Nazar ve Büyü Uygulamaları

Domuz Yağı Büyüsü ve Çözümü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Domuz Yağı Büyüsü ve Çözümü
HeartLess 22:45 06.03.17

Gerek domuz yağı büyüsü olsun gerek farklı büyüler belirtiler birbirlerine benzerle,olsun büyüden kurtulmak için diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeplere yapışmak lazımdır. Bunlardan bazıları şunlardır.Sabah-Akşam okunması gereken bazı sureler vardır onlar okunduğu zaman yapılan büyü sizi etkilemez MESALA: Sabah ve Akşam 7 Ayetel Kürsi 3 Felak 3 Nas sureleri okunması durumun da Allah'ın izniyle büyü sizi tutmaz tabii bunu devamlı yapmak lazım.En doğrusunu Allah bilir.Etrafınıza dikkat etmek insanların sizi kıskanmaması için çabalamak(Elinizden geldiğince) şüphelendiğiniz kişilerin verdiği yiyecekleri yememek.vs. devamlı Allah zikri ile meşgul olmak Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan ulaşamaz.Orada tutunamaz " AŞAĞIYA YAZDIĞIM USULLERDEN DURUMUNUZA UYGUN OLANLARI YADA YAPABİLECEKLERİNİZE EMİN OLDUĞUNUZ BİR ŞEKİLDE UYGULAYABİLİRSİNİZ.

Domuz yağı büyüsü nasıl geçer?

Domuz yağı büyüsü nasıl geçer için-) Bir miktar suya Ayet-el Kürsi - İhlas-ı Şerif "“ Nas ve Felak surelerini okumalıdır.Büyü yapılan kimse bundan 3 yudum içmeli kalan su ile gusletmelidir.
-) Sedir ağacının yeşil yaprağından 7 adedi iki taş arasında ezilip su ile karıştırılır.Üzerine Ayet-el Kürsi "“ İhlas-ı Şerif "“ Nas ve Felak sureleri okunur.Bu sudan 3 yudum içilir geri kalanla da üstüne su ilave edilerek gusledilir.
-) Üç kere salavatı şerife okumalı sonra 7 Fatiha "“ 7 Ayet-el Kürsi "“ 7 Kafirun suresi "“ 7 İhlas-ı şerif "“ 7 Felak "“ 7 Nas sureleri okuyup kendi üzerine veya ve hastanın üzerine üflemelidir( Bunu evinizde de yapabilirsiniz)Bu yazmış olduklarımı tekrar okuyup hastanın odasına yatağına evin her yerine üflemelidir İnşaallahü Teala büyüden kurtulur.
-) 7 Fatiha suresi "“ 7 Ayet-el Kürsi "“ 7 Kafirun suresi - 7 İhlas suresi - 7 Felak
- Nas sureleri okunup hasta olana üflenirse bütün afetler dertler için ve sihir-nazar için iyi gelir.Tuz üzerine okunup suda eritilerek içmek şeklinde de olur.
-) Bir kimse sabah Akşam "Bakara suresinin başından 4 ayet ve Ayet-el Kürsi ile Ayet-el Kürsiden sonraki iki ayeti ve Bakara suresinin sonundaki 3 ayeti okursa evine şeytan giremez.Mecnunun delinin üzerine okunursa iyi olur. "SİLSİLE-İ ALİYYE"
-) 25 Kere Estağfirullah denir.Sonuncusunda ve etübü ileyh'e kadar okunur.Sonra 11 Kere İhlas "“ 7 Kere Fatiha-ı şerife "“ 33 Kere "ALLAHÜMME SALLİ VE SELLİM ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED" Okuyup sevabı Peygamber Efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ruhlarına ve sonra Silsile-i aliyye denilen büyük alimlerin isimlerini söyleyip bu büyüklerin ruhlarına hediye edilir.Bunların hürmetine şifa vermesi için Allahü Tealaya dua edilir.Her sabah-akşam böyle dua edilir.

Domuz yağı büyüsü bozmak için dua?

Domuz yağı büyü için okunacak dualar:

-) "AYAT-I HIRZ-I OKUMALIDIR"¦" Ayat-ı Hıfz Şu Sure ve Ayetlerdir ""¦"¦

1- Fatiha suresi-Bakara 1-2-3-4-5 ve 163-164 ve 255-256-257- ve 285-286 "“ Al-i İmran "“ 18-19 ayetten sadece "İNNEDDİNE İNDELLAH-İL İSLAM" kısmı Al-i İmran 26-27 Al-i İmran 154 "“ En'am 17 "“ A'raf 54-55-56 "“ Tevbe 51 Tevbe 128-129 "“ Yunus 107 "“ Hud 56 "“ İbrahim 12 "“ İsra 43 "“ İsra 110-111 "“ Mü'minun 116-117-118 "“ Ankebut 60 "“ Rum 17-18 "“ Fatir 2 "“ Yasin 83 "“ Saffat 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 "“ Saffat 180-181-182 "“ Feth 27-28-29 "“ Rahman 33-34-35-36 "“ Hadid 1-2-3-4-5 "“ Haşr 21-22-23-24 "“ Cin 1-2-3-4-5-6 "“ Buruç 20-21-22 İhlas "“ Felak "“ Nas suresi.

Abdest alınıp 7 İstiğfar ve 11 salavat okunup hastanın sıhhatine niyet ederek güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra günde iki defa hasta üzerine okunmalı(Her ayet okunduktan sonra hastaya üfürülmelidir) şifa buluncaya kadar (Kırk gün kadar) devam etmeli Her okuma bittikten sonra sevabı Peygamber efendimizin ve Behaeddin Buhari-Ahmed Rifai ve İmam-ı Rabbani hazretlerinin ruhuna hediye edilmelidir.Bir nüsha da yazılıp hastaya yanında taşıttırılırsa hastayı sihirden-büyüden-nazar deymesinden korumuş olur.Muradı hasıl olur.

Tesir etmesi için.

Peygamber Aleyhisselamın üç türlü ilaç kullandığı bildirilmiştir.Kur'an-ı Kerim veya dua okurdu.Fen ile bulunan ilaçları kullanırdı.Her ikisini karışık da kullanırdı (Mevahib) Kur-an "“ı Kerimin ve dua-nın tesir etmesi için bazı şartların ğözetilmesi lazımdır.Okuyanın veya yazanın ve hastanın buna inanması-hastanın Zararlı olan gıdalardan şüpheli ilaçlardan pehiz etmesi-sıcaktan ve soğuktan sakınması lazımdır.Okuyan kimsenin İ'tikadinin bozuk olmaması haram işlemekten kul hakkından sakınması haram ve habis şey yiyip içmemesi gerekir.

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: Allah'ı unutarak gafletle edinilen dua kabul olunmaz (Tirmizi) Dua bazı ilaçlar gibidir Allahü Teala dilerse tesir eder yani tesirini Allahü tealanın verdiğine inanmalıdır.Bir diğer hadis-i şerfte de şöyle buyurulmakta Dert ve bela gelince Hz Yunus'un duasını okusun Allahü Teala o okuyanı muhakkak kurtarır.domuz

DUA ŞUDUR : " LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ-ZALİMİN " ( Hakim) (" LA HAVLE VE LA KUVVETE İLLA BİLLAH " DA OKUMAK 99 DERDE DEVADIR.BUNLARIN EN HAFİFİ SIKINTIDIR.) - HAKİM- " ALLAH İSTİĞFARA DEVAM EDENİ HER SIKINTIDAN HER DERTDEN KURTARIR UMMADIĞI YERDEN RIZIKLANDIRIR.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Devrimci 23:13 06.03.17
Faydalı bir konu olmuş.Teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adminimiz.

Sayın üyelerimiz sizleri forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuduğunuz her konuya yorum ve mesaj yazarak forumdaki mesaj sayınızı yükseltiniz ve chatteki sohbetlerimize katılınız.Forum hocalarımızın ücretsiz bakım hizmetinden de faydalanınız.
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Lütfen Facebook Sayfamizdan ve Twitter adresimizden Bizi takip Edin.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 23:24 06.03.17
Paylaşım için teşekkürler. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 19:47 08.03.17
Emeğinize sağlık güzel bilgi
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Karakancolos 12:25 16.05.17
Domuz yağı denen zıkkım daha önce evimizin kapısına sürülmüştü. Dağa doğrusu evimizin kapısına pis bir yağ sürülmüştü, ben domuz yağı olduğuna kanaat getirdim, hayvansal bir yağ olduğu belliydi. Bir kere de iş yerinde arabamın anahtarına yağ sürülmüştü, bir süre sonra o işten ayrıldım, arabamı da satmak zorunda kaldım. Ama büyü bozmak vs. hiç aklıma gelmedi, ıslak mendil alıp silmiştim araba anahtarını, evin kapısını da annem ıslak bezle silmişti. Evin bereketi hala yoktur, benim de arabam yoktur hala...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aytac 12:48 16.05.17
Janset 13:40 17.05.17
007 10:05 22.05.17
Bu güzel paylaşımın için tşk
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 21:44 22.05.17
hedef34 14:17 23.05.17
1 2