Korunma Uygulamaları

Korunma Duası (Farklı usül) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Korunma Uygulamaları>Korunma Duası (Farklı usül)
Drogo 10:51 17.06.19
Korunmak için sağ devirlerini şu şekilde yapmayı öneriyorum…
Biraz zaman alır, ancak tam koruma sağlar.
Her yönde fatiha, Ayetel kürsi, fil suresi,
tebbet suresi, kafirun suresini birer kere oku.
Sonra ihlas, felâk ve nas surelerini üçer kere oku.
Ardından; Hasbiyallahu la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hu ve rabbil arşil azıym oku. Vaktin varsa üç kere olsun. Yoksa bir keresi yeter.
Bu esmaları dört yönde de okumalısın.
İnşaallah öyle bir zırh ile korunursun ki bir daha o zırhı delip geçecek ifrit yoktur.

Her sağ devrini bu şekilde yapsa devirlerini illa namazın ardından yapman şart değil. İki namaz arasında yaparsan daha da güzel olur, ibadet vakitlerini sıklaştırmış olursun. Yani miraç (yükselme) merdiveninin basamak aralıkları sıklaşmış, sıkılaşmış olur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Lady 12:25 17.06.19
Ek ve benzer olarak

Sabah kalkildiginda da ve akşam ezanindan sonra,3 defa “Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.”, 7 şer defa da fatiha,ihlas,felak,nas,kafirun,Ayetel kursi,Aile huzuru,güçlü aile bağı için de sabah akşam 11 kevser süresi okunur.
Dışari çıkarken (5) er ve yaterken (3) er defa fatiha,ihlas,felak,nas,kafirun,Ayetel kursi okunur.

Unutmayalım sabah okuduğumuz dualar bizi akşam ezanina kadar, Akşam ezanindan sonra okuduğumuz dualar imsak yani sabah ezanina kadar bizi korur.

Okumadigimiz da hayra da, şerre de açığız ama duaları okuduğumuz da hayra açık,şerre kapaliyiz.
Tedbir ve Teslimiyet , Gerisi Takdiri ilahi.

Sabah duamız
Allah’ım! Başlayacağım bu yeni gün için senden hayırlar diliyorum ve bugünün içindeki şerlerden sana sığınıyorum,günah işlemekten,bir kuluna haksızlık etmekten, birisinden zulüm görmekten sana sığınırım, korkaklıktan tembellikten,acizlikten, cimrilikten, hastalıktan,bunaklıktan,şirkten,kabir azabından ve diğer dünyevi,uhrevi kötü hal ve akibetlerden sana sığınırım. Allah’ım! Bugün yapacağım bütün işlerin ibadet olmasını nasip et Allah’ım! Bana helal kazanıp,helal yemeği nasip et. Allah’ım! Bana son nefeste imanla göçmeyi nasip et. Allah’ım! Bana hakkı hak,batılı batıl göster;hakka sarılıp batıldan kaçmayı nasip et. Allah’ım! Beni sevdiğin kullar arasına kat,çok şükreden kullarından eyle,çok çok anayım (zikredeyim) ömrüm sevdiğin,razı olacağın işlerle (amellerle) geçsin.Bana ilim ve takva sahibi olmayı nasip et,sıhhat ve afiyette daim eyle. Allah’ım! Evlatlarımıza da sıhhat ve afiyet,hayırlı işlerinde muvaffakiyet ver, umduklarına nail, korktuklarından emin eyle, kendilerini alim ve salih kişilerden eyle.onlara islamı sevmeyi ve islama hizmet etmeyi nasip et,rızıklarını genişlet, ömürlerini mutlu kıl.Her türlü kötü göz ve akıbetten muhafaza buyur. Allah’ım! Mümin kardeşlerimizden hasta olanlara şifa, dertli olanlara deva,borçlu olanlara eda,sıkıntıda olanlara gönül ferahlığı ver. Allah’ım! ümmeti muhammedi kafirlerin ve zalimlerin boyunduruluğundan kurtar ve uyanıklık ver. Allah’ım! Akrabalarımdan ve sevdiklerimden imanla ahirete göçenlere kabir azabı gösterme;mekanlarını cennet eyle. Sağ olanlara sıhhat ve selamet ver.hidayet nasip ederek islamı sevmek ve islama hizmet etmek şerefine nail eyle.
AMİN...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhammed19 14:30 17.06.19
Allah razı olsun bu değerli paylaşım için...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ugi 10:42 30.06.19