Nazar ve Büyü Uygulamaları

Büyüden Korunma - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Nazar ve Büyü Uygulamaları>Büyüden Korunma
Drogo 23:36 03.02.17
'' Şakayık '' Kökünden Bir Parça Taşıyan Sihrin Tesirinden Korunur..Cin Çarpmasından Çocukları Korumak İÇin Çocuğun Üzerinde''Şakayık'' Kökü Bir Bez Parçası iLe Bağlanır.Kaynak PAMUK YayınlarıKitap İsmi = Dertlerimizin Tecrube Edilmiş DevalarıYazar = Arif PamukHaltiti Taşıyana Cinler Zarar Veremez Yaklaşamaz..Kaynak Usulu Bast.

YA CEBBAR

Ebced Değeri ( 206 )Havassı: İstediğini Yapan Mutlak Hüküm Sahibi Olan EazemetiKarşısında Her Mevcudun Küçük Ve Zelil Kaldığı Allah Demektir.Bu ''Esmaya'' Çalışanlar Çok Korkunç Derecede [Heybetli] Olurlar.Üzerlerinde Öyle Heybet Oluşurki Cinler Ve İnsanlar Hatta VahşiHayvanlar Bu Heybetten Titrer Çekinirler. Özellikle Cinni Ve İnsiDüşmanları Zelil Ve Perişan Etmek İÇin Bu İsim Birebirdir..Bu İse Devam Edenlere Hiç Kimse Bir Kötülük Yapmaya KalkışırsaKorkunç Bir Felakete Uğratılır.Bu İsme Devam Edenlerin DüşmanlarıBirer Birer Dostluk Mesajları Vermeye Başlar.Esmayı ZikredendenKorkup Çekinirler.Bu Esmayı Çalışanların Emrine Girmek İçin BütünYaratılmışlar Can Atarlar.Onun Sözünü Dinler Ve Yerine Getirirler.Kendilerine ''Cinler'' Tasallut Olan Kimseler Bu Adı Anarlarsa Cinlerinİflahı Kesilir.Esmaya Devam Edildikçe ''Cinniler'' Yanıp Kahrolurlar.Tasallut Oldukları İnsanı Terk Ederler...

Ayrıca Ya Cebbar zülcelali veLikram isimlerini berabersafran gülsuyu misk ile hal edilmiş bir mürekkeple yazıp üzerindetaşıyan insanlara güzel görünür.. Her gören saygı ve sevgide bulunur..Umarım Yardıma Muhtaç Kardeşlerim İstifade Ederler Bu Bilgilerden.Vesselam.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 00:54 23.03.17
Allah razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 23:12 01.04.17
HilafiHuzur 23:40 01.04.17
Drogo 23:48 01.04.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim bende seni seviyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 15:52 26.01.18
Sayın Drogo, Allah-u Zülcelal razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 21:22 16.08.18
Holihawk 21:38 28.01.19
Ehl Dost 22:39 28.01.19