Nazar ve Büyü Uygulamaları

Büyü bozma duası-2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Büyü bozma duası-2
madlen 06:59 04.06.16
BÜYÜ BOZMA DUASI-2

AYET-EL-KÜRSİ, İHLAS, MUAVVİZETEYN VE FATİHA SURELERİNİ SIK SIK OKUMAK İNSANI CİNDEN KORUR. CİNDEN KURTULMAK İÇİN EN ETKİLİ DUALARDAN BİRİ “LÂ HAVLE VE LÂ KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİYM” DİR. CİN MEKTUBU DA BÜYÜNÜN BOZULMASI VE CİNLERDEN KURTULMANIN EN ETKİLİ YOLLARINDAN BİRİDİR.

Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına, büyüye karşı koruyucu Ayet denilen “ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üzerinde taşımalıdır.

Medine halkı Resûlullahı öldürmek amacıyla efendimizin Medine’ye hicretinden önce harekete geçti. Yahudiler bazı planlar yaptılar. Lebid bin Asım’dan yardım istediler. Lebid, falan mahallede Hayre adında sihir yapmakta çok ileri yaşlı bir kadın var, onu bulun dedi. Bulup o kadına çok para verdiler. Yaşlı kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, 11 düğüm yaparak güvercin yavrusunun üzerine sardı. Medine’nin dışında harap bir kuyunun içine koyup, ağzını kapattı.

Resûlullah efendimiz hastalandı, âzaları hareketsiz kaldı. Bu durum 9 gün devam etti. Sonra Cebrail Aleyhisselam geldi, durumu haber verdi. Kuyudan güvercin çıkarıldı fakat düğümleri çözemediler. Cebrail Aleyhisselam “Muavvizeteyn (Felak ve Nâs)” surelerini getirdi. Resulullah bu sureleri o düğümlerin üzerine okudu. Her âyeti okudukça bir düğüm çözüldü. İki suredeki 11 ayet okununca, 11 düğüm tamamen çözüldü. Resulullah Efendimiz hastalıktan tamamen kurtulup, sıhhate kavuştu.

“BÜYÜ“nün bozulması için önereceğimiz bir diğer dua, “Cin Korunma Duası”dır.

“Rabbi inniy messeniyeş şeytânu binusbin azab; rabbî eûzü bike min hemezâtiş şeyâtîni ve eûzü bike en yahdurun. Ve hıfzan min külli şeytanin marid. “(Sad: 41 – Mü’minun: 97-98-Saffat: 7)

Bu arada ortaya bir kap içinde su konur ve okunan dualar bu suya üflenerek daha sonra bu kişiye içirilirse daha da tesirli olur. Büyü yapılmış kişide ya da evinde muska bulunursa, bunu veya sirkeye atarak eritmek en geçerli yoldur.

Kişinin üzerindeki büyünün bozulması ve Cinlerden kurtarılmış olması, aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını da zorlaştırır. Ancak; ne yazık ki büyünün tekrar edilmesini mümkündür

Cin musallatına maruz olan kişilerde garip hareketler, belirgin olarak ellerde ve vücudunda aşırı kasılmalar, ellerde ayaklarda yanmalar, çene kilitlenmesi, halsiz bir şekilde sürekli yatma isteği, aşırı şekilde insanüstü bir güç birikimi, anlaşılmayan konuşmalar, gece anahtarı olmayan kapıları açarak dışarıya çıkabilme gibi inanılması.


Alıntı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
kaan6375 10:30 04.06.16
allah razı olsun hocam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fatmasevvalim 10:32 04.06.16
Allah razi olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 16:06 26.01.17
BÜYÜ BOZMANIN BİR YÖNTEMIDE BUDUR
( etkili bir yöntemdir )

Size yapılmış etkili sihir,büyü veya nazar olduğuna yapildiysa önce gusül abdesti alınız. Sonra bir Tövbe İstigfar çekiniz. 100 defa Estağfirullah El Azim. Dedikten sonra Allah rızası için 4 rekat namaz kılınız. Seccadeden kalkmadan 3 ihlas 1 fatiha okuduktan sonra Allahümme Sallı Ala Seyyidina Muhammed dedikten sonra Bismillahi Destur denir. Sonra baştan bir defa Bismillahirrahmanirrahim der ve Felak Suresi’ni 41 defa okuduktan sonra ellerine omuz hizasına kadar kaldırarak Allah’ım sen rahman ve rahimsin. Her ne günah işledimse beni affeyle, Yarabbim kimler bana sihir,büyü,tılsım her ne yapıldıysa bundan dolayı sıkıntı çekiyorsam üzerimdeki büyü etkisini kaldır. Bana, eşime, çocuklarıma, iş yerime, evime , kazancıma yapılan sihirler bozulsun iptal olsun.Yapanların Kimler bizleri hasetlenerek nazarladıysa gözüyle,diliyle hasetçilerin nazarından sana sığınırım Allah’ım Amin der, tekrar Allah rızası için 4 rekat namaz kılarsanız yapılan bütün büyüler bozulur, iptal olur.Allahin izni ile...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 02:23 27.01.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 14:07 16.03.17
İlkcan 06:06 02.04.17
Hadimul Haremeyn 08:55 02.04.17
paylaşımın için teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eysan 19:37 06.08.17
madlen 09:33 07.10.17
kaan6375 Nickli Üyeden Alıntı:
allah razı olsun hocam

Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Arkadaşlar bu konuları dikkatlice okuyup istifade ediniz.
Konuları okumadan sırf mesaj sayınızı arttırmak için mesaj yazmayınız.Konuları okuyup istifade ettikten sonra yorumlar-mesajlar-sorular yazarsınız.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2