Ölüm & Kabir & Kıyamet

Ölüm Korkusu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Ölüm & Kabir & Kıyamet>Ölüm Korkusu
Torlak 20:46 02.10.20
Ölüm Ânında Karşılaşılan Felâketlerin Biri de Günahkârların Cehennemdeki Yerlerini Görmeleri ve Bu Görmeden Önce Korkmalarıdır. Çünkü Onların Ölüm Krizi Esnâsında Bütün Enerjileri Boşalmış ve Kendileri Canlarının Çıkışına Boyun Eğmişlerdir.

Fakât İnsanlar Ölüm Meleğinin Yüksek Sesli Bildirisini Duymadıkça Ölmezler. Ölüm Meleğinin Bu Bildirisi ya “Ey Allah’ın Düşmanı, Cehennem Sana Müjdeler Olsun!” ya da “Ey Allah’ın Dostu, Cennet Sana Müjdeler Olsun!” Şeklindedir.

İşte Derin Akıl Sahiplerinin Ölüm Korkusu Bu Sebeplere Dayanır. Nitekim Peygamberimiz Buyuruyor ki; Hiçbiriniz Akıbetini Öğrenmedikçe Cennet veyâ Cehennemdeki Yerini Görmedikçe Dünyâdan Ayrılmaz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aeth 10:37 04.10.20
Bazı insanlarınkide sadece maddiyatimi kaybetme korkusu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Naim 10:45 06.11.20
Ve sen buralarda gezinirken;
Birileri şu anda can çekişiyor, birileri emaneti Azrail AS'a teslim etti, birileri gasilhanede yıkanıyor, birilerinin musalla taşında namazı kılınıyor, ( ya da kılınmıyor) birileri mezara konuyor, birilerinin üzerine toprak atılıyor, birilerine telkin yapılıyor, birilerinin akrabaları geri döndü mezarda yalnız kaldı, birileri Münker ve Nekir'i gördü, birileri sorulara cevap veremedi,(maazallah) başına gürzden bir topuz yedi yetmiş yıl cehennemin derinliklerine yol almaya başladı, birilerinin yanına Büyükler geldi sorulara rahat rahat cevap verdi, kendisine cennetten bir pencere açıldı...
Ve hayat devam ediyor böylece...
Yerin altında ve yerin üstünde...
Sessizce...

Selamün Aleyküm Kardeşlerim...!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebu Elyesa 16:01 06.11.20
Bence ölüm korkusu tamamen teslim olmayan her kulda vardır. Çünkü bir bilinmezlik var. Olası bir deprem anında örneğin kişinin eceli gelmedikçe nereye gideceğini bilmediği için elbette korkacaktır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi