Korunma Uygulamaları

Başımıza gelen ve gelecek olan beladan kurtulmak için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Korunma Uygulamaları>Başımıza gelen ve gelecek olan beladan kurtulmak için
Naim 09:53 17.10.19
Başımıza gelen ya da gelebilicek her hangi bir beladan kurtulmak, onu kovmak, defetmek için aşağıdaki dua okunabildiği kadar okunur.

“Bismillahirrahmanirrahim, La ilahe illallahu ya hayrel halasi, Muhammedun rasulullahi, Ya Hızru ve İlyas, ya Fettahu, ya Fettahu, Allahumme’ftah aleyna bâbel hayri bihakki innâ fetahna leke fethan mubînen ve yensurekallahu nasran azizen, la ilahe illallahül Melikül Hakkul Mübîn, Muhammeden rasulullahi sâdıkul va’dil emîn. bi lutfike ya Rahmanu ve keramik ya ErhamerRahimin.”

Manası: Allah’tan başka ilah yoktur. Ey kurtarıcıların hayırlısı, Muhammed (sav) Allah’ın resûlüdür. Ey Hızır ve İlyas, ey açıcıların açıcısı Allah’ım, bana hayırlı kapılar aç. İnna fetahne leke fethan mubinen. Ya Muhammed, Büyük fetih, açık fetih sana müyesser olacak, Allah büyük yardımda bulunacak. Allah’tan başka ilah yok. O, mülkün hakiki sahibidir. Muhammed resûllerin sâdıkıdır, O va’dinde emindir. Lütfunla ey keremi ve bağışı bol olan ve merhametlilerin en merhametlisi olan Allah’ım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 13:03 17.08.20
Başımızdaki belaler için diyelim. Gelecekte olanları bilemeyiz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up