Nazar ve Büyü Uygulamaları

büyü ve nazar için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Nazar ve Büyü Uygulamaları>büyü ve nazar için
seydo 18:55 26.06.18
Bir miktar tuzu yakıp yanmışını şarka atılırsa büyü ve nazar batıl olur, bozulur


ALINTI

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Havasokulu 08:43 06.07.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sin 11:43 10.07.18
Kendimizi Büyüden Nasıl Muhafaza Edebiliriz?
1. Allah (cc)'a sığınmak ve Allah (cc)'ı çok zikretmek, ki bu kale misalidir; içine giren düşmanın şerrinden emin olur.

2- Kuran'ın en büyük ayetlerinden olan ayet-el kürsi'yi beş vakit namazdan sonra okumak. Efendimiz (sav) "kim Ayet-el Kürsi'yi gece okursa, Allah (cc) onu gece bütün musibetlerden muhafaza eder, şeytan da ona yaklaşmaz" buyurmaktadır. Sahih bir hadiste ise," "kim Sûre-i Bakara'nın sonunu okursa, Allah (cc) o gece bütün kötülüklere karşı okuyanı muhafaza eder ve ona Allah kâfi gelir" buyurulmuştur.

Kim sabah ve akşam namazlarından sonra Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas sûrelerini 3 defa, sure-i haşr'ın sonunu 1 defa ve Tevbe suresinin aşağıdaki 129. ayeti de 7 defa okunacak;

فَإِن تَوَلَّوْاْ فَقُلْ حَسْبِيَ اللّهُ لَا إِلَـهَ إِلاَّ هُوَ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ

Okunuşu: Fein tevellev fegul hasbiyallâhu lē ilēhe illē hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü'l arşil azîm.

Anlamı: Eğer yüz çevirirlerse de ki: “Bana Allah yeter. O’ndan başka hiçbir ilâh yoktur. Ben ancak O’na tevekkül ettim. O, yüce Arş’ın sahibidir.”

Sure-i Haşrın sonu;

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِيمُ

Haşr 22: Huvallâhullezî lâ ilâhe illâ huve, âlimul gaybi veş şehâdeti, huver rahmânur rahîm

“O, öyle Allah'tır ki, O'ndan başka tanrı yoktur. Görülmeyeni ve görüleni bilendir. O, esirgeyendir, bağışlayandır.”

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْمَلِكُ الْقُدُّوسُ السَّلَامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَيْمِنُ الْعَزِيزُ الْجَبَّارُ الْمُتَكَبِّرُ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ

Haşr 23: Huvallâhullezî lâ ilâhe illâ huve, el melikul kuddûsus selâmul mu’minul muheyminul azîzul cebbârul mutekebbir, subhânallâhi ammâ yuşrikûn

“O, öyle Allah'tır ki, kendisinden başka hiçbir tanrı yoktur. O, mülkün sahibidir, eksiklikten münezzehtir, selâmet verendir, emniyete kavuşturandır, gözetip koruyandır, üsündür, istediğini zorla yaptıran, büyüklükte eşi olmayandır. Allah, müşriklerin ortak koştukları şeylerden münezzehtir.”

هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الْأَسْمَاء الْحُسْنَى يُسَبِّحُ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ

Haşr 24: Huvallâhul hâlikul bâriul musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm.

“O, yaratan, var eden, şekil veren Allah'tır. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanlar O'nun şânını yüceltmektedirler. O, galiptir, hikmet sahibidir.”

okursa, o gün insana sihir tesir etmez.

Amr İbni Saad, babasından nakil ediyor: Peygamberimiz;

"Her kim acve hurmasından yedi tane yese, o gün ona zehir ve sihir tesir etmez." (Sahih-i Buhari)

buyurmuştur.

Şu da çok iyi bilinsin ki, bütün insanlar ve cinler toplansalar, sana zarar vermek isteseler, Allah'ın takdir ettiği, senin hakkında yazdığı olur. Aksi takdirde zarar veremezler. Aynı şekilde iyilik yapmak isteseler, yine yapamazlar, ancak Allah'ın takdir ettiği kadar. O halde sığınılacak merci, ancak Allah'tır.

Peygamberimiz (sav) şöyle buyuruyor:

“Her kim kâhine (medyuma, cinciye) gider ve sözlerini tasdik ederse Muhammed (sav)'e indirilenden (Kurân'dan) muhakkak uzak olur. Yahut gider onu tasdik etmezse kırk gün namazı kabul edilmez.” (Tabareni)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Jq 16:09 17.07.18
Bir avuç tuz alacaksınız ama dikkat edin bu sofra tuzu olmayacak doğalolan tuzlardan olacak. Sonra o tuza yetmiş fatiha suresi yetmiş ihlas suresi yetmiş felak suresi yetmiş nas suresi yetmiş salavat vede yetmiş defa fe lemmâ elkav kale musa macitüm bihis sihr innellahe se yubtilu-huinnellahe la yuslihu amelel müfsidin ayeti okunur hasta olan kişi bu tuzu tüketirse (içeceğede katılabilir) Allahın izniyle büyüden kurtulur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi