Korunma Uygulamaları

Manevi Korunmanın Temel Taşları - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Korunma Uygulamaları>Manevi Korunmanın Temel Taşları
SiLence 01:43 04.02.17
Arkadaşlar temizlik cinin ve şeytanın insan üzerindeki güç ve tasarrufunu azaltan en önemli savunma silahı ve huzura doğru giden ilk ve en önemli adımdır.Pis bir insana cin yada şeytan örneğin 50 kilo kuvvetle vurmakta ise temiz olana ancak 20 kilo kuvvetle vurabilmektedir.Onun için temizliğin önem ve ehemmiyeti büyüktür.

Manevi Korunmanın Temel Taşları

1- Gusül Abdesti Babı
Arkadaşlar gerçek bir Manevi Kuvvet ve Korunma Sahibi Olmak İstiyorsanız pis ve cenabet olun yada olmayın her sabah gusül abdesti almanız gerekmektedir.Hatta imkan olursa bu gusül abdesti sabah kalkar kalkmaz ağzına lokma koymadan olmalıdır.
Hatta imkan olursa yataktan kalktığında ağzına dünya kelamı almadan olmalıdır. Mümkünse her gusül abdestiyle beraber Namaz Abdestinide almaktır. Sünnet Olan Önce Namaz Abdestinin alınıp hemen akabinde Gusül Abdestine Başlanmasıdır. Muhakkak Namaz abdestli olarak banyodan çıkılmalıdır.

2- Abdestsiz Yere Basmamak ve Ağzına Lokma Koymamak :
Arkadaşlar Gerçek bir Manevi Güç ve Korunma Sahibi olmak istiyorsanız elinizden geldiği kadar Namaz Abdestsiz Olmamaya Çalışın.Gusül Abdestinden sonra şeytan ve cinin gücünü kıran en büyük etken Namaz Abdestidir.Eğer İmkan olursa Namaz Abdestiniz Olmadan yemek yemeyin ve ağzınızdan lokma geçirmeyin.Ve imkan olursa Namaz Abdesti Olmadan yere basmayın adım atmayın.İmkanınız Olursa 24 saat bir fiil Namaz Abdestli Yatmaya Çalışın.

3- Geceleri Namaz Abdesti Alarak Uyumak :
Arkadaşlar gece uyku halinde size tasarruf ve etki etmeye çalışacak cin şeytan , büyü, sihir gibi şeylere karşı Manevi Kuvvet Kazanmak ve Korunmak isitiyorsanız elinizden geldiği kadar Geceleri yatmadan önce Namaz Abdesti alarak yatın ve uyuyun

4- Ruhu Canlı Tutmak :
Arkadaşlar gerçek Bir Manevi Kuvvet ve Korunma istiyorsanız en az haftada birde olsa Camiye gidin ve Namaz Kılın çünkü Camiler'deki Manevi Hava ve Atmosfer ruhu canlandırır ve aktive eder bu sayı günde Beş Sefer Oluırsa çok daha iyi olur

5- Kul Hakkından Kaçınmak :
Arkadaşlar gerçek Bir Manevi Güç ve Korunmaya Ulaşmak istiyorsanız boğazınızdan kesinlikle kul hakkı geçmemesine özen gösterin. Çünkü haramın binası olmaz bırakın içinde kul hakkı bulunan elbiseyle Namaz Dahi kılınmaz benim bildiğim içi çürük olanın dışı sağlam olmaz kural budur.

6- Haram Lokma Yememek :
Arkadaşlar gerçek bir Manevi Güç ve Korunma Sahibi olmak istiyorsanız içinde haram ve şüpheli bulunan hiçbirşeyin boğazınızdan geçmemesi gerekir. Çünkü pis şeyler ve hareketler Temizliği ve Temizliğin Oluşturduğu kalkanı bozar.

7- İçki, esrar ...vs İçmemek, domuz eti ve yağı yememek :
Arkadaşlar gerçek bir Manevi Güç ve Korunmaya ulaşmak istiyorsanız vücudunuzdan Haram Sayılan İçki, esrar, domuz eti ve yağı gibi artık pis ve necis sayılan yiyeceklerden uzak ve temiz bırakılması gerekmektedir.

8- Yalan Söylememek :
Arkadaşlar gerçek Bir Manevi Güç ve Korunma Sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle dilinizi, ruhunuzu, karakterinizi kirleten yalandan uzak durmanız ve söylememeniz gerekmektedir.

Şimdilik bu kadar gerisi gelecek İnşaallahu Teala Yinede En Doğrusunu Rab'bim Bilir.
Sevgiyle Kalın..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Gigabyte 13:30 17.06.17
emeginize saglık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
WhiteQueen 13:55 17.06.17
BEHRAM 12:47 18.07.18
Eysan 23:03 18.07.18
BLueSea 17:48 20.12.18
Kevser 22:33 20.12.18
Allah razı olsun.Boyle nasiatlere cok ihtiyacım var hocam.Bilgilenirik.Devamı varsa yine yazsanız minettar olurum.Saygılarla

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
033kafkef 11:35 24.12.18
Ozay 14:18 24.12.18
Bulutlu 02:15 25.12.18
Ya bu reklamları napıcaz dini bilgiler sitesinde bikinili kız reklamı çıkıyor buna bir çözüm yok mu admin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2