Nazar ve Büyü Uygulamaları

Bir kimsede büyü olup olmadığını anlamak için 2- - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Nazar ve Büyü Uygulamaları>Bir kimsede büyü olup olmadığını anlamak için 2-
cemree 03:42 28.01.17
Bir kimsede büyü olup olmadığını anlamak için sağ elinin içini ağzına yanaştırarak;
a. İbrahim suresinin 42-52. ayetlerini,
وَلاَ تَحْسَبَنَّ اللّهَ غَافِلاً عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ إِنَّمَا يُؤَخِّرُهُمْ لِيَوْمٍ تَشْخَصُ فِيهِ الأَبْصَارُ ﴿٤٢﴾
(Ve lâ tahsebennallâhe gâfilen ammâ ya’meluz zâlimûn(zâlimûne), innemâ yuahhıruhum li yevmin teşhasu fîhil ebsâr(ebsâru).) هَذَا بَلاَغٌ لِّلنَّاسِ وَلِيُنذَرُواْ بِهِ وَلِيَعْلَمُواْ أَنَّمَا هُوَ إِلَهٌ وَاحِدٌ وَلِيَذَّكَّرَ أُوْلُواْ الأَلْبَابِ ﴿٥٢﴾ (Hâzâ belâgun lin nâsi ve li yunzerû bihî ve li ya’lemû ennemâ huve ilâhun vâhidun ve li yezzekkere ulûl elbâb(elbâbi).


b. Mü’minûn suresinin 97- ayetlerini,


وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّيَاطِينِ ﴿٩٧﴾
Ve kul rabbi eûzu bike min hemezâtiş şeyâtîn(şeyâtîni).
c. Felak ve Nâs surelerini oku.
Sonra elinin içini büyülenmiş olduğu sanılan kimsenin karşısında tut ve elinin içine bakmasını söyle. Eğer hastada büyü varsa, büyünün yapılış biçimine göre ya elin içine bakamaz, ya da el içinde bazı şekiller görür. Hasta, elin içinde haç işareti, siyah veya kırmızı renkler görürse, hastanın gözlerinde titreme, ağlama ve başında ağrı oluşursa, bu belirtiler, hastada büyü ve cin olduğunun kesin kanıtlarıdır.Alıntı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
SiLence 14:51 28.01.17
Allah razı olsun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 15:13 28.01.17
Sağol @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...],açtığımız konularda mümkün olduğunca kaynak belirtelim ve asla başka forumlardan kopyalama yapmıyalım.Havass kitaplarından veya kendi şahsi tecrübelerinizden paylaşımlar yapınız.Konularının devamını beklerim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşimiz.

Sayın üyemiz sizi forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuduğunuz her konuya yorum ve mesaj yazarak forumdaki mesaj sayınızı yükseltiniz ve chatteki sohbetlerimize katılınız.Forum hocalarımızın ücretsiz bakım hizmetinden de faydalanınız.
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yarasa 17:11 28.01.17
cemree 20:43 28.01.17
Devrimci hocam cok sevdiğim bir hoca
Hanım anlatti iki uygulamayida... ilk uygulamayi yani suya okunani bizzat ben tecrube ettim.. sure isimlerini verip aratmak istemedigim icin arkadaşlarimizi verdigimbsureleri kopyalayip yapistirdim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Macit 00:31 29.01.17
İlkcan 03:04 31.03.17
Sibel1982 16:29 24.04.17
Karakancolos 14:43 22.05.17
ilginç bir yöntemmiş. tecrübe edeni var mı ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Janset 14:57 22.05.17
1 2 3