Nazar ve Büyü Uygulamaları

Evli Çiftlere Yapılan Büyü Belirtileri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Evli Çiftlere Yapılan Büyü Belirtileri
Sin 10:29 28.11.17
Günümüzde en çok karşılaştığımız vakıalardan bir tanesi, İki kişiyi (evli çiftleri) birbirinden ayırmak için yapılan sihirdir..

Gün geçtikçe büyücülerin çoğalması, kıskançlıklar, hased ve insanların farkında olmadan kendilerini şirk içine atmaları ve sorunlarının çarelerini büyücü veya falcılarda aradıkları acı bir gerçektir..

Karı ve kocanın arasında hiç bir sorun yok iken ayrılmaları, çiftlerin anlaşamamaları, aile ve düzen
bozulması, artık insanların günlük yaşantılarından bir parça haline gelmiştir..

Evli Çiftlere yapılan sihir ve muskanın başlıca BELİRTİLERİ;

Kadın artık kocasından haz almadığı gibi kocasıda zevcesinden haz almaz ve istemezler,

Karı ve koca devamlı olarak boş yere kavga edip tartışırlar,

Yan yana olunca birbirlerinden tiksinmek gibi belirtiler baş gösterir,

Eşler birbirlerinin sözlerine tahammül edemezler ve sözler zehirli birer ok gibi gelir,

Eşler sürekli ayrılmak ister, talak vermede acele eder,

Sürekli geçmişte yapılan hataları gündeme getirirler ve sorun çıkarmak , rencide etmek, eşini hatalı olduğuna ikna etmeye veya sorunu çözmek yerine kendini haklı çıkarmaya çalışırlar

Düşmana dahi bazen rahmet nazarı ile bakabilir iken sihir yapıldıktan sonra eşine asla taviz vermemeye başlar ve daima kötü surette görür

İç Dunyasında sürekli bir huzursuzluk vardır ve bu sihirin bedendeki tesiridir, eğer sihire teslim olur ise kişi o sihiri bedeninde büyütür ancak sihire karşı gelip savaşmayı tercih ederse biznillah sihirin tesiri kırılır,

Eşler birbirlerine kendilerini ifade edemezler sihirin etkisi ile ve buda iletişimde sorun oluşturur, eğer bu durum devam eder ve ilerler ise eşler anlama sorunu, ifade bozukluğıu yaşarlar.. Buda akli hastalıklar şüphesini doğurur buda sihirin ileri derece aşamasıdır..

Şifa Konusunda birileri öneri sunduğunda kabul etmez ve ayrılmak isteme hissinin kendisine ait olduğunu söyler , eşinin hatalarının hepsini eşinin kendi öz nefsinden olduğunu söyler, sihire pay vermez

Eğer sihir çok tesir etmiş ve kişilerde sihire tabi olmuş ise eşlerden birisi dönüş yapmak istese dahi diğeri karşı çıkabilir halbuki Allah bağışlayandır ve merhamet edip bağışlayıcı olanı sever ancak sihirin etkisi ise eşler sanki kan davası varmışcasına asla bağışlamaz , eski düzenine dönmek arayı düzeltmek istemez

Bir diğer belirti ise Eşlerden sihirli olan ve tesiri en fazla etki eden daima kibir üzeredir ancak burada dikkat edilmesi gereken kibirin sadece eşine karşı kabarık olması hususudur..

Ayrılık sihiri nadirde olsa bazen sihirlenmiş eşleri başka arayışlara(evliliğe) iter, buda ayrılmayı kolaylaştırmak süreci kısaltmak için işler , sihir kişiyi kendi vicdanını rahatlatıp kendine başka düzen kurmaya yönlendirir buda ayrılık sürecini bir hayli hızlandırır..

Ancak Çiftler arasında gerçekçi olan sorunlar, genel olarak konuşularak çözülebilir ve aile düzeni veya yaşantıları bozulmayabilir, bunlar hayatlarımızda normal olan sorunlardır,( Mantıklı olan sorunlardır,) bu sorunların her zaman büyücü tarafından sihir yapıldığı anlamına gelmez, çünkü bazen iki kişi arasında kavga ve anlaşmazsızlık gibi olaylar olabilir ve bunlar hayatımızda normaldir..

Bu tür olaylarda aileler karışmadan önce belirtilere bakılmalıdır çünkü aileler karışırsa iş çıkmaza girebilir ve genel olarak çözüm değil ayrılıkla sonuçlanabilir..
Bu yüzden teşhisiniz çabuk olmalıdır , teşhiste sihir tespit edilir ise bir dönem eşler tedavi görmelidir.. Ancak teşhiş koyduktan sonra yine çözülmüyor ise bizler müslüman olarak Nisa Suresi 35.ayeti gereğince ; Eğer karı kocanın aralarının açılmasından korkarsanız erkeğin ailesinden bir hakem ve kadının ailesinden bir hakem gönderin. Bunlar barıştırmak isterlerse, Allah aralarını bulur; şüphesiz Allah herşeyi bilen, herşeyden haberdar olandır.

Bu ayetin hükmü üzere Şahidler ve aracılar getirilir ve Rabbimizin rahmetine sığınır aramızı hayır üzere bulması için dua ederiz..

Çiftlerin ayrılması ve aile bozulması için yapılan büyülerin bazıları ise, Kandının çocuk yapmasını engellemek, erkeğin istek duygusunu yok etmek, kadının regl görmemesi veya düzensizliği , veya hamile kalındıktan hemen sonra veya birkaç ay sonrası bebeğini düşürmesi, bebeğin doğum sırasında ölmesi, erkeğin tenasul organlarının çalışmaması ve buna benzer birçok konu örnek olarak sıralanabilir.

Bu tür sihirler, büyücülerin çiftleri ayırtmalarında kullandığı sihirlerden bazılarıdır ve günümüzde sandığımızdan daha çok yapıldığı bilinmektedir.

Şifa konusunda bizler Kur'an a teslim olmamız gerekmektedir bu kulluğumuzun gereğidir..

Not; Bu tarz durumlarda gerek anne , baba, abi ,kardeş, görümce, elti, komşu, arkadaş eş dost veya akrabalardan birisi iseniz ; sihire maruz kalmış eşler konusunda dilinizi muhafaza ediniz ve ALLAH'ın azabından korkunuz.. yapmanız gereken hayr söyleyip , dua etmenizdir bu konuda sizi ALLAH'ın şedideli azabı ile uyarıyoruz !!
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
stulek 23:37 28.11.17
Tesekkur ederim cok guzel bir yazi olmus resmen kendi evliligimi gordum ve su an esim benden neden ayrilmak istiyor anladim. Ki ayriyiz 1 aydir. Allah yapaninda yaptiraninda belasini versin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 14:00 29.11.17
kocamında kibri bana gelince kabarır dikkatimi çekti.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
emo 17:18 02.12.17
Allah razı olsun. Şuan yaşadığım süreci yazınızda gördüm.

Resmen kendimizi okudum Allah büyücülerin şerrinden korusun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Minwal3 19:14 13.03.18
Rabbim fırsat wermesin öyle kişilere,, birde ewlat warsa ortada Ençok o üzülür onun için üzülünür ...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Secretque 20:18 13.03.18
Peki bunun çözümü için kolay etkili bir yöntem yokmu?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
brb 22:10 13.03.18
hepsi var bizde ama büyü sihir yok
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sin 08:37 14.03.18
Evde bir sıkıntı vardır varsa şansınız evi değiştirin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
krblk05 20:36 15.11.18
benim de başıma böyle bir olay geldiğini düşünüyorum artık Kesin bilgiye bu konuda ulaşmak mümkün mü?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
krblk05 13:13 17.11.18
ben de yanı süreci yaşadım ve malesef yıkıldı yuvam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3