Paranormal Varlıklar

Archonlar (Anunnaki) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Paranormal Varlıklar>Archonlar (Anunnaki)
Naim 21:41 11.05.19
Archon'ların insanlar üzerindeki etkileri

Antik çağlarda negatif varlıklar fiziksel olarak insanlarla birlikte aynı frekans alanında yaşıyorlardı. Yani onları fiziksel gözlerimizle görebiliyorduk. İnsanlar üzerindeki etkileri günümüzden farklı yöntemler kullanarak gerçekleşiyor olsa da hemen hemen aynı amaçlar içindi diyebiliriz. Ancak günümüzde insan gruplarının da kendi türlerine ihanetlerini göz önünde bulundurduğumuzda bu manipüle ve etkilerin boyutları ciddi derecede daha yoğun ve daha şiddetli olduğunu göreceğiz.
Negatif varlıklar deyince akla ilk gelen tür reptilianlar oluyor ama aslında reptilianlar da köle bir ırktır. Anunnaki; Gökten gelenler mi yoksa ANU'nun soyundan gelenler mi anlamında diye soracak olursak bence her ikisi de doğru tanım olacaktır. ANU bir archon’dur yani eterik bir dumansı varlıktır. Dolayısyla ANU’nun etkilediği varlıklar da Anunnaki olarak bilinirler.
Anunnaki ittifakı farklı türlerden oluşan ve esasen Archon'lar olarak bilinen siyah dumansı etrik varlıkların bedenlerini kullandıkları türlerin toplam adıdır. Bu varlıklara bedenlik edenlerden biri de Yılanoğullarıdır ki biz negatifize olan bu türe Reptilian veya sürüngenimsiler diyoruz.

Bizim türümüze ihanet eden ABD hükümeti modern kaosun en önemli mimarlarındandır. Keza antik Kaos'un mimarları kâhinler ve büyücülerdi. Günümüzde yine büyücüleri ve kâhinleri kullanarak insanoğluyla dolaylı iletişimler kuran Archonlar (şeytanlar) anunnaki ittifakını yüzbinlerce yıl önce kurdular.
ABD hükümeti anunnakilerin köle temsilcileri yani Reptilian'lar ve onların biyorobotik elçileri Gri'ler vasıtasıyla anlaşmalar yaparak dünya insanına ihanet etmiştir. Kaçırılmalara ve alıkonulmalara müsaade ederek karşılığında uzay teknolojileri hakkında bilgi vermelerini istemiştir. Bu alıkonulma ve kaçırılmalar neticesinde alınan sprem ve yumurtları kullanarak ürettikleri birçok insan gözlerini yeraltı üstlerde açmış, kendini besili hayvanlar gibi bilmiştir. Birçoğu hayatının ilk yılında sapkın ayinlere kurban edilmiş, bir kısmı da vampirimsi varlıklar için kan kaynağı olarak sunulmuştur. Bu varlıklarca alınma sonucu kaybolan ve kaçırılan ve geri dönmeyen insanların ve çocukların akıbetinden hiç bahsetmeyelim.
Tüm bunları öğrenmek bizleri ürkütüyor ve üzüyor olsa da gerçekleri saklamalarına yardımcı olamayacağım için paylaşmak zorundayım. Zira bu varlıkların bir sonraki aşamada insanları manipüle ve kontrol etmek için atacakların en önemli adım son derece tehlikeli ve ciddi bir durumdur.

5G hakkında uyarılar yaptığımızda bunu saçmalık ve komik bulan kişiler bunu iyi okusunlar. 5G insanları zihinsel ve fiziksel anlamda tam köle haline getirmek için kullanacakları teknolojin sadece görünen kısmıdır.
ABD ve diğer karanlık oluşumlarla anlaşma yaptıklarına göre antik çağlarda insanlara yaptıklarını bu sefer insanların da kullanabileceği teknolojiyi kullanarak yapmaya çalışıyorlar. Dikilitaşlar yerine baz istasyonları ve telefon kulelerini inşa ettiler. Amaçları tüm insanları toplu şekilde yönlendirme ve kontrol etmektir. TV teknolojisini insanlara sunmalarından amaç da buna zemin hazırlamaktı. Artık sizin bedeninize Rfid gibi çipler yerleştirmelerine gerek kalmayacak. Çünkü insanların nabzını ölçtüler ve buna müsaade etmeyecek kişilerin var olduğunu biliyorlar.
5G olarak tanıttıkları ama aslında 5G’nin ötesinde olan bir teknolojiyle insanların frekansını kodlamayı hedefliyorlar.

Bundan nasıl korunabilir veya nasıl buna engel oluruz diye soracak olursak ben de henüz cevabını bilmiyorum, çünkü kendimizi 5.boyutun yüksek frekansında sabit ve aktif tutamadığımız sürece bunlardan korunamayacağız. Bu güne kadar pozitif varlıkların tüm çabaları insanları bütünsel olarak bir frekans yükselişe geçmelerini sağlamaktı. Maalesef ki bütün olarak bu frekansa ulaşamadık henüz.
Evlerimize frekansları geri tepecek taşlar, materyaller yerleştirebilir, evlerimizi özel malzemelerle yapabiliriz. Özel şapkalar veya giysiler üretebiliriz. Unutmayalım bu savaş insan ve şeytan arasında olan antik bir savaşın devamıdır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Torlak 21:44 11.05.19
2015 yılında çok kişinin tanıdıgı bir spirtüel bir grup archon programını devreye almaya çalıştı aramızda ciddi tartışmalar yaşandı öyleki buna erk savaşıda dahil oldu çok kişiye archon çalışmasının yüksek negatif bir alan çalışması oldugunu anlatmak istedik anlayanlar sessiz kaldılar çünkü şimdi dahada iyi anlıyorumki bizim tesbitlerimiz son derecede doğru ve karşı duruşumuzda o denli inançlı olmuş, galaktıik sisteme gerekli duyurular yapıldı ve o grup gözlem altına alındı, bire bütüne hizmet adı altında yapılan çalışmalarını iyiki görmüşüm büyük oranda durdurdum onları ama tesir sahaları çok güçlü sonraki çalışmalrında altın canlar denen bir üst programı devreye almaya çalıştılar onuda berteraf ettik şimdi size teşekkür etmek istiyorum çünkü bilgilerimiz tesbitlerimizin teyidini sizden elde ediyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Logos 22:14 11.05.19
Radyo frekanslarıyla zihin kontrolü uzunca bir zamandır yapılıyor
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up