Kişisel Gelişim

Kişilik Analizi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Kişisel Gelişim>Kişilik Analizi
Purgatory 05:06 17.03.17
Bir Göz Fotoğrafı Seçin, Kişilik Analizinizi Hemen Okuyun
size hitap eden göz fotoğrafını seçin. Seçtiğiniz gözle ilgili açıklamaları aşağıda bulacaksınız. Kendiniz hakkında belki de daha önce farkına varmadıklarınızı hemen şimdi öğrenin!
Kişilik Analizi

1 numaralı gözü seçtiyseniz:
Açık, net ve nazik olansınız! Hayatınıza herkesi davet edebiliyorsunuz. Kendinizi hayattan ve insanlardan uzak tutmaktansa, risk alıp incinmeyi tercih edebilirsiniz. Diğer insanlara yardımcı olmak sizin için çok önemli.

2 numaralı gözü seçtiyseniz:
Duyarlı olansınız! Her zaman toplum ve dünya için doğru olanı yapmaya çalışıyorsunuz. Davranışlarınızın, küçük şeyler bile olsa, fark yarattığını biliyorsunuz. Aktivist olansınız!

3 numaralı gözü seçtiyseniz:
Başı belada olansınız! Geçmişiniz oldukça karışık ve bugününüzü hala etkiliyor. Hayat size bazen şaka gibi geliyor ve karmaşıklık içinde huzuru bulmaya çalışıyorsunuz. Buna rağmen kendinizi dik tutmayı ve olumlu düşünmeyi başarabiliyorsunuz. Karmaşık bir dünyanın içinde bir ışık kaynağı gibisiniz.

4 numaralı gözü seçtiyseniz:
Siz filozofsunuz! Herşeyin içindeki derinliği arıyorsunuz ancak bulamazsanız sorun etmiyorsunuz. Hayatın bilmecelerini çözme kabiliyetinize güveniyorsunuz. Tüm bilmeceleri çözemeyebilirsiniz ama bu sizin için sorun değil.

5 numaralı gözü seçtiyseniz:
Gizemli olansınız! Kendinizi henüz bulmadınız belki de, ve bu çevrenizdeki insanlara çok esrarengiz geliyor. Lafları gevelemiyorsunuz, aksiyon insanısınız. Söyleyeceğiniz şeyden emin olmadıkça konuşmayı tercih etmiyorsunuz.

6 numaralı gözü seçtiyseniz:
Hassas ve düşünceli olansınız! Küçük detayları fark ediyorsunuz, nadiren unutuyorsunuz. Kırılgansınız ama bunu göstermiyorsunuz. 6. Hissiniz kuvvetli ve başa gelecek olumsuzlukları ilk siz seziyorsunuz.

7 numaralı gözü seçtiyseniz:
Ateşli olansınız! Enerjik ve tutkulusunuz, liderlik sizin işiniz. Duygularınızı açıkça ifade ediyorsunuz ve çok kararlısınız. Yüksek bahisler sizin işiniz.

8 numaralı gözü seçtiyseniz:
Siz çılgın olansınız! Sıradışı ilgi alanlarınız ve inançlarınız var. Büyük olasılıkla çok farklı bir çocuktunuz. Bu sözler tuhaf gelebilir ama bu sizin zenginliğiniz. Gelenekler size göre değil çünkü siz ayak uyduranlardan değilsiniz.

9 numaralı gözü seçtiyseniz:
Sezgileri güçlü olansınız! İnsanları, kültürleri ve tüm dünyayı rahatlıkla anlıyorsunuz. İnsanları bir şiir gibi okuyabiliyor ve size yalan söylendiğinde bunu anlayabiliyorsunuz. Davranışlarınızın hepsi ölçülü ve kolay kolay manipule olmuyorsunuz. Her ne kadar bu rolü çok tavsiye etmesek de, kukla ustası rolünü çok iyi oynayabilirsiniz!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 09:04 17.03.17
Normal olarak 6. göz diyorum.Teşekkürler. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Purgatory 12:08 17.03.17
Ricaederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 09:33 27.05.17
Allah razı olsun, teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sezen 08:41 24.05.18
yenihavasci 10:48 24.05.18
İpek 10:50 24.05.18
Gece 16:48 12.10.18
İlginç bir testmiş teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ozay 03:31 25.01.19
Kaleler 11:07 17.03.19