Nazar ve Büyü Uygulamaları

Adet kanı ile yapılan Büyü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Adet kanı ile yapılan Büyü
Sin 15:09 27.02.18
ADET KANI BÜYÜSÜ

UYARI.bilgi amaçlıdır büyü ögretilmemektedir.

“Adet kanımı sana içireyim de bana deli gibi aşık ol.”, “Keşke bir fırsatını bulsaydım da onun içeceğine adet kanımdan bir damla katsaydım…”, “Beni o kadar seviyor ki sanki adet kanımın kokusunu almış…” Adet kanı büyüsü ile alakalı bu tarzda pek çok cümle duymak mümkün. Peki gerçekten de adet kanı büyüsü halk arasında konuşulduğu biçimiyle mi yapılmaktadır? Yani büyü, adet kanının içirilmesi ile mi uygulanmaktadır? Elbette ki hayır!

Halk arasında adet kanı büyüsünün kadının adet kanından birkaç damlanın erkeğe içirilmesi ile yapıldığına dair yanlış bir inanış vardır. Buna göre kadının adet kanı erkeğin herhangi bir içeceğine katılarak ona içirilirse erkek, kadına deli divane aşık olacaktır. Bu görüşün gerçek adet kanı büyüsü ile hiçbir alakası yoktur. Üstelik sağlık yönüyle de bu davranışın ciddi riskleri vardır.

Bu yazımızda adet kanı büyüsünün eski el yazması kitaplarda geçen asıl uygulaması hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Adet kanı büyüsü ilk defa nerede ortaya çıkmıştır?

Adet kanı büyüsünün çıkış yeri Eski Soğd kültürüdür. Bu medeniyet günümüzde İran sınırları içinde kalan bir bölgede yaşamaktaydı. İlk çağlarda ticaretle uğraştıkları için çok zenginleşen bir topluluktu. Anadolu’ya Soğd tüccarlar vasıtasıyla getirilmiştir.

Günümüzde neredeyse tüm dünyada bilinip uygulanan bu büyü, ne gariptir ki yurt dışında Anadolu büyüsü adıyla bilinmektedir.

Adet kanı büyüsü kaç günde tutar?

Adet kanı büyüsü adı üstünde adet görüldüğü vakitte icrasına başlanan bir büyüdür. Adet döneminin ikinci günü büyüye başlanır. Büyü üç aşamada uygulanır. Her aşama bir gün sürer. 3 günlük uygulama aşaması bittikten sonra 9 günlük bir de demleme aşaması vardır. Yani toplamda 12 günde tesirini göstermeye başlayan bir büyüdür.

Adet kanı büyüsünün üç aşaması şöyle izah edilebilir:

Adet kanı büyüsünün “çakıl ve bez boyama aşaması”

Adet döneminin ikinci günü beyaz bir bez parçasına ve küçük bir çakıl taşına adet kanından çok az bir miktar kan ile boyama yapılır. Beyaz bez ve çakıl taşı üzerine sürülen kan miktarı o kadar az olmalıdır ki çok dikkatli bakılmadığı müddetçe fark edilmemelidir.

Bu aşamada kan sürülmüş çakış taşı yine kan sürülmüş bez parçasına sarılarak kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmaktadır.

Adet kanı büyüsünün “ateşte yakma aşaması”

Bu aşamada beze sarılmış çakıl taşı gür bir ateşte yakılır. Yakma işlemi sırasında bez parçasının tamamen yanarak külleşmesine dikkat edilmelidir. Çakıl taşına sarılı bez parçası tamamen yandıktan sonra çakıl taşının kendisi kül ile örtülür ve bu vaziyette çakıl taşı külün altında bir gece bekletilir.

Adet kanı büyüsünün ilk iki aşaması tamamen semboliktir. Çünkü “adet kanı” ile “ateş” arasında sembolik bir ilişkilendirme söz konusudur. Ayrıca “kül içinde bekletme” ile “etrafını kuşatıp köle gibi kendine bağlama” niyeti simgesel olarak dile getirilmiştir.

Adet kanı büyüsünün “paklama aşaması”

Adet kanı büyüsünün üçüncü gününde külün altındaki çakıl taşı çıkarılarak mümkün olduğu kadar derin bir suya atılır. Çakılın atılacağı yer herhangi bir ırmak, bir kuyu veya deniz olabilir. Önemli olan çakıl taşının atılacağı suyun derin olmasıdır. Çünkü taşın atıldığı yer ne kadar derin olursa büyünün tesir hızı ve gücü de o nispette artacaktır.

Çakıl taşı suya atıldıktan sonra artık büyünün icra aşamaları bitmiştir. Büyünün tutması için 9 günlük bir bekleme süresi vardır. Bu dokuz günlük süreye “demleme süresi” denmektedir. Demleme süresi de dolduktan sonra artık büyü tamamen tutmuş demektir.

Adet kanı büyüsünün tutmasını sağlayan tılsımlı sözcükler

Adet kanı büyüsünün uygulama esasları son derece basit olmasına rağmen büyüyü tesirli kılan şey, her üç aşamada da okunan tılsımlı sözcüklerdir.

Bu tılsımlı sözcükler daha çok Soğd dini metinlerinin tersinden okunması biçimindedir. Medyumlar usta-çırak ilişkisi içerisinde tılsımlı sözcükleri yeni kuşaklara öğretmektedir. Bu tılsımlı sözcüklerin kendisine has özel bir ezgisi vardır ve şarkı söyler gibi okunmaktadır.

Adet kanı büyüsünün muazzam etkileri

Adet kanı büyüsü diğer aşık etme büyülerinden çok daha hızlı ve derin biçimde insanları etkilemektedir. Büyülenmiş kişi bütün benliği ile aşık olmakta ve dış dünyaya gözlerini kapatmaktadır. Artık onun için varsa yoksa tek gerçeklik “aşkı”dır, sevgili bellediği kişi dışında her şey anlamsızlaşmıştır.

Bu büyü bazen evli erkeklere yönelik de yapılmaktadır. Bu durumda erkek, eşini ve çocuklarını bir çırpıda kafasında silmekte ve yeni bir yaşam kurmaya çalışmaktadır. Bu bakımdan yuva yıkan büyülerden biridir. İşte bu nedenle adet kanı büyüsünün nasıl bozdurulacağı da önem kazanmıştır.

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur?

Adet kanı büyüsünün vefk yapma, arkaik metot, rücu taktiği gibi pek çok yolla bozdurulması mümkündür. Ancak bu metotlardan çok daha etkili olan büyü bozma uygulaması Felak suresinin okunmasıdır.

Felak suresi hiçbir aracı şahsa ihtiyaç duymadan ve hiçbir riske girmeden büyünün bozdurulmasını sağlamaktadır. Bir kişinin büyüye maruz kaldığı düşünülüyorsa kendisinin ya da bir yakınının Felak suresini okuması büyüyü tamamen hükümsüz bırakmaktadır.

Aşk için büyü yaptırmak mı dua etmek mi?

Aşk konusundaki sorunlarının çözümü için adet kanı büyüsü gibi uygulamalara başvuran pek çok insan bulunmaktadır. Ancak bilinmelidir ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve Kuran-ı Kerim’de kesin bir dille yasaklanmıştır.

Konuyla ilgilenen okurlarımıza büyü yaptırmak yerine dua etmenin salim yolunu tutmalarını öneriyoruz. Zira dua etmek, büyüden çok daha etkili bir metottur ve büyünün aksine nurani bir çabadır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Cemre 10:03 19.03.18
Kaç tane Felak Suresi okunmalı?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sezgin212 13:27 14.05.18
7 21 veya 41 defa okunabiir...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
cansutass 22:17 05.11.19
Allah belanızı versin kadın lar nefret ediyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zümer 00:23 06.11.19
Kadınlardan niye nefret ediyorsun şeytandan nefret et. Bir anne doğurdu seni saygisizlasmadan yorum yapin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BeyazMelekM 17:11 08.11.19
Nişanlıma yapmıştım adet kanıyla şaman büyüsünü ama kağıda yazıp yakıyorsun içirme yedirme yok asla
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ALLAHINKULU 04:41 18.11.19
Tüylerim diken diken oldu ve korktum açıkcası , Rabbim bizi kötü niyetli insanlardan korusun ve kollasın inşallah
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
KARAMEL007 17:00 29.06.20
ne bu alemde ne de öte alemde nasibi yoktur helak olurlar şüphesiz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 18:21 29.06.20
Allahım sen bu türlü iğrenç düşüncelere kapılanları ıslah et
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Modern Sofi 19:23 29.06.20
BeyazMelekM Nickli Üyeden Alıntı:
Nişanlıma yapmıştım adet kanıyla şaman büyüsünü ama kağıda yazıp yakıyorsun içirme yedirme yok asla
Çok rahat yazıyorsunuz sanki iyi bir halt etmiş gibi.
Allah aklımızı almasın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2