Nazar ve Büyü Uygulamaları

Nazar var mı yok mu? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Nazar ve Büyü Uygulamaları>Nazar var mı yok mu?
SiLence 15:10 06.02.17
Nazar, insanın veya cinin varlıklar üzerindeki göz değmesi dediğimiz kötü enerjisidir. Aşırı isteme arzu etme hoşuna gitme gibi hislerle de göz değmesi olabiliyor. Hatta bazı insanlar veya cinler kendi çocuklarını nazarlaya biliyor. Tabi ki bilinçsiz ve habersizce gerçekleşen nazar değmesi veya göz değmesi oldukça bihaber yaygın ve her yerde olağan bir durumdur.

Kötü enerjilerin insan veya cinin üzerindeki etkisi durum ve mahiyete göre değişir. Kimisi çok ağır hastalıklara, uğursuzluk ve hatta deliliğe kadar da ilerleye biliyor. Araçlara canlı ve cansız eşyalar ve varlıklara bile etki edebiliyor. Bazı kimseler de bu konuda yeteneklerini sergileye bilirler. Örneğin dikkatli bakışla cansız veya canlı varlıkları hareket ettirebilirler. Bu konuda uzmanlaşan kişiler ise hipnoz, magtizma ispritizma gibi yeteneklere vakıf olabiliyorlar. Ancak bu tür yeteneklere sahip olanlar, nazar yani dikkatli bakışlarını yönetebilme kaabiliyetine sahip olmuş kişlerdir.Şimdi sizlere; bir kimsede nazar olup olmadığını, insandan veya cinlerden olduğunu gösterecek olan yöntemi yazayım...25-30 cm uzunluğunda bir pamuk ipi ile bir kişinin sağ ayak parmağından topuğunun ortasına doğru ölçün. Ölçüyü kaybetmemek ve doğru almak için, Baş parmağın ucuna kalemle bir işaret koyun. sonra topuğun dışına yani ortasına arkataraftan bir işaret koyun. her iki işaret arasını pamuk ipiyle ölçün. Ölçerken ne çok gerdirin nede gevşek tutun. Sonra ipi işaretli yerden makasla kesin. Kesilen ipi yani ölçülü olanı yuvarlak bir şekilde sarın. Sonra avucunuzun üstüne koyun. Diğer elinizle de üstünü kapatın ama sıkmayın. Eliniz ipin üstünde kapalıyken şu ayetleri okuyun.Al-i İmran 1 nci ayetten 5 nci ayete kadar.Ardından şu duayı yapın...Allahumme enzil aleyhi ervahen ev meleken li ameli haza, in kane isabetün min cinniyün fe kasirhu, in kanet minel insi fe tavilhu, inkanet minellahi fe yekun fi asrehumisil ma huve...Sonra ipi tekrar ölçtüğünüz yere tutun ve bakın...İp kısalmışsa cinlerden

İp uzamışsa insanlardan

İp olduğu gibiyse doğal bir sebeble hastalanmış veya huzursuzluk olmuştur.Cin veya insan nazarı değmiş ise kişi her gün şu terkibi uygulamalıdır...1- Fatiha 3 defa.

2- İhlas 3 defa

3 Nas süresi 3 defa

4 Felak suresi 3 defa

5 Ayet el kursi 7 defa

6 Lekad cae kum (Tevbe süresinin son iki ayeti) 7 defa

7 Huvellahullezi (Haşır süresinin son ayetleri) 1 defa okumalıdır. Kişi bunları okuyamıyorsa, okuyabilen temiz abdestli ve okuyacağı kişinin niyetine okutup üflemelirid. Üfleme dediğimiz HOH şeklinde olmalıdır..

Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İlkcan 10:07 02.03.17
Emeğine sağlık güzel uygulama

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 16:19 07.06.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 22:44 12.04.18
Havasokulu 12:41 16.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi