Keşif ve istihare Uygulamaları

Çok Etkili Sihir İpTaL - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Keşif ve istihare Uygulamaları>Çok Etkili Sihir İpTaL
Astra 15:07 18.02.18
Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Sad Harfini bir kaseye 95 defa zaferan , misk ve gülsuyu ile yazıp . Sonra bu yazıyı zemzem suyu ile bozun bu su ile hastanın başını yıkayın ..
Biiznillah şifa olur .

Fakat Sad harfini yazarken sürekli ya Kahiru , ya Garib okunmalıdır.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Gencine i Esrar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 20:16 02.03.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], Allah-u Zülcelal razı olsun.Değerli paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 18:04 09.05.18
Sin 12:07 26.07.18
Aşağıdaki Ayetleri bir kağıt üzerine safran mürekkebiyle yazıp sihirli olan kişi bu hirzi üzerinde taşırsa, ve bolca okursa o kişideki sihir Allah'ın izniyle iptal olur.
Yazılacak Ayetler budur:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ قَالَ مُوسَى مَاجِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ اِنَّ اللهَ سَيُبْطِلُهُ اِنَّ اللهَ لاَيُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِينَ وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ اِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا وَقَدِمْنَا اِلَى مَا عَمِلُوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْنَاهُ هَبَاءً مَنْثُورًا حَظْفَظٍ مَيُوشٍ لَيُوشٍ شَيُوثَرٍ وَيُوشٍ اَيُوشٍ اَجِيبُوا يَاخُدَّامَ هَذِهِ اْلآيَاتِ وَاْلاَسْمَاءِ وَاَبْطِلُوا السِّحْرِ عَنْ فُلاَنَةً اَوْ فُلاَنَ اَلْوَاحًا اَلْعَجَلَ اَلسَّاعَةَ بَارَكَ اللهُ فِيكُمْ وَعَلَيْكُمْ

Bismillâhirrahmânirrahîm. Kâle mûsâ mâ ci'tüm bihis sihru innallâhe seyübtılühü innallâhe lâ yüslihu amelel müfsidîn. Ve kul câel hakku ve zehekal bâtılü innel bâtıle kâne zehûkâ. Ve kadimnâ ilâ mâ amilû min amelin fecealnâhü hebâen mensûrâ. Hazfezın meyûşin leyûşin şeyûserin veyûşin eyûşin ecîbû yâ huddâme hâzihil âyâti vel esmâi ve ebtılüs sihri an fülâneten ev fülâne elvâhan elacele essâate bârakallâhü fîküm ve aleyküm.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
MAHMAH02 22:59 14.01.19
ebu ubeyde bin cerrah 20:26 15.01.19