Kişisel Gelişim

inançlar bulaşıcıdır - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Kişisel Gelişim>inançlar bulaşıcıdır
madlen 10:57 02.11.18
"Kim olduğumuz önemli ölçüde etrafımızda kimler olduğuna bağlıdır.
Kiminle zaman geçirdiğinize dikkat edin. İnançlar bulaşıcıdır. Eğer birlikte olduğunuz insanlar sürekli yakınıp sızlanıp hayatın adaletsizliğinden bahsediyor ve etraflarına olumsuz enerji yayıyorsa, başaracağınızın inancını uzun süre taşıyamazsınız.
Arkadaşlarınızın yanında kendinizi iyi hissediyor musunuz, yoksa onlardan size negatif enerjinin aktığını mı hissediyorsunuz?
Yeni atılımları düşündüğünüzde bu onları da heyecanlandırıyor mu?
Yoksa önemsemiyorlar mı?
Zor olacağını mı söylüyorlar?
Enerjinizin azaldığını, şevkinizin kırıldığını mı hissediyorsunuz?

Hayatınıza güçlü insanlar almaya başlayın. Size kuvvet ve şevk veren insanların desteğini arkada hissetmek size güven verir. Ya da sizdeki değişim ve enerjiyle estirdiğiniz rüzgara kapılıp peşinizden gelmek isteyen arkadaşlarınız olacak. Onlarada fırsatların kapılarını açacaksınız.

Sevdiğiniz arkadaşlarınız olabilir. Ama genel olarak olumsuz iseler, haftada üç gün birlikte zaman geçirmek yerine belki haftada bir kez görüşmek daha yerinde olur. Bunu yapmaya başladıkça pozitif, mutlu, hedefleri olan insanları hayatınıza çekmeye başlar ve daha doyurucu arkadaşlıklar kurarsınız.

Biliyorum, bu kulağa biraz acımasız geliyor ama çevrenin önemini yeterince anlatamam. Çevreniz, başlı başına hayatta bir yere gidip gitmeyeceğinizi önemli ölçüde etkiler.
En iyi eğitimi alabilirsiniz, yetenekli olabilirsiniz. Kendinizi disipline ederek çok çalışıp kendinizi başarabileceğinize inandırabilirsiniz. Hayatınızda bir takım değişiklikler oluşturmaya da başlayabilirsiniz. Ama daha sonra yine o önceki insan grubuyla zaman geçirirseniz, bir kaç haftaya kalmadan inancınızı kaybeder ve eski alışkanlıklarınıza geri dönersiniz.

Sadece evde oturup neden telefonun çalmadığını düşünen ve kendini yalnız hisseden insanlardan olmayın, siz arayın. Özellikle başlangıçta bu çabayı sizin göstermeniz gerekiyor. Daha sonra birlikte olmak istediğiniz insanlar her yerde karşınıza çıkacaklar. İnsanlar gelip sizinle tanışmak isteyecekler.
O ritmi bir kez yakaladıktan sonra, üzerinizde bir sihir, bir şeytan tüyü olacak. Vücudunuzdan yayılan pozitif enerjiyle adeta atmosferi yükleyeceksiniz. Bu size çekim gücü verecek ve insanlar etrafınızdaolmak, sizinle tanışmak isteyecekler. Sizin gibi düşünen, olumlu, hayalleri ve amaçları olan insanları hayatınıza çekmeye başlayacaksınız..."

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Filozof 21:47 28.10.19
Yalnız kalmak yanlış ortamda ve yanlış kişilerle olmaktan iyidir. Ailemizi bırakamayız fakat bize zarar vere bilecek arkadaşları Allah için bıraka biliriz zorda olsa

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up