Kadim Bilgelik

Nefes alırken Hay verirken Hu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Nefes alırken Hay verirken Hu
Hamzayigit 09:04 12.05.17
Bir anda gelen, sebebi belli olmayan rahatsızlık düzeyindeki titremeler, doktorlara Gidilip tetkik edilmesine rağmen Şifa bulamayanların Enerji bedenleri negatif yüklü olabilir, Örneğin Kalp alanını aktiflemiş bir evliyanın türbesi'ne gidildiğinde gelen titremeler, pozitif ve negatif değerlerin çakışması ile ortaya çıkan ürpermelerdır bu esnada kişi evliyanın pozitif alanına girerek şifalanabilir bu bir tekniktir.

Başka bir teknik olarak topraklanmak, çıplak ayakla tarlada ve çimenlerde gezmekle, veya temiz havanın olduğu ormanlık bir arazide Derin ve ritmik alınıp - verilen nefesler ile kişi enerji bedenini sağaltabilir.

Akciğerlerde nefes Sirküle olmadığında, gerekli devir sağlanamadığında Okjijen kirlenmekte, Derin ve etkili nefes alamadığımızda akciğerler de alt kısımlarda hava kirlenerek kana karışıp kanın bozulmasına, duygu ve düşünceleri negatif enerjilerle dolmasına vesile olmaktadır, hacamat bu sebeple çok etkili bir yöntemdır.

Ritmik bir şekilde ve derin olarak alınan nefes alışverişler enerji bedenin sağlıklı olmasına vesiledir, ağız ve burundan aynı anda alınıp derin bir şekilde çekilip verilen nefesler akciğerlerdeki havanın devir daim olmasını sağlar ve neticede kandaki enerjetik parazitler yanarak bedeni terk ederler.

Akciğerler Hay ( neşe - mutluluk ) esmasının açıldığı Merkezdir.

Allah zikri damaktan vurduğunda akciğerlerde kendisi açar, sesli zikir yapan dervişlerin akciğerlerin de neşe ve mutluluk açılır.

Hay-dan geldik Hu ya gidiyoruz, nefesi alırken Hay verirken Hu deriz haddizatında .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 00:27 15.06.17
Bahsedilen negatif enerji tam olarak nedir. Kişinin olumsuz düşüncelere sahip olması yoksa başkalarının kişiye aktardığı negatif veya nazar gibi enerjiler mi...
Bu tarz titremeler bir takım zikir, tefekkür, rabıta yada bir anlık bir kelimenin söylenmesi ile oluşan hallerde de olması yine aynı sebepten mi kaynaklıdır... Bu titreme konusu özellikle vücutun belli noktalarında olma isteği oluyorsa, ve titreme sonrası rahatlama durumu gelişiyorsa bu durumun bir sebebi olabilir mi...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Hamzayigit 07:38 15.06.17
Enerji beden içindeki duygu ve düşüncelerin astral boyutta yansıması olarak karşımıza çıkmaktalar. Tasavvufta misal alemi olarak bilinir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ozgemozgem 19:00 19.06.17
Hiç bir çaresi olmayan ve bir ömür ilaca mahkum eden Hasimato hastalığının da esmalarla bir çözümü olabilirmi acaba ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Grnyo 15:38 20.09.17
Ya Müheheymin Ya Allah şeklinde 21 gün 2800 adet zikir iyi gelecektir, Müheymin esması bağışıklık sistemini dengeler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yusufbey 23:40 31.03.18
Dokundugm herseyden elektrik çarpıyor. Ve bu ara o kadar sıklasti ki çat diye sesini duyuyor ve flaş gbi ışığını görüyorm

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zeki hoca 22:13 26.04.18
Topraklamak İyi gelecektir, giydiğiniz ayakkabının topraklama yapması, düzenli beş vakit namaz kılmakla da üzerinizdeki yükü rahatlatabilirsiniz, camii cemaati saf tuttuklarında birbirlerine dokunduklarında en ufak bir elektriklenme olmaz, ayaklarını Halılara sürtmelerine rağmen En ufak bir şeyde olmaz, bu sebeple abdestli olmak ve düzenli namaz kılmakla bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi