Nazar ve Büyü Uygulamaları

Büyü Bozma Duası-1 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Büyü Bozma Duası-1
bitter 06:57 04.06.16
Bir günde tamamı okunabilirse de her günün nasibinin olması için, her güne (7 güne) bölünerek okunması daha faziletlidir. Sabah namazından sonra veya öğlen namazına 1 saat kalacak vakte kadarki zaman dilimi içerisinde okunabilir.

Her günlük 15 defa okumanın sonunda 1 defa da AMENERRESÛLÜ duası (Bakara suresinin son iki ayeti) okunur. Böylece bu dua toplamda 7 defa okunmuş olur. Hepsi bir günde okunmak istenirse 105 defa okumanın bitiminde 7 defa da AMENERRESÛLÜ duası okunup tamamlanabilir.

Duanın gücünü artırmak için başlangıcında 2 rekat müracaat niyetli namaz, bitiminde 2 rekat şükür niyetli namaz kılınabilir.

Büyü Bozma Duası-1

Duanın Rabbimden isteklerimizde vesile olduğunu, hakkımızda hayırlı olanı istemek gerektiğini ve bunu verecek olanın da sadece Rabbimiz olduğunu unutmayalım.
DUA NIN OKUNUŞU

Estağfirullah (3 defa) (Duaya başlamadan önce tevbe edip temizlenmek içindir)

Allâhumme salli âlâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed

Bismillâhirrahmânirrahîm

Elhamdulillâhi Rabbil âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke nağbudu ve iyyâke nesteîn.

Elif-Lâm-Mim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
kaan6375 10:31 04.06.16
allah razı olsun hocam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fatmasevvalim 10:37 04.06.16
Allah razi olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
akadir 13:17 14.11.16
Mustafa 12:07 19.11.16
hocam ALLAH razı olsun ama büyü yapılan küşüyü günaha sokup kişinin günah kapılarını açıyor ve daha fazla cin musalalt oluyor ALLAH yardımcımız olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 02:46 27.01.17
BÜYÜ BOZMANIN BİR YÖNTEMIDE BUDUR
( etkili bir yöntemdir )

Size yapılmış etkili sihir,büyü veya nazar olduğuna yapildiysa önce gusül abdesti alınız. Sonra bir Tövbe İstigfar çekiniz. 100 defa Estağfirullah El Azim. Dedikten sonra Allah rızası için 4 rekat namaz kılınız. Seccadeden kalkmadan 3 ihlas 1 fatiha okuduktan sonra Allahümme Sallı Ala Seyyidina Muhammed dedikten sonra Bismillahi Destur denir. Sonra baştan bir defa Bismillahirrahmanirrahim der ve Felak Suresi’ni 41 defa okuduktan sonra ellerine omuz hizasına kadar kaldırarak Allah’ım sen rahman ve rahimsin. Her ne günah işledimse beni affeyle, Yarabbim kimler bana sihir,büyü,tılsım her ne yapıldıysa bundan dolayı sıkıntı çekiyorsam üzerimdeki büyü etkisini kaldır. Bana, eşime, çocuklarıma, iş yerime, evime , kazancıma yapılan sihirler bozulsun iptal olsun.Yapanların Kimler bizleri hasetlenerek nazarladıysa gözüyle,diliyle hasetçilerin nazarından sana sığınırım Allah’ım Amin der, tekrar Allah rızası için 4 rekat namaz kılarsanız yapılan bütün büyüler bozulur, iptal olur.Allahin izni ile...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebruligünler 18:58 05.02.17
İlkcan 13:24 02.04.17
KUVVETLİ BÜYÜ BOZMA TERTİBİ
Herhangi bir büyüyü bozmak için gerçekten defalarca tecrübe edilen belki bir çoğunuzunda bildiği bir terkip yazacağım inşaAllah. Eğer büyü şahsa yapılmışsa 34 vedduha suresini 21 ayetelkürsi 7 yasin 7 tekvir suresi ve 17 şer ihlas felak ve nası hem tuza hemde suya okuturuz rahatsız olan arkadaşın kendisi okumasın başka birine okutsunki fayda hasıl olsun. VE bu tuzun bir kısmını soba veya ateş üzerinde şahsa tütsü yaparız ve niyet ederiz Allahım bu tuzun ateşte eridiği gibi bana yapılan büyüde erisin kaybolsun eğer yaptırana geri döndürmek istenirse bu niyetin peşinden yapana geri dönsün Allahım eklenir ve kalan tuzu yemeklerinde kullanır. suyuda en az 7 gün içer ve kalanıyla leğen gibi bir şeyin içinde gusul abdesti alır ve biriken suyu bir ağaç dibine döker okunmuş su olduğu için kanala karışmasın dikkat edin. allahın izniyle sizde büyü diye bir şey kalmayacak

2- Eğer büyü eve yapılmışsa bu büyünün nasıl yapıldığı ve nereye yapıldığı çok iyi tesbit edilmesi lazım ama genelde domuz yağı ve benzeri maddelerle kapıların eşiğine kapılara evin duvarlarına vs. sürülerek yapıldığı için buna örnek yazıyorum bu okunan suyu bu sefer sirkeye karıştırıp o maddenin sürüldüğü yerleri ayetelkürsi okuyarak temizleriz. Eğer eve yapılan büyüden dolayı ruhani varlıklar eve girmişse bu suyu bir parfüm şişesine doldurur ve evin her duvarına bu sudan ayetelkürsi okuyarak sıkarız ve evin dışından da yine evin etrafını bu suyla sularız. Allahın izniyle böyle durumlarda bu uygulamayı yapanlar fayda görecektir Bunlar defalarca tecrübe edilen ve asla şaşmayan ve daima fayda görülen uygulamalardır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HilafiHuzur 14:33 02.04.17
Hadimul Haremeyn 15:31 02.04.17
paylaşımın için teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3