Korunma Uygulamaları

Evliyaların kalkanı duası ve virdi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Korunma Uygulamaları>Evliyaların kalkanı duası ve virdi
desperado 21:09 29.05.16
EVLİYALARIN KALKANI DUASI VE VİRDİ

Evliyaların kalkanı duası ve virdi
Mecmuatül Ahzabta geçen evliyaların kalkanı isimli dua ve virdi isminden de anlaşılacağı üzere bir çok evliyanın okuduğu muazzam bir duadır. Virdi Bütün namazların akabinde belli adetlerde okunur. Sabah namazının peşinden 14 defa Öğle, ikindi, Akşam ve Yatsı namazlarının peşinden ise 11 er defa okunur. Dua ise virdin her vakit okumasının peşinden 1-3-5 defa okunabilir. Mesela Sabah namazından sonra Virdi 14 kere okuduk peşinden de Duasını okuruz. Bunlar Duası ve Virdi ayrı ayrı okunabileceği gibi birlikte okunması tavsiye edilmiştir.Allahu alem bissavab

Dua

Allahümmehrizni bi hirzi gudretik min keydil e’dai ve hallisni bi mennike an sui gasdil eşgiyaike ve euzu bike min gahril gahirin. Ve zulmüzzalimin ve keydil emrail hasidinve ta’nil eşgiyail müfsidin ve şematetil eşirrail mudirrine velhamdülillahi rabbil alemin 7 defa okunur.

El gahharu la ilahe illallahul müheyminüs-settar la ilahe illallahul kebirul müteali. La ilahe illallahu celle celaluh. La ilahe illallahu celle senauh. La ilahe illallahu amme nevaluh. La ilahe illallahu azume şe’nuh. La ilahe illallahu şemele ihsanuh. La ilahe illallahu teala kibriyauh. La ilahe illallahu tegaddeset esmauh. La ilahe illallahu tenezzehet sıfatuh. La ilahe illallahul halimul kerim. La ilahe illallahul hayyul azim. La ilahe illallahul ğafurur-rahim. La ilahe illallahuş-şekurul halim. La ilahe illallahul evvelül gadim. La ilahe illallahul ahirul mugim. La ilahe illallahul ezeliyyül ebed. La ilahe illallahul vahidul ehad. La ilahe illallahul ferdüs-samed. La ilahe illallahul gayyumüssermed. La ilahe illallahu lem yettehiz sahibetevvela veleda. La ilahe illallahu lem yelid velem yuled. Ve lem yekullehu küfüven ehad. La ilahe illallahul me’budu bi külli mekan. La ilahe illallahul mezkuru bi külli lisan. La ilahe illallahul meşkuru bi külli ihsan. La ilahe illallahul mün’imu bila itminan. La ilahe illallahu külli yevmin huve fi şe’nin.la ilahe illallahu imanen-billah. La ilahe illallahu emanem-minallah. La ilahe illallahu emaneten indellah. La ilahe illallahu haggan hagga. La ilahe illallahu imanev vesıdga. La ilahe illallahu telettufev verifga. La ilahe illallahu te’abbudev-verigga. La ilahe illallahu sahibul vahdaniyyetil ferdaniyyetil gadimiyyetil ezeliyyetil ebediyyetillezi leyse lehu zıddüv vela niddüv vela şibhuv vela şerikuv vela naziruv vela müşiruv vela veziruv vela veled. Muhammedurrasulullah s.a.v.

Evliyalar Kalkanı Virdi

Allahümme şettit şemle e’daina ve ferrig cemahüm ve mezzig uddetehüm ve gallib tedbirahüm ve harrib bünyanehüm ve beddil ehvalehüm ve garrib aca lehüm ve eşğil ebdanehum ve huzhüm ehze azizimmugtedir bihaggi la ilahe illlahu muhammedurrasulullah ve bihaggi bismillahirrahmanirrahim ya rabbi lekel hamdü kema yembeği licelali vechike ve azimi sultanik. Allahümme salli ve sellim ala rasulike ve habibike muhammediv-ve alihi ve sahbihi ecma’in. Ve selamün alel mürselin velhamdü lillahi rabbil alemin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
aydemir 21:41 29.05.16
Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
desperado 21:47 29.05.16
Allah senden de razı olsun aydemir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 21:51 29.05.16
MaşaALLAH Başkaları iftira-nifak saçarlen kardeşim NUR saçıyor.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Varlığımın değerini bilmeyenleri,yokluğumla terbiye ederim.oynamak

"Sakın kendisine verdiğin kıymeti sana vermeyenle arkadaş olma."
Hz. Muhammed

Ya Rabbi, cezandan affına sığınırım, gazabından rızana sığınırım, senden sana sığınırım, Zatın yücedir, seni övmek için kelime bulamıyorum, Sen kendini övdüğün gibisin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 22:05 29.05.16
Allah razı olsun abim...

güncelleme

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yesribi 01:30 23.06.16
cok güzel.. ama arapcasi olsa daha iyi olurdu. cunku burda cok kelime yanlis yazilmis.. genel olarak yapilan yanlis burdada yapilmis. yani Kayyum yazilacagina gayyum yazilmis.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
desperado 01:32 23.06.16
Her yerde k harfini g yazmışlar kardeş..

---------- Post added at 01:32 ---------- Previous post was at 01:31 ----------

Onun için arapça okumayı öğrenmek gerek.. Bilmek öğrenmek gerekli ...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ruh 09:35 23.06.16
Allah razı olsun kardeşim büyü ve sihirden de koruyormu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 19:32 25.01.17
Mihruma 06:30 28.01.17
1 2 3