Paranormal Varlıklar

Başmelek Mikail Nisan 2011 Mesajı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Varlıklar>Başmelek Mikail Nisan 2011 Mesajı
SiLence 16:52 03.02.17
Başmelek Mikail’den Mesaj Nisan 2011


Michelle Coutant Kanallığı ile


“Ruhsal Armağan ve Yeteneklerinize Erişin, İlahi Misyonunuzu Öne Çıkarın”


Sevgililer,


Hatırlayın, bir zamanlar sizler Tanrı Işığı ile dolu parıldayan fenerlerdiniz, ışık bedenlerinizde görkem dolu; harikuladeliğinizin, dayanışmanın ve tüm yaradılış ile birliğinizin farkındaydınız. Birlik halinize tekrar geri dönüyorsunuz, aslında hiç terketmemiştiniz birlik halinizi; sadece ayrılık illüzyonunda, perde sıkıca kapalıydı. Şimdi zaman, o zaman; mirasınızın şahaneliği tekrar parlamaya başladı, ve artık kim olduğunuzu yok sayamaz, inkar edemezsiniz. Düşük titreşimlere saplanarak kalmayı seçenlerin dersleri ve sınavları sertleşti ve hızlandı. Sizler büyük ölçüde titreşimlerinizi yükseltirken, sınav ve derslerinizin daha uysal ve nazik hale geldiğini deneyimleyeceksiniz, ama yine de deneyimleyeceksiniz. Kucaklayın onları Sevgililer, onlar sizin büyümenizdir. Bu dersler ve sınavlar sizi sevginin, neşenin, huzur ve uyumun titreşimlerine taşıyacak, ve sizler ruhsal yolunuza ve mirasınıza geri dönmenin neden bu kadar uzun sürdüğünü merak edeceksiniz.


Tam şu anda, tüm arzularınızı gerçekleştirmek için gerekli olan armağan ve yeteneklere sahipsiniz. Kutsal kalbinizin sessizliğinde meditasyon yapın. Armağanlarınız ve yetenekleriniz üzerine meditasyon yapın. Şimdiki yaşamınızda bir çok armağanı ve yeteneğinizi öne çıkardınız, adanmışlığınız ve gayretinizle, geçmiş yaşamlarınızdaki bir çok armağan ve yeteneğinizi de edinmeyi bildiniz. Bu armağan ve yetenekleri aktive edin, kullanın onları. Onlar sizin bilinçaltınızda saklanmaktalar, ve sizler tarafından öne çıkarılmayı ve kullanılmayı bekliyorlar. Geçmiş yaşamlarınızda üzerinde ustalaştığınız bir armağan, istemeyi bildiğinizde sizin için mevcuttur, lakin bilinçaltınıza sormalısınız, şimdiki yaşamınıza çekebilmek için Ben’im Varlığınızın yardımını istemelisiniz. Oradalar sevgililer, hiç şüpheniz olmasın.


Tüm nitekilere, becerilere, erdemlere, Tanrı’nın sonsuz kudretine sahipsiniz içinizde. Geçmişte özgürce kullandınız onları, eğer kendinizin ve bütünün hayrına tekrar kullanmak üzere niyetinizi ifade ederseniz, tekrar özgürce edinebilirsiniz armağanlarınızı. Bu armağan ve yetenekler, ilahi misyonunuzu öne çıkarmakta size yardım edecektir, sizi sevince boğacak, yüreğinizi cıvıl cıvıl yapacak misyonunuzu. Sorun kendinize meditasyon yaparken, “İlahi misyonum nedir? Beni bu kadar sevince boğacak, yerine getirirken kalbimi titretecek?” Yanıt içinizdedir, ve bir çoklarınız şaşıracaktır. Tanrı varlığınızdan yanıtı almaya açık olun, içsel bilgeliğinizden. Tanrı varlığınız sabırla, ilahi misyonunuzu aktive etmenizi bekliyor ne zamandır; dünya mirasınızı koruyan yap-bozdaki sizin özel parçanızı hareketlendirmek için… O, bu gezegende başka hiç kimsenin sahip olmadığı bir armağandır insanlığa ve dünyaya. Sizin armağanınız sizin için eşsizdir, dünyaya ve tüm yaşam formlarına sevgi ve sevinçle yardımcı olacak şekilde sunulmuş, yaşamın sizin yolunuzla ulaştığı bir başka mükemmel ilave, İlahi Tanrı kimliği, olanı daha da zenginleştirmek üzere öne çıkıyor artık. Bu en muhteşemidir Sevgililer. Sahiplenin onu, sizler bu yüzden buradasınız. Olanı tamamlamayı deneyimlemek için, fevkalade sevgiyi, sevinci, ilahi misyonunuzun ifadesi boyunca Tanrı kimliğiniz “ol”mayı deneyimlemek için…


Ufuklarınızı genişlettikçe, yeni armağanlar, yeni yetenekleri de ileri çıkarmanız mümkündür. Olacağınız ve sahip olacağınız hiç bir şeyde sınır yoktur. Mücadeleyi bırakın, kendinize koyduğunuz sınırlılığı bırakın, ve izin verin. İzin verin, size sunulan yeni olasılıkların da dahil olduğu yaradılışın tüm bereketi aksın üzerinize. Armağanlarınızı istemelisiniz, sonra uzaklaşın biraz, çalışın onlarla, birlik olun, sahip olun, ilahi misyonunuzu sevinçle yerine getirmek için öne çıkarken, sizin için hazır olan tüm bilgeliğe, bilişe, armağanlara ve yeteneklere sahip olduğunuzu bilin.


Şimdide olun Sevgililer. Yuvaya dönmek gibi bir eğilim var, sizler bir zamanlar bildiğiniz mükemmelliği özledikçe. Bu mükemmellik şimdi burada, ve her biriniz onu dünyaya demirleyecek, dünyada cenneti yaratacak, dünyaya tekrar o görkemli haline bürünmesi için yardım edecek olanlarsınız. Kim olduğunuzun derin bilişi içine girin, Bir olanın dinginliğinin içine girin. Siz olan azmin, cesaretin, kuvvetin, metanetin, bilgeliğin içine girin. Kendi genişlemenizi hissedin, içinizdeki Tanrı’nın genişliğini. Akışı hissedin, sizden önce ilerleyen içinizdeki Tanrı aklınızın sevgi ve sevinçle, huzur ve uyumla yayılımını, kendinizi bu denge ve uyuma getirerek hissedin. Kendinizi pranayla, adamantin partikülleriyle dolduracak derin nefesler alın, içinizde uyum ve dengeyi buldukça daha fazla öne çıkın. Prana varlığınızı yaşam gücü enerjisiyle doldurur, sizi mükemmel sağlık titreşimine geri döndürür ve kutsal kalbinizdeki sevgi ile merkezinizde kalmanıza yardımcı olur.


Titreşiminizi yükseltmek için attığınız her adım, günlük olarak merkezinizde kalmak, mucizeleri beklemek ve mümkün olanın en iyisine ulaşmakta yardım eder size.


Bir üstat, kendi ilahi misyonunu bilir, ve mümkün olan en mükemmel ifade, kararlılık, sevgi neşe ve tutkuyla onu öne çıkarır. Kim olduğunuzun büyüklüğüyle bir adım adın, ilahi misyonunuzu tamamlamak için atın adımınızı. Tüm yaradılışın hayrı için size artık hizmet etmeyeni serbest bırakın. Kendinizi düşük titreşimlerden temizleyecek, size ilahi misyonunuzu gerçekleştirmekte yardımcı olacak yüksek titreşimlere izin vereceksiniz, her biriniz kendiniz için dünyada cenneti yaratacak, ve en sonunda tüm yaşam formları için dünyada cenneti yaratacaksınız.


Ben sizinleyim. İlahi misyonunuzu, kalbinizin arzusunu icra etmenize yardımcı olmam için çağırın beni. Bilin ki seviliyorsunuz, ve bilin ki tüm yüksek alemlerdekiler de size yardımcı olmak için hazır, bekliyorlar.


Ben Başmelek Mikail’im, ve size bu gerçeği getiriyorum.


Çeviri: Güneş Kurtulan

Başmelek Mikail Şubat 2011 Mesajı - Armonik Hizalanma...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 01:09 06.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 12:10 24.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up