Paranormal Varlıklar

Metafizik varlıklar ve hastalara etkisi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Paranormal Varlıklar>Metafizik varlıklar ve hastalara etkisi
bitter 13:06 25.10.18
İnsanlar metafizik konulara her zaman mesafeli yaklaşırlar. Hatta birçok kişi bu varlıkların etkilerini bırakın varlıklarına bile inanmamaktadır. Ama inanmamak gerçekleri değiştirmez.
Metafizik varlıklar deyince akla cinler gelir. Cinler ateşten yaratılmış varlıklar olsa da vücut enerjileri radyasyona yakın bir enerjiden oluşur. Cinler derken sadece bir türden bahsetmek mümkün olmayıp çok farklı türler bir çatı altında adlandırılmaktadır. Halbuki aynı çatı altında adlandırılan cinlerin farklı alt türlerin birbiriyle hiç bağlantısı bile yoktur. Ortak atalarının ismi Cann olsada alt türler birbirinden bağımsız ve habersiz yaşamlarını sürdürür. Burda bir önemli hususu da hatırlatmakta fayda vardır. Çocuklara Can isminin verilmesi son derece sakıncalı bir şeydir. Son dönemlerde isimlere can takısı eklenerek çocuklara isim verilmektedir. Tavsiyem bu isimlerin verilmemesidir. Çünkü cinler davet edilince gelen varlıklardır. İsimleri nerde anılırsa oraya geldikleri için Can ismindeki çocuklara zarar verme olasılıkları çok fazladır.
İnsanlarla aynı ortamı paylaşan cinler olduğu gibi okyanuslarda yaşayan, çöllerde yaşayan, ormanlarda yaşayan cinlerde vardır. Bu varlıkların insanlarla pek münasebetleri olmamaktadır. İnsanlarla münasebeti olan cin türlerinin başında ifritler, maritler ve periler gelir. Bunlar haricinde bir sürü güçsüz cinlerde insanlarla aynı ortamda yaşar fakat güç ve kabile bakımından bu üç tür daha önemlidir. Diğer güçsüz ve tekil yaşayan cinlerin insanlara çok zararı olmaz. İnsanlara aşık olan ve insanı sahiplenen tür ise peridir. Periler bilindiği gibi dişi cin değillerdir. Perilerin erkekleri de vardır. Periler cin türleri içinde en güzel ve en yakışıklı cinslerdir. Her iki cinsiyete mensup periler insana musallat olurlar. Periler genelde musallat olduğu kişiyle cinsel ilişkiye girer. Bu durumda kişide cinsel rahatsızlıklara ve bedensel rahatsızlıklara neden olur.
Diğer bir tür olan ifrit ve marit ise biririne benzer varlık olup güç bakımından ifritler daha güçlüdür ve büyük krallıklar halinde yaşarlar. Türkiye’nin en güçlü ifrit kabileleri Adana ve Mersin’i de içine alarak güneydoğu bölgesinde yaşarlar. 2. Sırada ise Kocaeli’den başlayarak Sakarya, Düzce, Bolu, Bursa, Balıkesir,Yalova ve Zonguldak’a kadar olan bölgedir. Bu bölgedeki kabilede 2. Güçlü ifrit cin kabilesidir. 3. Sırada ise Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgesini içine alan bölgede yaşarlar. 4. Sıradaki kabile de Trakya bölgesindeki kabiledir. 5. Sıradaki ise Aydın, Antalya, İzmir, Isparta, Burdur bölgelerinde yaşarlar. En güçlü Marit kabilesi ise Tokat, Çorum, Amasya civarında yaşar. Maritler bu bölgelerin dışında küçük kabileler halinde yaşamakla birlikte hepsi Çorum’daki Krallarına bağlıdırlar. İnsana musallat olan bu cinsler kişinin vucudunda solucak gibi gezerler.
Cinler insanlara bir sürü yolla bulaşır ama bunların en önemlisi 4’tür. 1. Si büyü yoluyla cinler görevlendirilir. 2.si kişinin cinlere zarar vermesi nedeniyle bulaşırlar. Aynı ortamı paylaştığımız bu varlıklara istem dışı zarar verilir. Bu varlıklarda intikam almak için musallat olur. 3. Sü ise kişinin işlediği günahlar sonucu kişiye bulaşır ama bu çok az olan bir durumdur. 4. İse kişinin anne veya babasında cin musallatı varsa çocuğa da cin musallat olabilir.
Cinler musallat olduğu insanlarda psikolojik ve fiziksel rahatsızlıklara neden olur. Psikolojik rahatsızlıkların tamamı aslında cin musallatından kaynaklanır. Cinler radyasyona benzer bir enerjisi olduğu için musallat olduğu kişinin bedeninde elektrik akışını olumsuz etkiler bu da hastalığa neden olur. Psikoljik rahatsızlıkları ilaçlar tedavi etmez ilaçlar sadece uyuşturur. Daha önce hastanede yatmış ve tedavi olamamış yüzde 40 ve daha fazla psikolojik rahatsızlık raporu almış kişilerin tamamen tedavi edilip sağlığına kavuşması da bunun en büyük kanıtıdır. Bunun yanında panikatak , depresyon, bipolar bozukluk , sara hastalığı gibi rahatsızlıkları da bunlara ekleyebiliriz.
Cinlerin yapmış olduğu fiziksel rahatsızları ise saymakla bitmez. Bunları anlamanın en kolay yolu ilaçla tedavi edilmeyen bütün rahatsızlıklar cinlerin etkisinden kaynaklanır. Zaten psikolojik rahatsızlığı olan kişilerde fiziksel rahatsızlıklarda olmaktadır. Kronik yorgunluk, gece uykusuzluğu, dikkat dağınıklığı, unutkanlık, kronik baş ağrısı, huzursuz bacak sendromu, mide rahatsızlıkları gibi birçok rahatsızlık bunlardan kaynaklanır. Ergenliğe girmemiş çocukların ve bayanların bünyesi çok zayıf olduğu için çok kolay onlara musallat olurlar. Çocuklardaki dikkat dağınıklığının en önemli nedeni cin musallatıdır.
Cin musallatının belirtileri ise yaşadığın bir olayı önceden yaşamış hissi, gece uyuyamamak, aşırı halsizlik , rüyada kabus görmek- karabasan-, nasip bağlılığı –işlerin hep tersine gitmesi – iflas etmek- paranın bereketinin olmaması - evlenememek- evliliklerin çabuk sonuçlanması vs., asosyal hayat yaşamak arkadaş edinememek insanlarla anlaşamamak, aile içi şiddetli geçimsizlik, tembellik – beynin çalışmaması- sağlıklı düşünememek, unutkanlık, yalnız kalma hissi, hayattan zevk alamamak, ibadet etmekte zorlanmak, göz önünde gölgeler oluşması, sürekli takip edilme hissi- Banyo ve mutfakta arkanda birisinin olduğu hissi.
Bu varlıklardan kurtulmak ve kaliteli bir hayat sürmek gerekir. Ama ne yazıkki ülkemizde bir sürü şarlatan olduğundan dolayı insanlarımız mağdur olmaktadır. İyi niyetli şifacılar da olsa güçlü cinlere karşı tedavi uzmanlık gerektirdiği için bu işin tedavisini yapamayıp insanları mağdur etmektedirler. Hatta bazı şarlatanlar bırakın tedavi etmeyi durumu daha da kötü hale getirmektedirler. Bu konuda dikkat etmek gerekir ki iyileşeyim derken daha da kötü hale gelmemek gerekir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
iron 13:56 05.06.21
Ayrintili bir sekilde bilgi verilmis ozellikle cinlerin verdigi rahatsizliklar net aciklanmis.
Peki cin ifrit marit ya da peri musallatini ayirt edebilecegimiz belirti ve rahatsizliklar var mi?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up