Off Topic

Nazilerin Sahip Olduğu Birbirinden İlginç UFO Teknolojileri! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Off Topic>Nazilerin Sahip Olduğu Birbirinden İlginç UFO Teknolojileri!
hello4me 06:00 27.08.17
İkinci Dünya Savaşı'nda tek başına dünyaya kafa tutan Nazilerin bilinmeyen varlıklar olarak tanımlanan UFO'larla olan bağlantısı, kafalarda soru işaretlerini oluşmasına neden oluyor.
İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi Almanyası olarak bildiğimiz Almanya, liderlikte bulunan Adolf Hitler ile birlikte dünyanın en büyük ülkelerine kafa tutmuş ve bu ülkelerin hem halklarına hem de ordularına çok çektirmiştir. Seneler boyunca süren İkinci Dünya Savaşı sırasında Paris'e girmeyi başaran, Polonya halkının dörtte birini katleden Naziler, savaştan sonra Hitler'in ölümü ile ikiye bölünmüş ancak kısa bir süre içerisinde tekrar dünyanın en güçlü ülkelerinden birisi olabilmiştir.

Şu an Avrupa'nın en güçlü ülkesi konumunda olan Almanya, İkinci Dünya Savaşı'nda şu an sahip olduğu topraklardan çok daha fazlasına sahip değildi. Rusya, Polonya, İngiltere, Fransa ve Amerika gibi ülkelere kıyasla küçük ülkesi ve nüfusuyla kafa tutabilen Naziler, o çağın teknoloji konusunda en gelişmiş ülkesiydi. Hitler döneminde askeri alanda yapılan çalışmalar son derece önem kazanmıştı ve yapılan çalışmalar, söylentilerin de ortaya çıkmasına sebep olmuştu. Nazilerin uzaylılarla iş birliği yaptığı, süper asker üretmek adına deneyler yaptıkları, insanları ölümsüz yapacak projeler geliştirdikleri gibi aralarında binlercesi bulunan bu söylentiler, her ne kadar mantıktan uzak olsa da bu haberimizde vereceğimiz bilgiler sayesinde birkaçına inanmanız mümkün olabilir.

---------- Post added 27.08.17 at 07:01 ----------

Uzaylılarla doğrudan ilişkilendirilen uçan daireler, dünya gündemine ilk giriş yaptıkları sırada bir Alman silahı olarak yorumlandılar. New York Times gazetesinde de bildirildiği gibi uçan daireler Alman ordusunun silahı olarak görülüyordu. Tabii ki iddiaları Almanya kabul etmedi ancak ilerleyen senelerde Nazi ordusunda görevli olan bir mühendisin uçan daire taslakları gün yüzüne çıktı. Bu taslakların ardından ortaya çıkanlar, görülen uçan dairelerin Almanların olabileceğini kanıtlar nitelikteydi çünkü Almanlar, 1941 yılından beri uçan daire şeklinde uçak üretiyorlardı.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
hello4me 06:03 27.08.17
İlk üretilen prototipler beklenildiği kadar başarılı olamamış olsa da mühendisler çalışmalarla birlikte "V-7" isimli uçan daireyi sonunda üretebilmişlerdi. 20 km'ye kadar yükselebilen V-7, 12 metre çapa sahiplerdi ve yaklaşık 3000 km/saat hıza ulaşabiliyorlardı. Geçen senelerde Reddit'in soru-cevap etkinliğine katılan Buzz Aldrin'in (Ay'a ayak basan ikinci insan) yolculuk sırasında gördüğünü söylediği uzay aracının tarifi, tasarımları ortaya çıkan ve Nazilerin ürettiği V-7 serisine dahil olduğu düşünülen Vril-1 ve Vril-9 ile oldukça örtüşüyordu.

---------- Post added 27.08.17 at 07:04 ----------

V serisinin devam olarak savaşın ilerleyen senelerinde Hitler, bölgede bulunan üstünlüğünü korumak adına UFO'ların tarifine benzer olan kanatsız ve kendi etrafında dönen uçakların üretimine başlayacağını belirtti. Bu uçağın üretimi için birçok prototip hazırlayan bilim adamları, bu uçakların radarlara girmediğini de belirtmişlerdi. Bu uçakları üretmek amacıyla Prag'a kurulan fabrika, hatalar nedeniyle uçakları üretmeyi başaramadı ve savaşın son anlarında prototip ve planlarıyla birlikte yok edildi.

---------- Post added 27.08.17 at 07:06 ----------

Bazı kaynaklara göre Almanlar 200 yıl önce anlatılan hikayelerden yola çıkarak bir dağın tepesinde bulunan UFO'yu incelemek amacıyla kendi karargahlarına götürdüler. Bu bölgede birşeyler olduğunun farkına varan Amerika, bölgeye kendi ajanlarından birisini gönderdi ve ajan, bölgede bulunan araştırma amacıyla düzenlenmiş olan karargahın bilgilerine erişti. Bölgeyi fotoğraflayan ve yeterli bilgi toplayan bu ajan, savaşın bitimine doğru bölgeden çıkmaya çalışırken bölgenin kontrolünü ele geçiren Rus askerleri tarafından yakalandı ve sahip olduğu tüm bilgilere el konuldu. Aynı zamanda araştırma merkezi ve UFO'yu da ele geçirdiği söylenilen Ruslar, o günden sonra bölge hakkında hiçbir açıklamada bulunmadılar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up