Nazar ve Büyü Uygulamaları

Etkili ve Kolay Bir Büyü Bozma - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Etkili ve Kolay Bir Büyü Bozma
Adalet 06:38 25.06.16
Müsait olduğunuz her an her dakika Allah'ın(CC) kalbinizi yumuşatması için dua ediniz.
Haram mal ile alınmış hiçbir şey yemeyiniz, içmeyiniz, giymeyiniz.
Zina etmeyiniz, elinizden geldiği kadar İslami kurallara uyunuz.
İstediğinizi elde ettiğiniz zaman, onu nasıl elde ettiğinizi hiç kimseye söylemeyiniz.
Önce Euzubillahi mineş şeytanir racim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdulillahi Rabbilalemin deyin sonra Peygamber efendimize bildiğiniz şekilde salat ve selam getirin sonra bu salat ve selamlarımı sanki haşir ve karar gününe kadar her saniye, her dakika, her an Kabe'de ve Arafat Dağında Kadir gecesinde yapıyormuşum gibi kabul et deyin ve şöyle devam edin Allah'ım(CC) beni sen yarattın ben senin aciz, hakir, zelil, günahkar ve fakir bir kulunum bana gereken her şeyi sen verdin, Ben ise seni gerektiği gibi bilemedin, ben ise sana gerektiği gibi ibadet edemedim, ben ise seni gerektiği gibi zikir edemedim, ben ise sana gerektiği gibi şükredemedim ve ben ne kadar uğraşırsam uğraşayım senin, kendi nefsini övdüğün gibi övemem, ama sen benim Rabbimsin senin vermek istediğini hiç kimse engelleyemez, senin vermek istemediğini hiç kimse veremez lütfen yapmaya niyetlendiğim şeyde beni başarılı kıl (Bu şekil duayı bildiğiniz her şekilde edin önemli olan acizliğinizi belirtin ve Allah'ı(CC) övün) diye dua et ve sadece bir şey iste bir çok anlam ifade edecek şeyler isteme bir işte başarılı olduğun zaman yeni şeyler iste mesela Allah'ım(CC) beni başarılı kıl dersen başarı görecelidir sonucu hemen anlaşılamaz Allah'ım gireceğim Matematik sınavını geçeyim dersen sonuç hemen belli olur.
Bol bol tövbe ediniz.
Yapacağınız şeyleri gizli tutarak annenize, babanıza, ulaşabileceğiniz dost ve akrabalarınıza, tanıdığınız herkese size daima dua etmelerini söyleyin.
Güneş doğmadan 1-2 saat önce uyanın abdest alın yukarıda belirttiğin şekilde dua ederek secdeye kapanarak tövbe edin ve isteğinizi Allah'a (CC) söyleyin mümkünse ağlayın.
Bol sadaka verin, kuşlara yem atın çiçekleriniz varsa sulayın ve yaptığınız her şeyi ibadet haline getirin. Şöyle yapacaksınız mesela bir işte çalışıyorsanız çalışıp para kazanmam lazım çünkü çocuğumun bana ihtiyacı var kimse ona istediklerini karşılıksız vermez çalışmak ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak bir ibadettir. Kuşlara yem vermek bir sadakadır, sadaka küçük büyük belaları defeder. İnsanlara selam vereyim, çünkü selamlaşmak sünnettir. Evi temizleyeyim maddi ve manevi temizlik imandandır, temiz olmayan eve melekler girmez. Anneme mesaj atayım ya da ziyaret edip annemin halini sorayım çünkü Ebeveyne iyi davranmayı Kur'an-ı Kerim emrediyor, bu ve bunun gibi işlere niyetler ekleyip yaptığın her şeyi bir ibadete çevir. Bir hadiste “Ameller (işler) niyetlere göre değerlendirilir” der. Esma havas ve dua okurken dikkat edilecek hususları dikkatlice okuyun ve hayatınıza uygulayın
Yöntem şöyledir : İki bağ yorgan ipi alın.

Temiz bir mekanda güzel kokulu bir tütsü yakın, sizi başarılı kılması için Allah(CC) dua edin, durumunuzu Allah(CC) anlatın ve üzerinizdeki büyüyü bozmaya niyet edin.

İki bağ yorgan ipinin her birine kolay çözülebilir 101'er düğüm atın, temiz bir kaseye su koyun ve elinize düğüm attığınız ilk bağ ipi alın Euzubesmele çekerek Felak Suresini okuyun, ipe üfleyip ilk düğümü çözün ve ipi suya koyup bir süre bekleyin (her dua okuyuştan sonra ipin suda bir süre kalması önemli lütfen bunu atlamayın) böylece Felak suresini ilk bağa yaptığınız 101 düğüme tek tek okuyun. İkinci bağ ipe yaptığınız 101 düğümü de aynı şartlarda Nas suresini okuyarak çözün (Okumaya başlamadan önce iki surenin Türkçe anlamlarını okuyup ezberlerseniz ve anlamını düşünerek okursanız daha çabuk etki eder) Sonra ipleri sıkın ve kuruması için bir yere asın veya muhafaza edin, kuruduğu zaman bir tabakta yakıp evi tütsüleyin.

Suya gelince, suyun bir bölümünü alın üzerine su ilave ederek sabahları aç karnına için, (istediğiniz süre içebilirsiniz) geri kalan bölümünü bir kovaya koyun ve üzerine su ilave edin, temiz bir boy abdesti alın, durulandıktan sonra biraz büyükçe bir leğenin içinde üzerine su eklediğiniz okunmuş suyu vücudunuzun her noktası ıslanacak şekilde azar azar dökün ve leğene dolan okunmuş suyu ayak değmeyeceğini tahmin ettiğiniz bir yere dökün (bu saksı bile olabilir) ve Allah'a tevekkül edin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
yusufkucuk77 17:13 30.10.16
Allah razı olsun ...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Glacial 02:59 01.11.16
Sag olasin abim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
akadir 12:21 14.11.16
Adalet 08:51 25.11.16
akadir Nickli Üyeden Alıntı:
Teşekkürler Allah razı olsun
Amin ve ecmain kardeşlerim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 04:22 24.12.16
Musallatlı kişilerib istifageleri için Güncel.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 10:37 24.12.16
Drogo 02:43 27.01.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebruligünler 18:57 05.02.17
allah razı olsun

---------- Post added 05.02.17 at 19:57 ----------

insanların hayır dualarını almak kadar güzel birşey olmasa gerek

---------- Post added 05.02.17 at 19:58 ----------

allah ne muradınız varsa versin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 12:06 03.03.17
Faydalı paylaşım, Allah razı olsun Hocam.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4