Nazar ve Büyü Uygulamaları

Nazar nasıl meydana gelir? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Nazar nasıl meydana gelir?
Drogo 14:17 14.09.18
işte ilim adamları bunu keşfedememiştir.
Ancak bugün tekniğin gelişmesiyle asrın mucizesi olarak kabul edilen bioenerji ilmi sayesinde bu olay kanıtlanmış ve bazı insanların gözlerinin çok etkili morötesi ve kızılötesi ışınlar yaydığı, bu olayın da insanlar ve diğer varlıklar üzerinde büyük ölçüde tahribata neden olduğu anlaşılmıştır.
İşte bu ışınlar, insan makinesinin düzeni olarak kabul edilen 'bioritim'i bozmakta ve insanlarda bitkinliğe, halsizliğe, hastalığa, hatta zayıf bünyeli insanlarda ölüme bile neden olmaktadır.
Yapılan araştırmalar neticesinde görülen bir diğer gerçek de bu ışınların doz ve oranının insanların kızgın, sinirli, heyecanlı ve kıskanç anlarında daha da arttığı ve tahrip gücünün yükseldiğidir.
Bu güç, renkli gözlü insanlarda diğer göz renklerine sahip insanlara nazaran daha artmakta ve tehlikeli olmaktadır.
İşte bu noktada aklımıza hemen sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed Sallalahu Aleyhi ve Sellem'in, "Renkli gözlü insanlardan çekininiz" mealindeki hadisi şerifi gelmektedir. Ancak burada bir hususa vurgu yapmak şart oluyor.
Şurası yanlış anlaşılmamalıdır, renkli gözlü insanlar sırf renkli gözlü oldukları için kendilerinden çekinilmesi gereken insanlar değildir.
Söz konusu edilen, nazarın renkli gözlerde daha fazla görülmesidir. Bütün renkli gözler nazar eder anlamına gelmemektedir. Bu haksızlık olur. Peygamberimizden adaletsiz bir yorum hasıl olmaz. Bu yüzden renkli gözlüler ve nazar konusunda incitici, rencide edici davranmaktan kaçınmalıyız.
Renkli gözlü kardeşlerimiz merak etmesinler, kaygılanmasınlar. Nazarda bir haset, ışının yöneldiği insana bir zarar verme duygusu vardır. Bu ikisi bir araya gelmeden nazar vuku bulmaz kanısındayım.
Kuşkusuz haset, kıskançlık sadece renkli gözlü insanlara özgü değildir. Nazar sadece renkli gözlerden gelmez.
Teferruata girmeyeyim. Renkli gözleri olmayan insanlar, haset etseler de, bu olumsuz, negatif enerjiyi itecek ve karşısındakini zınk diye vuracak renkli gözlere sahip olmadıkları için tesir edemezler. Yahut da tesirleri, yani nazarları kalıcı olmayacaktır.
Öte yandan içlerinde zarar verme duygusu ve haset taşımayan renkli gözlü kardeşlerimizden nazar hasıl olmayacaktır, inşallah. .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
muallimim 23:19 09.10.18
Renkli gözlü insanlardan çekinmek gerektiğine dair bir hadis ilk defa burada görüyorum. Kaynağınız var mı?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fuzuli 23:48 09.10.18
Bende hadisin kaynağını merak ettim.Ama okumuştum renkli gözlü insanların nazarının tesir ettiğini tecrübe de ettim doğrusu renkli gözlü bi yakınım var o bende hoşuna giden bişey görse ya kırılır ya bozulur ya yırtılır bir hareket görse evimizde peşi sıra ya tartışma çıkar ya ev halkı durduk yere kavga eder sebepsiz o yüzden.doğruluk payı var tabikide istisnalar kaidei bozmaz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up