Paranormal Varlıklar

Başmelek Mikail’in Mavi Koruma Işını - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Paranormal Varlıklar>Başmelek Mikail’in Mavi Koruma Işını
SiLence 17:07 03.02.17
Başmelek Mikail Mavi Koruma Işını olan Birinci Işında hizmet eder.

Başmelek Mikail bize hem spiritüel hem de fiziksel koruma sağlar ve her zaman çağırılabilir. Mikail’in yardımına gereksiniminiz olduğunda, sadece çağırın, “Başmelek Mikail, lütfen bana yardım et. Şimdi korumana ve rehberliğine ihtiyacım var.” Mikail etrafınızda olduğu zaman elmas gibi küçük mavi parıltılar görürsünüz ve bu onun sizinle birlikte olduğunu gösterir.


Başmelek Mikail korktuğunuz zaman size cesaret verebilir ve koruma sağlayabilir ve yaşamınızda kayıp hissettiğinizde ve yönünüzü bulamadığınızda size rehberlik yapabilir. Tüm Melekler ve Başmelekler gibi, Mikail teklifsizdir (resmi değildir), basit bir yardım çağrısını yanıtlar.

Mikail’i yardım için çağırdığınız zaman, sizi hem Başmelek Mikail’in hem de Korumanın Mavi Işınının korumasında tutan, içinizde ve dışınızda mavi ışık ışınını gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu mavi ışığın başınızdan ayak parmaklarınıza kadar sizi çevrelediğini ve deneyimlemekte olabileceğiniz korkulardan ve saldırılardan özgürleştirdiğini hissedin ve görün.


Mavi Işının Taç Çakranıza ve aşağıya bedeninizdeki her çakraya aktığını hissedin ve ayaklarınızdan aşağıya dünyaya aksın. Mavi ışın bedeninizi terk ederken, korku ve saldırıya hassaslık hislerinin bedeninizi terk ettiğini hissedin ve bunun yerini Başmelek Mikail’in size sunduğu cesaret ve korumanın doldurduğunu hissedin.

Bu koruma ve cesareti sevgiyle kabul edin, sizi koruduğu için Başmelek Mikail’e kalpten teşekkür edin.

BAŞMELEK MİKAİL’İN KILICI


Başmelek Mikail bir kılıç taşır. Bu kılıç sizi yaşamınızda veya başkaları ile ilişkilerinizde geri tutan negatif bağları kesmek için size yardımcı olabilir.

Sık sık başka insanlar ile birlikte iken enerjimizin tükendiğini hissederiz. Başmelek Mikail’in kılıcının, sizi o insanların enerjilerine bağlayan kordonları kestiğini gözünüzde canlandırarak, enerjinizin tükenme hissini salıverirsiniz. Sadece sizden enerji çeken insanlara veya duruma sizden uzanan beyaz bir kordonu imgeleyin ve sonra Mikail’in kılıcının bu bağları kestiğini görün. Mikail sizinle birlikte iken, koruma ve sevgiyi hissedin, sizi Birinci Işının sıcak mavi ışığı ile koruyarak sarmalıyor.

Başmelek Mikail bir odadaki veya binadaki negatiflikleri temizlemeye yardımcı olabilir. Birinci Işının Mavi Işığı ile çevrelenmiş Mikail’i gözünüzde canlandırın ve mavi ışığın odaya yayıldığını hissedin.

Işığın negatiflikleri uzaklaştırdığını ve yerini korumanın aldığını görün. Negatifliğin son ipliği giderken, Mikail’in kılıcının onu kestiğini ve negatifliği Dünyaya salıverdiğini görün.

Başmelek Mikail her zaman çağrınızı işitir – korktuğunuz zaman veya korunmaya gereksiniminiz olduğu zaman, onun sizinle olmasını isteyin, sizi korkutabilecek herhangi bir durumdan koruması için yanınızda durmasını isteyin.


Tercume:Saffet Guler

Baş melek mikail enerjisini kullanma...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Drogo 01:02 06.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 12:41 16.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up