Nazar ve Büyü Uygulamaları

Bakla büyüsü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Bakla büyüsü
BeyazMelekM 13:39 09.11.19
Muhabbet sahibi olmak isteyenler için etkili bir büyü olduğu söylenir ve bakla sayesinde gerçek bir aşk yaratılabilmektedir. 40 adet baklayı alarak;

10 baklaya ‘Ya Hannan’
10 baklaya ‘Ya Mennan’
10 baklaya ‘Ya Gufran’
10 baklaya ‘Ya sultan’ okunur. Her bir baklanın arkasına da kendinize âşık edeceğiniz kişinin adı yazılır. Daha sonra her bir bakla üzerine 3 adet ihlas, 3 ayetel kürsi ve 3 salavat-ı şerif ve bir defa olmak üzere ‘Amenerresulu’ okunmalıdır.
Bu uygulamalar tamamlandıktan sonra teker teker baklalar ateşe atılır ve bu işlem gece yarısından sonra yapılır. Kısa süre sonra bakla büyüsü etkisini gösterecek ve sevdiğiniz kişi sizinle ilgili duygusal bir bağ oluşturmaya başlayacaktır.

Bakla büyüsü yapılırken ateşe atılan baklaların atılma sırasında ‘ ….. benim aşkımdan yanıp tutuşsun ve hemen gelsin’ şeklinde niyet edilir. 41 gece içerisinde bu kişinin geldiği söylenmektedir. Bazen de sadece tek bir bakla yakıldığı zaman gelebilir. Bu durumda diğer baklaları yakmaya devam edebilirsiniz. Büyünün yarım kalmaması için bu durum önemlidir. Aksi takdirde büyü yapacağınız kişi sizden soğuyarak geri dönebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüyü niyetine ve yapılışına uygun bir şekilde sürdürmek zorunludur.

Nasıl Bozulur?
Bakla büyüsü tesirli bir aşk büyüsüdür ve uzman medyumlar tarafından bozulabilir. Bu yüzden aşk büyüsü yaptırmadan önce yaşanacak durumlar için pişman olmamanız gerekir.
Alıntıdır
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Kırklar 07:37 10.11.19
Büyü paylaşıp da vebale girmeyin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zerre 12:35 10.11.19
İnsanların iradesine haksızca hükmetmek büyük günahtır lütfen yapmayınız bu tür işleri
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 16:46 10.11.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Beyaz melek sen bay mısın bayan mısın kardeşim? Ayrıca bu tarz büyüler paylaşıp günaha girmeyin yapanında yaptıranında ahirete dahi nasibi yoktur bir daha büyü paylaşmamanız temennisiyle
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
H3roglif 17:29 06.12.19
Büyü Günahtır Büyü Şeytana İmandır Büyü Lanetir Allah Yapanada Yaptıranada Belasını versin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi