Nazar ve Büyü Uygulamaları

Name-i Peygamber Diğer Adı İle CİN MEKTUBU - Cinleri Uzaklaştırmak İçin. - Sayfa 3 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Name-i Peygamber Diğer Adı İle CİN MEKTUBU - Cinleri Uzaklaştırmak İçin.
meytatarun 21:51 11.04.19
bende muskasını yapmıştım gerçekten çok rahatsızlık veriyolar rüyada bu dua onları cok etkiliyor

ben ne zaman namei peygamberi okusam rüyada çok kabuslar görüyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu ubeyde bin cerrah 21:50 28.02.20
tecrübe eden arkadaşlar fazla bir açıklama yapmamışlar. tecrübe edenler meseleyi detaylandırsalar daha isabetli olur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
islamkalesi 00:58 29.02.20
OMER1980 Nickli Üyeden Alıntı:
Bu tertip ile ilgili özellikle nette bir çok farklı görüşler var.. bazıları bunun daha çok tehlikeli olacağını evde veya üzerindeki cinleri rahatsız ettiği için ilk fırsatta daha çok sıkıntı verecekleri konusunda söylemlere rastladım.. Ama ben şahsen kendim tecrübe ettim.. ve el yazması ile bile yazmadım. Fotokopi ile çoğaltıp evin girişine odalara uyuduğum odaya ve yastığımın altına bitane koydum.. ve cidden de faydasını gördüm.. bir ara rüyalarımda vs. sıkıntı veriyorlardı ve artık vesveseler artmaya başlamıştı.. kayboldular..

Gerçi ben bunu asarken evi okunmuş sular ile ve özellikle adaçayı ve üzerlik tohumu tütsüleri ilede arındırma işlemi yapmıştım..

UMARIM FAYDA GÖRÜRSÜNÜZ SİZDE.. ÖZELLİKLE LOKMAN SEN BİR DENE MUTLAKA SONUÇLARINI MERAK EDİYORUM

Yukarıdaki mektubu Peygamber Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem), şeytan ve cinlere karşı yazdırmıştır. Böyle bir belaya maruz kalanlar, bu mektubu yazdırıp yastığının altına koymalıdırlar. İnşaallah şifa ve deva Allah-ü Teala´dandır.

Dücane (radıyallahü anh) Allah Resulü (sallallahü aleyhi ve sellem)´nün huzuruna gelip: "Ya Resulullah! Yatağıma yattığım zaman değirmen sesi, arı vızıltıları gibi sesler işitiyorum. Simşek parıltısı gibi şeyler görüyorum. Başımı kaldırıp baktığımda evimin orta yerinde siyah ve uzun gölge gibi bir şeyin olduğunu görüyorum. Yakalamak için elimi uzattığımda derisinin üzerinde ki kılların kirpi kılları gibi olduğunu ve ağızından yüzüme doğru ateş parçaları attığını görüp beni yakacağını zannediyor, uyuyamıyorum, korkuyorum." dedi.

Resülü Ekrem (sallallahü aleyhi ve sellem) buyurdular: "Ey Ebu Dücane, evinize gelen korkunç bir mahluktur. Bana bir kağıt ve kalem getiriniz." Getirilen kağıt ve kalemi Hazreti Ali (radıyallahu anh)´ye verdi ve "Bismillah diyerek (yukarda ki duayı) yaz." buyurdu. Ebu Dücane (radıyallahü anh) diyor ki: "Resulü Ekrem (sallallahü aleyhi ve sellem.)´in yazdırdığı bu mektubu götürüp yastığımın altına koydum ve yattım. Gece yarısı uyanmıştım. Kulağıma şöyle bir korkunç ses geldi: Lat ve Uzza´ya yemin ederim ki bizi yaktın. Bu mektubun sahibi hakkı için bu mektubu kaldır. Senin evine bir daha gelmeyeceğiz." Ebu Dücane (radıyallahu anh) diyor ki: "Sabahleyin erkenden kalkıp Resulü Ekrem (sallallahü aleyhi ve sellem.)´in arkasında sabah namazı kıldım. Cinlerin feryadını Resulü Ekrem (sallallahü aleyhi ve sellem)´e haber verdim." Resulü Ekrem (sallallahü aleyhi ve sellem) bana şöyle buyurdu: "Ey Ebu Dücane! O mektubu kaldır. Beni hak peygamber olarak gönderen Allah´a yemin ederim ki eğer o mektubu kaldırmazsan onlar kıyamete kadar azap içinde kıvranırlar."
Muhaddisler cin mektubu rivayetinin aslı yoktur uydurmadır diyorlar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu ubeyde bin cerrah 07:53 04.03.20
bu konuda ben de ufak bir araştırma yapmıştım. rivayet sahih değil. peygamber s.a.v. efendimize isnad etmek o sebeple vebali mücibdir. böyle yapmadan sıef manasının güzelliğinden dolayı bir dua niyetiyle okunsa inşaallah faydalı olması umulur.

Meali:
“Alemlerin Rabbi olan Allah’ın Resulü Muhammed’in hayır dışında bir şey için evlere gelen tüm ziyaretçilere, sakinlere ve Salihlere fermandır.
Ya Rahman! Biz ve size geniş haklar tanınmıştır. Eğer sen çok tutkun bir aşık veya izinsiz giren bir tacir ya da hakkı arayan bir kişi yahut iptale çalışan biri isen işte Allah’ın kitabı gerçekten bize ve size karşı hakkı konuşmaktadır.
(Casiye 29’dan) “Biz yaptıklarınızı şüphesiz bir bir kaydediyoruz.”
(Yunus 21’den) “Elçilerimiz yapmakta olduğunuz hileleri yazmaktadır.”
Artık bu fermanın sahibini terk edin ve puta tapanlara, Allah’tan başka ilah olduğunu iddia edenlere gidin.
(Kasas 88) “O’ndan başka hiçbir ilah yoktur. O’nun zatından başka her şey yok olacaktır. Hüküm O’nundur ve siz ancak O’na döndürüleceksiniz.”
(Mü’min 1) “Mağlup olacaklardır. Ha, Mim”
(Şura 1-2) “Yardım göremeyecekler. Ha, Mim ‘Ayn Sin Kaf”
(Bakara 137’den) “Allah düşmanları dağıldı ve Allah’ın hucceti (hedefine) ulaştı. Güç ve kuvvet ancak Yüce ve Büyük olan Allah iledir. ‘Onlara karşı Allah sana yetecektir. O ziyade işitendir, hakkıyla bilendir’”
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kunduz 22:52 14.03.20
arkadaş benim bi abim verdi bana alır almaz ondaki enerjiyi aldım yeşil bir çarşafa safranla yazılmış yastığımın içinde bulunduruyorum ve o gün bu gündür karabasan gelmiyor
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3