Kadim Bilgelik

Bebeklerde kişilik ve karakter gelişiminde genetik titreşimin etkileri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Bebeklerde kişilik ve karakter gelişiminde genetik titreşimin etkileri
RvP 00:13 15.06.17
Bebekleri pusetlerde, çocuk arabalarında çokça tutmak enerji bedenlerini zayıflatıp, auralarındaki akışı bozabilir, arada bir sarılmak,sevgi yüklemek Suretiyle sinir sistemlerini şarj etmek gerekebilir.

Bebekleri, çocukları enerjisi pasaklı insanların eline bırakıp , bakıcılık yapmalarını beklemek, bebeğin bilinç altına virüs bırakmak gibidir,morfegenetik algı diye bir şey vardır, bakıcının huyu, genetik titreşim seviyesi bebekte kişilik ve karakter gelişiminde rol model oluverir.

Ana ve Babanın dışında Bebekleri, çocukları öpmek enerjilerinin bir anda boca olmasına neden olup, hasta edebilir.

Bebeğinizi her önünüze gelene verip, sevmelerini izlemek enerji yönüyle risklidir.

Çocukları alış veriş merkezlerinde veya luna parklarda elektrik yüklü veya mahalle aralarında plastik kaplı malzemelerde, kaydıraklı oyuncaklarda oynamaları neticesinde sürtünmeyle elektrik yükünü vücuda toplamaları, strese girmeleri olasıdır, topraklamak gerek, aksi halde geceleri altlarına kaçırıp, karabasan, halk diliyle uğrak yaşarlar.

Çocukları ağlatarak sevenleri tebessümle karşılamak hoş olmayıp, ağlatarak sevenin negatif yüklü olduğuna işaret olup, bir nevi sadistlik içerir.

Çocuklara kızarak parmak sallamak, bedendeki akışı hızlandırıp negatif yükü, yıkıcı ve yakıcı enerjiyi parmakla yönlendirmek, çocuğun aurasında yırtılmaya, psikolojisinde bozulmaya neden olur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yakamoz 07:35 15.06.17
Benim eşim pozitif biridir ama çocukları ağlatarak seviyor çok canım kaynadı diyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fahriye34 23:09 17.06.17
Ah ah ah bunlar işte bunlar okullarda öğretilmeli saçma sapan dersler yerine

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 15:54 28.06.17
Ah ah bu insanları bu konuda bir eğitebilsek.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lemming 02:58 03.08.17
Ben bebekken annem beni tahta besige kundaklar is tutarmis baya da yatarmisim o gelene kadar opulmeyi hic sevmezdim cocukken hala daha ayniyim islak openlerin optugu yeri silermisim hatta kudaktayken bile

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Grnyo 14:41 20.09.17
bi sorum olacak inşaallah cevaplarsınız. Benim 3 küçük cocugum var ve kayinvalidem hergun yanina gelip bakımlarında bana yardımcı olur Allah ondan razı olsun. Lâkin aramızda hiç bir sorun olmamasına rağmen ki çok iyi biridir, bazen sadece bi anlığına bana ters ve kötü baktığını farkediyorum. Fark ettiğim an bakışlarını ceviriyor fakat bu bakışlar sonrası anladimki benim bütün dengem alt üst oluyor ve birden asabi öfkeli ve çocuklarıma tahammülsüz oluveriyorum. Bunun sebebi nedir ve korunmak için yada dengemi yeniden düzeltmek için ne yapabilirim? Simdiden teşekkür ederim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
DiLara 07:33 21.09.17
o bakisi yakaladiginizda icinizden sevgi enerjisi gonderin, kalp dunyanin obur ucuna bile sevgiyi iletebilir. negatif enerji sevgi karsisinda etkisini azaltir. size karsi olumsuz bir dusunce ve fikri olablilir yada bir yanlis anlasilma sonucu sakladigi bir duygu olabilir icinde. icinizden onu sevdiginizi soyleyin. kalpler bunu duyar emin olun cunku siz onun kalbinden geceni hissettiginiz icin o bakisi yakaladiniz aslinda. sevgi ile cevap verin. Ahir zamandayiz iletisim cok hizlandi ve dusunce duvarlari cok inceldi butun his ve dusunceleri farketmeden cevremize aksettiriyoruz bunun bilincinde olun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kalender 14:23 25.05.18
Nasil şükretsek az sultanım Allah size hayirli ömürler versin sizde ümeti Muhammede faydalı olun inşaAllah

Allah razı olsun hocam tüm hayata olumlu yansıyacak bir bilgi

Geçmişe geçmiş olsun bundan sonrasını uygulayabilelim inşallah

Çocuklara bebeklere hayvan doğa sevgisi verin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi