Nazar ve Büyü Uygulamaları

Nazar için yapılması gerekenler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Nazar için yapılması gerekenler
HavasHoca 13:32 22.08.14

1-Nazar için aktarlarda satılan şap tan alıp bir parça evinizde kıble tarafına gelecek şekilde duvara asılacak.Bir kısmınıda bir mangal üzerine koyup şaptan çıkacak dumanla kendinizi tütsüleyeceksiniz.Üzerinizdeki tüm nazarlar bozulur.

2-Nazar ve cinlerden korunmak için siyah mıknatıs taşından bir parça üzerinizde taşımalısınız.İlmi Havas denen osmanlıca bir kitapta Büyük iskenderinde üzerinde mıktas taşı taşıdığını anlatır.Bu taş gerçektende nazar ve cinlere karşı korunmada çok faidelidir.

3-Bir bardak suya aşağıdaki adımları uygulayın:
1 FATİHA 3 İHLAS
1 VE İN YEKADÜL LEZİNE KEFERÜ LEYÜZLİKÜNEKE BİEBSARİHİM LEMMA SEMİU ZİKRE VE YEKÜLÜNE İNNEHÜ VE MA HÜVE İLLA ZİKRUN Lİ ALEMİN
ŞİFADIR YA RABBİ ADEM OĞLUNA DİYEREK
OKUYARAK HEM NAZAR DEĞEN KİŞİYE HEMDE SUYA ÜFLEYİN VE İÇİN.

4-Sabah uyandiktan sonra:
1 fatiha 3 ihlas
ayetel kürsü
ameneresulü
3 felak ve 3 nas
bismillahi azim bismillahi vebi hamdihi

5-Nazar için aşağıdaki dua bir kağıt üzerine yazıldıktan sonra nazar olan kişi bu hirz'i üzerinde taşırsa, Allah c.c.'ın izniyle nazardan emin olur.

Yazılacak Ayet ve dua:

بِسْمِ اللهِ عَظِيمِ الشَّأْنِ بِسْمِ اللهِ جَلِيلُ الْبُرْهَانِ مَاشَاءَ اللهُ كَانَ حَبَسَ حَابِسٌ وَحَجَرٌ يَابِسٌ وَشِهَابٌ قَابِسٌ اَلَّهُهَّ اُرْدُدْ عَيْنَ الْعَائِنِ عَلَيْهِ وَعَلَى اًَحَبُّ النَّاسِ اِلَيْهِ وَفِى كَبِدِهِ وَكِلْيَتِهِ عَظْمًا رَقِيقًا وَلَحْمًا دَقِيقًا فِيمَا يَلِيقِ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْتَرَى مِنْ فُطُورٍ ثُمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ اِلَيْكَ الْبَصَرُ خَاسِأً وَهُوَ حَسِيرٌ

Bismillâhi azîmüş şe'ni bismillâhicelîlül burhâni mâşâallâhü kâne habese hâbisün ve hacerun yâbisun ve şihâbün kâbisun allâhümme ürdüd aynel âini aleyhi ve alâ ehabbün nâsi ileyhi ve fî kebidihi ve kilyetihi azman rakîkan ve lahmen dekîkan fîmâ yelîk Ferciıl basara hel terâ fütûr. Sümmerciıl basara kerreteyni yenkalib ileykel basaru hâsian ve hüve hasîr.

Nazar için: Fatiha, Muavvezeteyn, İhlas ve Kevser surelerini yazıp nazar olan kişi bu hirz'i üzerinde taşırsa, Allah'ın izniyle nazardan emin olur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
artil 21:50 03.10.16
siyah miknatisi nerden tedarik edebiliriz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fetih58 15:19 02.06.17
nazar çok fena birşey felak suresinin vefkini arıyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up