Paranormal Varlıklar

Nasnas (Yarı insan Yarı Cin) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Paranormal Varlıklar>Nasnas (Yarı insan Yarı Cin)
Bro 07:37 21.07.21
NASNAS : YARI INSAN YARI CIN

Nasnas Shigg ve insandan olduğuna inanılır. Shigg cinlerin bir alt formudur. Yarı insan yarı yaratık görünüşü vardır. (görünüşte canavar olan bir yarım yaratık olan cinlerin (iblis ruhu) daha düşük bir şeklidir.) Bir tür melezdir diyebiliriz.

İnsan benzeri ve hayvan benzeri biçimlerin melezleri olan cinlerin başka bir şeklidir ve gizemli yaratıklar ile karşılaştığımız bazı olayları açıklayabilir. Bu, yaratık yarı insan olarak tanımlanmıştır, yani yarım kafa, yarım vücut, bir kol, bir bacak vardır. Tek bacağı üzerinde durur.
Esasen Arap mitolojisinden gelir. Tek bacağının üzerinde oldukça çeviktir. Hareketinde dengeye yardımcı olmak için kuyruğunu kullanır. Bazen tek bir yarasa kanatlı olarak ortaya çıkar. Son derce hilekârdır.

EN ÇOK KULLANDIĞI HILELI OYUNLARINDAN BIRI.
Avını ağına düşürmek için en çok kullandığı hilekâr oyunlarından biri şudur: Suyun karşısında geçmeye çalışan yaşlı ve çaresiz bir adam görünür ve kendisini suyun karşısına geçirmesi için kendini acındırır. Bu yaşlı ve zavallı adamın yardım isteğine karşılık veren kişi tam onu suyun üzerinden karşıya geçirecekken bir anda şekil değiştirir ve kurbanını suda boğar. Tek eliyle insanları öldürdüğü de bilinir.

NEDEN KONUŞMAZ?
O asla konuşmaz. Bunun sebebi ses tellerinin çoğunun kullanılamayacak şekilde harap olmasıdır. Başka bir görüş, onun ses tellerini kaybettiğini söyler. Yine de kulakları sağır edecek, tüyler ürperten tuhaf bir çığlık atmasıyla bilinir.
Sesine ve tonuna bağlı olarak, onun mevcut duygusal durumunu ayırt edebiliriz.

AD VE SEMUD KAVMININ HELAK EDILEN INSANLARININ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ HALI.

‘’…Cinlerle insanlar arasında ara bir form olarak; Nasnas dediğimiz bir varlık daha vardır: Tek ayak, tek kulak, tek bacak, tek göz. Aslında bunlar Ad ve Semud kavminin helak edilen insanların dönüştürülmüş, yarı insan yarı cin haline denir.”Onun hakkında farklı görüşlerden biri de onun sadece mitolojik bir masal kahramanı olmadığı yönündedir. Bu görüşe göre Nasnas , İlk insan Adem’in yaratılışından çok önce vardı. İnsanlardan farklı görünmezdi ama gerek psikolojik, gerek akıl yönünden insanlardan üstündü.
İnsanlar ise daha duygusal ve daha az akıllı varlıklardı. Öte yandan o acımasız bir güce sahipti. Cinlerle yaptığı büyük muharebelerden galip çıkmış ve onları diğer canlılara zarar vermesi için köleleştirmişti. Hatta bazı melekleri de tuttuğu söylenceler arasındadır.

Tanrı bu tarz varlıkları yerle yeksan eder fakat birini sağ bırakır. İnsanlık onu Deccal ya da Antichrist yani İsa karşıtı olarak anar. Gün gelecek zincirlerinden kurtulacak ve insanlığı yönetecektir. Birçok insan onun tuzağına düşecektir. O yalancı peygamberdir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
IQeCc 15:05 21.07.21
Cin metafizik yani fizik ötesi enerji boyutunda bir varlık .Daha doğrusu antimadde varlığı , insan madde boyutunda yaşayan bir varlık , üremesi tamamen fizyolojik yoladan .Nasıl oluyor da madde olmayan enerji boyutu varlıkla maddesel bir varlık ilikiye giriyor ve yarısı madde boyutunda yarısı antimadde boyutunda bir melez dünyaya geliyor .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bro 15:05 21.07.21
Anti madde boyutunda fiziksel madde özelliği gösterebilir belki ama bizim boyutumuzda madde özelliği yok , hacmi yok sadece enerji olarak var diye biliyorum.
Birde bizim boyutumuzda mekan sabit zaman tek yönlü akıyor.
Anti madde boyutunda zaman sabit mekan iki yönlü akıyor.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Seni 15:06 21.07.21
Insan ve cinden vb. Gibi bir varlıktan melez bir tür olduğu bencede doğrudur, bunu hz. Adem in yasak olan soy ağacına yaklaşmasıyla cennetten kovulusuna bağlıyorum, " bazılarınız bazılarınıza düşman olarak inin "
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 15:06 21.07.21
Nikola Tesla diyorki herşey enerjidir.
enerji frekans ve titreşim kurallarıyla düşünün.
Enerji= madde.
Madde= enerji.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 15:06 21.07.21
Bi nasnasımız eksikti o da geldi tamam oldu.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
La Tahzen12 23:32 29.07.21
Allah insani cinlerden ve meleklerden ustun yaratmistir kuran boyle der

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cok guldum yorumuna hakkini helal et
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi