenmiş bilgi en kıymetli bilgidir, bilmek ve görmek tamam olduğunda kalp tatmin olur.

Tasavvuf'da hissi kabl-el vuku derler, radar gibidir, beyin tarar, algılar his edersiniz.ES SEMİ-U duyuculuk frekansında, evrenin tüm dalga boyları aslında beyniniz'dedir.aslında her birimiz Allah'ın ilminde ilmine şahitlik getiren bilgi kodları'yız.

Günün birinde istanbul'da hala oğluyla gezerken bir anda kan-kisini andı, arkadaşı Mardin'den, ihtimal dahi verilecek bir durum söz konusu değilken, dikkat edin aradaki mesafe 1249 km, ben filancayla karşılaşacağım, O BURALARDA !! dedi kendinden çok emin ve net !! vakarlı bir şekilde, söylediği söz akılla algılanabilecek bir durum değildi, çok geçmeden takriben on dakika sonra bahsettiği arkadaşı karşımızda bitiverdi, sanki kalben telepati, birbirlerine pozitif devre bağlantısı kurmuşlardı.

Yaşanan olay neydi ? Düşünce gücüyle iki arkadaş beyinlerindeki devre bağlantılarıyla, yoğunlaşmayla, birbirlerine olan muhabbetleriyle pozitif bir kontak kurup, birbirlerine uyarı verdiler, taa neredeb ve nerede olduğunu bilmeden, güçlü bir bağlantı ile bizim falanca bu memlekette yaşıyor gibisinden manyetik vibrasyon yolladı ve bu dalga boyunu yakınlarda olduğundan hala oğlu net bir şekilde his etti ve aralarında bilinç dışı bir çekimle denk geliş oldu.

Gıybetle ne alakası var bu konunun diyenler dikkatlice tefekkür etsinler !

Olumsuz konuşmaya, falanca kişi hakkında atıp tutmaya başladığımızda, bahsettiğim bağlantılar kurulur, isterse gıybeti yapılan kişi dünyanın diğer bir ucunda olsun fark etmez, bilinç dışı dinamikler harekete geçer ve gıybetini yaptığımız kişiyle kurulan kontakla negatif anlamda naklen yayın başlar. ( günahını alma derler Anadolu'da )

Gıybeti yapılan kişinin aurasına düşünceyle ( Musavvir ) negatif kontak kurarak kişinin aldığı ahları, bedduaları, hınzırlıkları, negatif düşünce ve duygularını negatif bağ ile auramıza, yaşam ve kaderimize transfer ederiz, neden ? kurulan bağlantı negatif !! bizde talih, kısmet, nasip, annemizin duası vs. leri'de bir güzel karşıya transfer ederiz neden ? borçlandık çünkü, hak yerini bir şekilde yerini bulacak. ..

Kul hakkı anında hesaplanır, an içinde olur ve biter, bizdeki pozitif karşıya, ondaki negatif bize transfer olur, Allah'ın ilminde kimsenin hakkı kimsede kalmaz, bu arada kişide ödeme yapacak pozitif enerji yok ise bu sefer, hakkı yenen, zulüm gören kişiden karşıya zalime, iki kat negatif enerji transferi gerçekleşir ve hak yerini bulur.

“Söyleyin bakalım, müflis kimdir?” diye sordu. Allah'ın elçisi, anlatmak istediği bir olaya arkadaşlarının dikkatini çekmek için böyle yapardı. “Parası pulu olmayana müflis denir” dediler. Bu tarif bir açıdan doğruydu. Ama ahiretteki iflası kapsamıyordu.

Bir Müslüman kıyamet günü Allah'ın huzuruna çıkar. Kıldığı namaz, tuttuğu oruç, verdiği zekatlarla pek çok sevap kazanmıştır.

Ama kimine sövüp hakaret etmiş, kimine iftira atmıştır; onun malını yemiş, bunun kanını dökmüş, şunun canını yakmıştır. Hesap görülmeye başlanınca, yaptığı ibadetlerinin sevabı hakaret ettiği, iftira attığı, canını yaktığı kimselere dağıtılmış, daha üzerindeki kul hakları bitmeden sevapları tükenmiştir. Başkalarına verecek sevabı kalmadığı için, haklarını yediği kimselerin günahı sırtına vurulmuş ve cehennemin yolunu tutmuştur. İşte asıl müflis bu kimsedir.” (Müslim, Birr 59; Tirmizî, Kıyâmet 2; Ahmed b. Hanbel, Müsned, II, 303, 334, 371) (Prof. Dr. M. Yaşar Kandemir, Peygamberimin Sevdiği Müslüman, Erkam Yay.)

Hucurat Sûresi 12
"Ey iman edenler! Zannın bir çoğundan sakının. Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Birbirinizin kusurlarını ve mahremiyetlerini araştırmayın. Birbirinizin gıybetini yapmayın. Herhangi biriniz ölü kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı? İşte bundan tiksindiniz! Allah'a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz Allah tövbeyi çok kabul edendir, çok merhamet edendir."

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Resul025 21:20 27.03.17
Gıybet ortamları öyle bunaltıcı oluyor ki dayanamıyorum.

İŞ yerinde bazı kişilere diyorum çok cömertsin yardımseversin kıldığın namazlarını oruçları şu adama şimdi gönderdin ama o hâlâ bunu anlamıyor ve hâlâ yanımda gıybete devam ediyor susmuyor. Ne yapmalıyım. İş yerinde olduğu için bırakıp gidilmiyor. Bir tavsiye lazım. Namaz kılıyor ama gıybet çok fazla.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
alperen 22:00 27.03.17
Evet dilinizi tutmak lâzim ve gıybet edenlerden uzak durmak..Konuyu değiştirmek mesela ben öyle yapiyorum.biri giybet mi ediyor hop başka konu açıyorum...Deneyin ise yarıyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hatram 22:07 27.03.17
Birde şu var biri kötü işler yapıyorsa onun hakkında başkalarıda tuzağına düşmesin diye uyarı konuşulur bunda iyilik vardır .....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 13:27 31.03.17
Dudaklar hapishanenin kapısı , dişler parmaklık , dil azılı mahkum ....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi