Paranormal Varlıklar

Başmeleklerle İletişim/ Metod 1 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Varlıklar>Başmeleklerle İletişim/ Metod 1
SiLence 17:01 03.02.17
Bir Başmeleği çağırmak için çeşitli yollar uygulayabilirsiniz. İlk yöntem aşamalı rahatlama tekniğidir.


METOD 1


Eğer bunu daha önce hiç denemediyseniz, vücudunuzdaki her hücrenin gevşeyip rahatladığı bu yöntemi çok yararlı bulacağınıza inanıyorum. Aslında bu tarz bir rahatlama geceleri uyuduğumuzda gerçekleşmelidir ama genellikle böyle olmaz. Eğer sabahları kalktığınızda birkaç saat daha uykuya ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız, bu uyumuş olmanıza rağmen vücudunuzda hala rahatlamamış, gergin bazı bölgeler olduğu anlamına gelir.

Bedeninizdeki her hücrenin doğru olarak çalışması ve rahatlayıp gevşeyebilmesi için adım adım ilerleyen rahatlama seanslarını düzenli olarak uygulamanız gerekecektir.

Biraz sonra vereceğimiz direktifleri bir teybe kaydetmeniz yararlı olabilir. Böylece daha sonra sadece gözlerinizi kapatıp dinlemeniz yeterli olacaktır.

Önce rahatsız edilmeyeceğinizden emin olarak işe başlayın. Bu da geçici olarak telefon bağlantısını kesmeniz anlamına gelecektir. Odanızın yeterince ılık olup olmadığını kontrol edin veya üzerinize bir battaniye alın. Rahat bir sandalyede oturarak veya uzanarak gevşemek için konsantre olun.


Şimdi kendi kullandığım metni veriyorum:


"Güzel, derin bir nefes al ve nefesini verirken yavaşça gözlerini kapat. Bu mükemmel rahatlama duygusunun bedenindeki her bölgeye, her alana yayılıp akıp gitmesine izin ver. Kayıp girdiğin bu huzur dolu dünyadan çıkmanı gerektirecek, canını sıkacak veya seni rahatsız edecek hiçbir şey yok. Aldığın her nefes seni daha çok rahatlatıp daha çok gevşemeni sağlıyor. Stres ve gerginliğin, kendini yumuşacık bezden bir bebek gibi gevşemiş hissedene kadar tamamen yok olup gittiğini hisset."

"Şimdi derin bir nefes daha al ve nefesini verirken başındaki ve yüzündeki her noktadan tüm gerginliğin çıkıp gidişini hisset. Bu şekilde rahatlamak harika bir duygudur."

"Bir başka derin nefes daha al ve nefesini verirken stres ve gerginliğin bu sefer boynundan da uzaklaşıp gittiğini hisset. Bu olağanüstü rahatlatıcı çok güzel bir duygu olacaktır."

"Derin bir nefes al ve bu sefer nefesini verirken tüm gerginliğin omuzlarından çıkışını hisset. O gerginliğin kollarını, ellerini hatta parmaklarını terk etmesine de izin ver."

"Şu andan itibaren aldığın her nefes; tüm stresin, gerilimin ve gerginliğin vücudundan tamamen çıkıp gitmesini sağlayacaktır."

"Göğsünü ve mideni de serbest bırak, kendini öyle rahat hissedeceksin ki; hareket etmek için içinde hiç istek kalmayacak. Sadece bu mükemmel ortamın verdiği huzuru hissetmek isteyeceksin ve o rahatlama vücudundan varlığının her noktasına doğru yayılacak."

"Şimdi bacaklarının gevşediğini hisset. Baldırlarındaki ve bacaklarındaki tüm kaslar yumuşayacak ve ayakların hatta ayak parmakların bile gittikçe gevşeyecek."

"Tümüyle rahatladığını hissediyorsun ama şimdi daha derinlere doğru inebilirsin. Bir enerji ışığının vücudunun sağ tarafından, başından başlayarak içine girdiğini ve aşağı doğru indiğini hisset. Gerginlik, stres veya kasılmaya rastladığı her yere odaklanarak burayı gevşeten, rahatlatan bir ışık. Bu enerji ışığının bedeninin her bölümünü tarayarak kontrol ettiğini ve oraları gevşeterek rahatlattığını hissediyorsun."

"Evet, şimdi bütünüyle rahatlamış durumdasın ve aldığın her nefes seni çok daha fazla gevşetiyor, kendini çok hafif, yumuşacık hissediyorsun. Şimdi duyacağın sözleri anlayacak ve içine sindirecek kadar algıların açık."

"Zihin gözün ile dünyadaki en güzel merdiveni hayal etmeye başla. Belki de geçmişte bir yerlerde bu merdiveni görme şansın olmuştu. Eğer öyleyse o zaman zihninde onu resimle. Eğer aklında özel bir merdiven yoksa, o zaman yapabileceğin en mükemmel merdiveni oluştur hayalinde."

"Şimdi elini üzerine koyduğun trabzanı düşün. Ayağının altınaki döşemeyi, halıyı veya ılık mermeri hisset. Eğer merdiven aşağı doğru iniyorsa veya üzerinde çeşitli oymalar varsa onları da görüyorsun. Şimdi merdivenin seni götüreceği o güzel odayı görmeye çalış. İşte o merdivenden inmeye hazırsın ve içinden bir heyecan dalgası geçiyor çünkü, Başmelek Mikail'i (veya kontakt kurmak istediğin Başmelek hangisi ise onu) görmek üzere olduğunu anladın."


"Merdivenden aşağı ilk adımı at, bunu yaptığında huzur ve rahatlama duygusunun iki kat arttığını hisset."


"Diğer adımını atarken rahatlayıp gevşemiş olduğunu tekrar hisset."

"Başmeleğinle buluşmak üzere merdivenden inerken kendini görüyorsun."

"Odaya vardın. Biraz durup etrafına bak. Şimdiye kadar gördüğün en muhteşem odadasın. Burada dolaşıp bu mükemmel yere alışmak isteyebilirsin. O rahat koltuklardan birine oturmayı dene, yumuşacık minderlerin içine nasıl da gömülüyorsun. Kumaşın ve renklerin güzelliğini fark ediyorsun."

"Kendini olağanüstü rahat hissediyorsun bu odada. Orada büyük bir kapı var. İşte o kapı da o güne kadar gördüğün en harika kapı. Kapının üzerine kazılmış bir isim var. Senin Başmeleğinin ismi. Oraya gidip kapıyı çalmaya karar veriyorsun ama tam sen bunu yapacak iken kapı yavaşça açılıyor ve Başmeleğin dışarı çıkıyor."

Başmeleği sizin için en mükemmel olan şekilde göreceksiniz. Birçok insan Meleklerini bir insan şeklinde değil de ışıldayan beyaz bir top şeklinde görürler. Bazıları ise etraflarını saran ışığın parlaklığından gerçekten de Meleklerinin şeklini bile seçemezler.

Onu ne şekilde gördüğünüz önemli değildir. Geçmiş yaşantınız ve yetişme tarzınızın da bunda etkili olduğunu ve aldığınız görüntünün size en uygun olan olduğunu unutmayın.

"Sana en uygun gelen şekilde Başmeleği selamla. Meleğin dost canlısı, samimi ve sıcak olduğunu göreceksin. Hoş bir sohbet ortamı yaşayacaksın, şimdi soru sorabilirsin."

"Kendini soru sorarken ve şimdi de cevapları duyarken görüyorsun. (Bekle.)"

"Ve şimdi Başmeleğin gitmeye hazır. Kendini ona teşekkür ederken ve odanın kapısının yine yavaşça kapandığını seyrederken izle."

"Yine o rahat koltukların birine otur ve bir iki dakika kendini akışa bırak. (Bekle.)"

"Evet şimdi günlük yaşama dönme zamanı geldi. 5'e kadar sayarken tamamen enerji dolmuş ve yenilenmiş olarak gözlerini açacaksın. Yaşanan her şeyi hatırlayacak ve artan bir güvenle normal dünyayla yüz yüze gelmeye hazır olacaksın."


"Bir... Enerji kazanıp harika hissediyorsun."

"İki... Kendin ve dünya ile barış içindesin."

"Üç... Tam anlamıyla yenilenip enerji doluyorsun."

"Dört... Özel yetenek ve güzelliklerini fark ediyorsun."

"Ve beş... Gözlerini açıyor ve kendini mükemmel hissediyorsun."


Ben böyle bir seansın ardından tüm içgörülerimi zihnimde henüz net ve açık iken yazmanın çok yararlı olduğuna inanıyorum. Bu seansları tekrar tekrar yaptıkça olayları hızlandırarak rahatlamaya başladığınız andan itibaren kendinizi merdivenin başında bulabildiğinizi göreceksiniz. Hatta çalışmalardan güzel sonuçlar elde ettikçe, sadece gözlerinizi kapatarak 5'ten 1'e kadar içinizden saymanız bile, birden o özel odaya girmeniz için yeterli olabilecektir. Bunu gerçekleştirmek için acele etmemelisiniz. Ben, birkaç saniye içinde o odada olabilmeme rağmen, oraya gelene kadar biraz zaman geçirmeyi tercih ediyorum çünkü bu beni gün boyunca yaşadıklarımdan uzaklaştırıyor.

Rehberleriniz ile İletişim...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 01:07 06.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 12:04 24.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
beyz 18:53 17.12.18
Çok sağolun kesinlikle deneyeceğim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 10:52 18.12.18
beyz Nickli Üyeden Alıntı:
Çok sağolun kesinlikle deneyeceğim
dikkatli ol mübarek başmelek yerine başcin gelmesin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
beyz 12:01 18.12.18