Paranormal Varlıklar

Başmelek Mikailden Mesaj Mart - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Varlıklar>Başmelek Mikailden Mesaj Mart
SiLence 16:52 03.02.17
Başmelek Mikail'den Mesaj Mart 2011 Michelle Coutant Kanallığı ile


Kanatlarınızı Açın ve Süzülün Yükseklere


Sevgililer,

Artık, her birinizin kendi vaktinizi doğru kullanmayı seçme zamanınız geldi. Üçüncü/dördüncü boyutlarda olan zamanınız o denli hızlı akmaya başladı ki, her bir anınızda, size sunulan fırsatları en iyi nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda hızlı seçimler yapmaya başlamalısınız. Yükselişin bu muazzam fırsatından nasıl olanaklar çıkaracaksınız? İlahi misyonunuzu yerine getirmek için armağanlarınız ve yeteklerinizin hangi birini su yüzüne çıkaracaksınız? Artık, her şimdiki an içerisinde kendi realitenizi seçebilir, kız ve erkek kardeşlerinizle hangi yetenek ve armağanları paylaşacağınıza karar verebilirsiniz. Her gün, ilahi misyonunuzun ne kadarını yerine getireceğinize, bu yaşam boyunca ilahi misyonunuzun ne kadarını tamamlayacağınızı seçebilirsiniz. Sizler seçimlere sahipsiniz. Biz sizden kanatlarınızı açmanızı ve yükseklere süzülmenizi istiyoruz, sevgililer. Rahat bölgenizden bir adım dışarı atmanızı, ve tüm mücadelenizde kendinize yardımcı olmanızı istiyoruz. Hatırlayın, bizim size yardım edebilmemiz için, kutsal kalbinizdeki saflığın niyetlerini en iyinin hayrı adına yaratmalısınız.

Sizden korkularınızın üstesinden gelmenizi istiyoruz, sevgililer. Korku, güçten düşürür, felç eder, ve en iyinize hizmet etmez. Size daha önce de söz ettiğimiz gibi merkezinize gidin, özellikle korkuyu serbest bırakmaya odaklanın. Algınızı genişleterek, kararmış bölgelere bakın, onlar korkulardır. İlahi Benim Varlığınız adıyla Mor alevi çağırın, ve korkuyu dönüştürün. Mor Işığı uyandırın ve tüm korkuyu Kaynağa kadar izlesin ve onu dönüştürsün. Onunla kalın, Şimdi'deki tüm korkuları temizleyinceye kadar onunla kalın. Ardından kendinizi Tanrı'nın Işığı ile doldurun, uygun miktarda, kolaylığın ve kutsamanın ilk yedi ışınının yüksek vecheleri ile doldurun, sonra, ışını sekizden onikiye doğru çıkarın. Bunu her gün yapın Sevgililer, dönüştüğünüzü göreceksiniz, kolaylık ve kutsama ile ileriye atılım yapacaksınız, kolaylık ve kutsamayı istediğinizde, çabasızca, rahat bölgenizden atacaksınız dışarıya adımınızı. Arzuladıklarınızın oluşmuş olduklarını imgeleyin, arzularınızı sevgi ve neşeyle, büyük bir istek ve muazzam bir başarı ile yerine getirmiş olduğunuzu imgeleyin. Kalplarini koşulsuz sevgi ve neşeyle dolduranların kalbinde korkuya yer yoktur. Mükemmel sevgi, korkuyu defeder, derler. Öyleyse; sevgililer, düşünce formunuza tutunun, bu düşüncenin, kutsal kalplerinizde sevgi ve neşeyi yaratırken size yardımcı olmasına izin verin.

Bir çoklarınız yorgun, bir çoklarınız sabırsız, bir çoklarınızın cesareti kırılmış, ama biz sizden uzaklara açılmanızı istiyoruz. Derinleri kazmanızı istiyoruz, ve emsali görülmemiş kozmik bir an içinde yaşadığınızı bilmenizi istiyoruz. Hala illüzyon var, hala onun içindesiniz ve hala bu parametreler üzerinden çalışmak zorundasınız. Koşulsuz sevgiyi arayın, neşeyi arayın, huzuru arayın, uyumu arayın, bereketi arayın. İmgeleyin. İmgeleyin ve arzu ettiğinizi yarattığınızı imgeleyin, sizin ve bütünün iyiliği olan gerçek arzunuzla ilgili duraksamayın. Realiteniz dönüşecektir, ve dünyada cenneti yaşıyor olduğunuzu göreceksiniz. Bu mümkündür sevgililer, ve sizler bu yüzden buradasınız. Sizler Dünyada cenneti yaratmak üzere buradasınız, önce kendinizde, sonra da kız ve erkek kardeşlerinize yardım ederek tüm yaşam formlarında cenneti yaratmak için… Sizler Dünya Ana’ya yükseliş sürecinde, onunla birlikte yükselmeyi seçerek, yardım etmek üzere geldiniz.

Hatırlayın, sizler Işık olmanın en güçlü hallerisiniz. Daha ortaya çıkarmadığınız erdemleriniz, nitelikleriniz var, şu an’da size daha görünmemiş erdemleriniz ve nitelikleriniz var.

Sessizce oturun ve derin nefesler alın ve Ben’im farkındalığınızı genişletin, bu ışık beden sizsiniz. Işığa doğru gidin ve ışığın tüm alanlarınızı kapladığını duyumsayın. Kendi’nizin genişlediğini görün, evinizin büyüklüğü kadar genişletin kendinizi. Pırıl pırıl parladığınızı görün, mahalleniz büyüklüğünde genişleyin. Işığınızı parlatın sevgililer, Kendinizi Tanrı’nın Işığı ve Oniki ışın ile doldurun. Kozmik ışınlara sürün kendinizi, güneş ışınlarına, galaktik, evrensel, çoklu-evrensel ve kozmik ışınlara. Teker teker çağırın onları. Kolaylık ve kutsamayla, grup olarak da çağırabilirsiniz onları. Kendi gücünüzü görün ve hissedin. Kendi varlığınızı, muhteşem İlahi Tanrı oluş’unuzu, güçlü düşünceleriyle tüm yaşam formları ve Dünya Ana’ya etki eden; sınırsız, geniş ve parlak ışığın fenerleri, hissedin.

Bu düşüncelere sahip çıkın sevgililer, sizin ve bütünün en yüksek iyiliği için. Siz olan Işığa sahip çıkın. Tanrı’nın; siz olan bereket ve kutsamasını kabul edin. Güzelim Siz olan Tanrı kimliğinde eğlenmeye başlayın. Ve şimdi sevgililer, özünüzü genişletin, muazzam ışık olarak, Dünya Anayı sarmalamak için kendinizi Tanrı’nın koşulsuz sevgi ışığı ile doldurun ve genişleyin, genişleyin, genişleyin; bu sevgi ile gezegeni kaplamak, Dünya Ana’yı doldurmak için genişleyin. Bu sizsiniz sevgililer. Bu bilgi içinde olun ve derin nefesler alın. Işığınızı Kozmos’daki, solar, galaktik, evrensel, çoklu-evrensel düzeylerde genişletmek çabasız bir olaydır. Şimdi yapmaya başlayın sevgililer, ve o olduğunuzu bilin. Sizler yaratılışsınız ve kendi farkındalığınız ve özünüzü genişleterek, tüm yaratılışı doldurabilirsiniz.

Büyük ve görkemli İlahi varlıkların realitelerinde korkuya yer yoktur. Bu sizin için bir illüzyondur değerliler, aşabilmeniz için. Tam şu anda geride bırakıyor olduğunuz realitenin bir illüzyonudur, tam şu anda bu illüzyonu geride bırakabilirsiniz değerliler. Tam şu anda, düşüncelerinizi, kendi ve bütünün en yüksek iyiliği için yönlendirme seçimine sahipsiniz. Şimdide kalmaya bakın, size hizmet etmeyeni geride bırakın. Düşündüğünüzden çok ama çok daha güçlüsünüz.

Bizi çağırın, değerliler. İlk adımı atmanız gerektiğini söyledik size, sonra alacağız sizi, birlikte süzüleceğiz yükseklere. İşte böyle sevgililer. Kendi olduğunuz muazzamlığa adım atın, koşulsuz sevgiye adım atın, neşe, barış ve uyum ile adamantine parçacıklarına adım atın, ve ilahi misyonunuzu tamamlayın. Büyük İlahi varlık olun, Kozmos’un feneri olun. Bizler bu muazzam çalışmada, size yardımcı olmak için buradayız.

Ben Başmelek Mikail’im, ve size bu gerçeği getiriyorum.


Çeviri: Güneş Kurtulan

Başmelek Uriel, 2011 Kehanetleri...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 01:09 06.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 12:10 24.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up