Korunma Uygulamaları

Korunma Azimeti - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Korunma Uygulamaları>Korunma Azimeti
SiLence 01:43 04.02.17


Dizler üzerine oturulur besmele ile bu azimet okunur sağa, yine besmele ve azimet sola, sonra öne, arkaya yukarıya ve aşağıya üflenir. Sonra yedinci kez sağdan başlanır sırayla tüm şeyleri takip ederek çepeçevre etrafa üflenir. Ve son besmele ve azimeti üflemeyip okuyarak içinize çekersiniz. Böylelikle etrafınızda bir koruma kalkanı oluşturmuş olursunuz. Bu ayetel kürsi ilede yapılabileceği gibi aşağıdaki azimet ile de yapılabilir. İstenirse ikisi birden kullanılır.

Tahhassantü bi zil mülkihi vel melekut. Ve aksemtü zil izzeti vel ceberut. Ve tevekkeltü alül Hayyül Kayyumül halimillezi. La yenamü ve la yemüt. Dehaltü fi hıfzillah. Dehaltü fi emanillah. Dehaltü fi hırzillah. Bi hakkı Kaf, Ha, Ya, Ayn, Sad. Küffitü Ha, Mim, Ayın, Sin, Kaf. Humitü bi la havle ve la kuvvete illa billahil Aliyyül Aziym. İnni tevekkeltü alallahi rabbi ve rabbiküm ma min dabbetin illa hüve ahizün bi nasiyetiha. İnne rabbi ala sıratın mustakiym. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin zil hulukil aziym. Velamdülillahi rabbül alemiyn.


Bu duada dikkat edilecek şey şunlardır; Kaf, Ha, Ya, Ayn, Sad denilirken sağ elin parmakları, küçük parmaktan baş parmağa kadar, her harfin okunuşunda bir parmak olmak üzere teker teker kaptılacaktır. Beş harf okununca beş parmak kaptılıpi el yumruk haline gelmiş olacak. Bundan sonra Ha, Mim, Ayın, Sin, Kaf harfleri okunurken de baş parmaktan başlanarak, küçük parmağa doğru, her harfin okunuşunda bir parmak açılacak ve beş harf okununca el tamamen açılmış olacak. Bu işlem duanın her okunuşunda tekrarlanır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 22:35 27.03.17
eda16 00:09 13.04.17
Devrimci 00:28 13.04.17
Her gece yatarken,evden çıkarken,seyehate çıkarken korunmak için uygulayabilirsiniz.

Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Sayın üyelerimiz,forumda hocalarımızın bakım hizmetinden yararlanabilmeniz için en az 50 mesaj yazmış olmanız lazım.Sizi forumda daha sık ve aktif görmek isteriz.Lütfen chatteki sohbetlere katılınız,açılmış konulara mesajlar-yorumlar-sorular yazınız.Forumda daha fazla vakit geçiriniz.Konuları okuyup istifade ediniz.Forumda chatin altındaki Google reklamına her gün 5-6 defa tıklayınız.
Hep birlikte foruma emek verip canlı tutalım.Formumuzu yaşatalım.
Lütfen forumda aktif olup okuyup istifade ettiğiniz konulara mesajlar ve yorumlar yazınız.Chatteki sohbetlerimize de katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 13:19 13.04.17
Allah sizdende razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kurt 13:51 13.04.17
RvP 12:50 21.04.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eloa 00:09 12.02.18
Sezen 17:17 23.07.18
Emeğinize sağlık teşekkür ederim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi