Nazar ve Büyü Uygulamaları

Üzerlik Tütsüsü ile Nazardan Kurtulun - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Nazar ve Büyü Uygulamaları>Üzerlik Tütsüsü ile Nazardan Kurtulun
Arma 22:37 14.12.19
ÜZERLİK TÜTSÜSÜ ile Nazardan Kurtulun

(Negatif Enerjilerden Kurtulmak)

Günümüzde bu tarz uygulamar artık kullanılmıyor olsa da çok gerekli olduğunu ve hiç değilse ayda bir kez yapılması gerektiğini düşünüyorum. Geçmişten günümüze asırlardır bu tarz uygulamar hep varoldu ŞAMANLAR, ARAPLAR, YAHUDİLER, KIZILDERİLİLER ve TÜRKLER tarafından çokça kullanıldı.

Neden ihtiyacımız var?

Örnekle anlatim bir ev hayal edin çok lüks ve çok temiz siz bu evde 3 gün banyo yapmayın yada başınızı yıkamayın ancak bu evde sürekli küfür, kavga ve şiddet olsun, eve çokca birileri gelip gitsin, evde hiç huzur olmasın. Ev nekadar temiz olursa olsun daha ikinci gün saç dipleriniz kaşınmaya başlar, saçlarınız elektriklenmeye başlar, ateşiniz normal olsa bile vücut ısınız yüksekmiş gibi olursunuz içten içe sıkılır bunalırsınız. Ama duşa girersiniz yada denize girersiniz bu kaybolur birden bire rahatlarsınız. İşte bunun sebebi 3 gündür banyo yapmamanız veya vücudunuzun kirlenmesi değildir bu sizin negatif yüklenmenizdendir. Bazen öyle bir ortama girersiniz ki 7 gün banyo yapmasınız bile kendinizi temiz rahat hissedersiniz aradaki fark budur işte..

Nazar, büyü, etrafınızda olan bir ruhsal varlığın negatif enerjisi, ağızdan çıkan kötü sözler, küfürler, aşağılanmalar kısaca aklınıza gelecek tüm negatif işlerde bu ot kullanılır halk arasında buna ''Nazar Otu'' derlerdi.

Ayda bir kez bu çalışmayı vereceğim Spellerden size uygun olanını seçip uygulayabilirsiniz. Spelleri kendinizde oluşturabilirsiniz tabi usülünü biliyorsanız..

ELEM TERE FİŞ, KEM GÖZLERE ŞİŞ

ÜZERLİK ÇATLASIN, NAZAR EDEN PATLASIN

ÇATIR ÇATIR ÇATLASIN

ÇATIRTISI PATLASIN

AYSARIYA NAZAR EDENİN

İKİ GÖZÜ PATLASIN

BAHÇELERDE ÜZERLİK

SOYDAN OLUR GÜZELLİK

DUYDUM OĞLUMUZ(KIZIMIZ) EVLENMİŞ

ALLAH VERSİN DÜZENLİK

Yukarıda verdiğim sözlerden(spellerden) hacetinize uygun olanı seçip okuyabilirsiniz ilave olarak Nas ve Felak gibi surelerin okunmasında sakınca yokken okunsa daha iyi olur.

*Uygulama ise basit aktardan alacağınız üzerlik tohumunu yakıp evin her yanını okuya okuya tütsüliyeceksiniz ama şu çok önemli evde gezdirebildiğiniz her yeri gezdirin yatağın altını dahi ihmal etmeyin tütsü işleminden 1 saat önce evin camlarını açıp sağlam bi havalandırın sonra tüttürün.

Eğer bir kişide nazar varsa onu bir sandalyeye oturtup saat yönünde tütsüyü kişinin başının üzerinde sonrada tüm vücudunda gezdirmeniz yeterlidir. Tabi bunu yaparken yine bir spell ve sureler kullanılmalıdır.

Tütsünün yapılacağı saatler güneşin doğması ile batması arasında olan saatlerdir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Elifelif 00:58 15.12.19
Paylaşım için teşekürler uygulayalım inşaAllah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ottoman42 13:33 16.12.19
Bir hocadan dinlemiştim defne yaprağı yakmak daha faydalı diye söylemişti

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up