Paranormal Varlıklar

Meleklerle konuşmak - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Paranormal Varlıklar>Meleklerle konuşmak
SiLence 17:14 03.02.17
“Mucizeler yaratmak için sadece istemeye cesaret etmemiz gerekir. Etrafimizda meleklerin alaylari var – fiziksel ve Ilahi – , sadece yasamda istedigimiz seyleri yaratmamiza yardim etmek için bekliyorlar. Onlarin yardim etmesi için sadece tek bir kosul var…bunu istememiz gerekiyor”

Danielle Daoust

MELEKLERDEN NASIL YARDIM ISTERIZ ?


Küçük çocuklar oldugumuz zamanlardan beri melekler hakkinda isitiriz. Sonra büyürüz ve kendimizi umutsuzluk, karisiklik, zorluklar veya karar verme durumlarinda buluruz. Sonunda, eger sansli isek, spirtiüel bir çalisma yoluna gireriz ve belki de meleklerin var oldugu ve bize yardim etmek için burada bulunduklari kavramina yakin oluruz.

Böylece, bir dua okuruz, utangaç kesin olmayan hislerle, bir yanit bekleyerek. Bazen yanit gelir ve bazen emin degilizdir, ama egilim yakin zamanda sorumlulugun agirligini kendi omuzlarimizda hissetme ve bunu tek basina yapma yükünü tasima seklinde olur.


Bu mesajin amaci BUNU YALNIZ YAPMAK ZORUNDA OLMADIGINIZDIR! Evren insanlarin ve meleklerin birlikte çalismasi için dizayn edilmistir. Amaç Spiritüel Mükemmelligin görkeminin ve ihtisaminin resmedilmesidir.


Melekler insanlardan farklidir, onlar kendi özgür iradelerine ilgi duymazlar. Onlarin iradeleri saglam olarak ve daimi olarak Ilahi Irade ile uyumludur. Onlarin amaçlari spiritüel olgunluga ve mükemmelige giden yollarini bulma ve Cenneti Dünyada tezahür ettirmede yardim etmektir. Bu orijinal mavikopyadir ve tamamlanma için zaman gelmektedir.


Herbirimizin meleklerle ilgili kavramlari gözden geçirmemiz ve daha yakindan bakmamiz büyük önem tasir. Meleklerle yillar süren çalismalar sonucunda, kocam Michael ve ben bazi prensipler kesfettik.


Bunlar ;

Kendi – açiklama: Bu, onlarla ilgili nasil hissettigimin dürüst bir degerlendirmesini ve olaylarin ve durumlarin incelenmesini gerektirir. Bu, onlarla ilgili nasil “hissetmem gerektigi” anlamina gelmez veya diger insanlarin onlarla ilgili nasil hissettigi, en içerdeki çocuksu benligimde nasil dürüst olarak derinden hissettigim anlamina gelir. Melekler, durumu gerçek nese getirecek bir sekilde düzeltmek için uygun planlar yapmak için bu duygusal bilgiyi isterler.


Daima su sözleri hatirlarim : “ Küçük çocuklar gibi olmadikça, cennetin kralligina giremezsiniz”


“Onlari çagirma” eylemi veya davet etme. Melekler zeki varliklardir ve Ilahi Takdire hizmette dürekli mesguldürler. Çogu insan meleklerin onlarin yoluna yönlendirilen herhangi bir düsünceyi az yukarida bekledigini düsünür ve sonra buna yanit verdiklerini düsünür. Bu bazen gerçeklesebilir, ancak çogunlukla ciddi durumlari düzeltmek için gerekli melek türü etrafta durup beklemez, onlar çok mesguldür ve çagirilmalari gerekir.

Genellikle esim ve ben birlikte dua ederiz ve meleklerin dikkatlerini kendi boyutlarindan bizimkine çevirmelerinin 90 saniye sürebildigini kesfettik. Onlari bize güçlü bir sifaci tarafindan ögretilen kadim ve etkili bir yola göre çagiriyoruz. Gözlerimizi kapatiyoruz, konsantre oluyoruz ve ya yüksek sesle ya da sessizce imgelememizde onlarla konusuyoruz. Tipik olarak sunlari söylüyoruz :


“Evrensel Bilinçliligi simdi bizim farkindaligimizda olmasi için çagiriyoruz. Ilahi sevginin yasayan alevini auralarimizda yanmasi için davet ediyoruz ve Sevginin, Bilgeligin ve Gücün Kudretli Meleklerinin bize simdi gelmesini istiyoruz.”

Meleklerin geldigini ve dinledigini hissetmemizi saglayan ince bir degisim gerçeklesene kadar bekliyoruz. Sonra devam ediyoruz :


“……………için yardiminizi istiyoruz” [problemi ve durumu belirtin ve ONUNLA ILGILI HISLERINIZI BELIRTIN!]. Örnegin, su sekilde olabilir :

“Mali durumumuzla basa çikmaya çabalayarak gece gündüz çalismaktan yorulduk. Her zaman bununla ilgili üzüntülüyüz, ne kadar çok çabalarsak çabalayalim, asla yeterli olana sahip olmadigimiz görünüyor. Eger bu miktari yakalamissak, ya araba bozuluyor veya vergiler geliyor ya da evi tamir etmek gerekiyor. Acil durumlar olmadiginda bile, zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak her zaman çalismaktan çok tükendik, spiritüel yolumuzda olmaya yetecek enerjimiz yok. Bu yillardir devam ediyor.Tüm hayatimiz önümüzden geçiyor ve aydinlanma için susuzlugumuz giderilmiyor veya dünyayi daha iyi bir yer yapmak için hizmet için arzumuz bir yere ulastirmiyor.

“Mali yardim istiyoruz. Bunu nasil yapacaginizi bilmiyoruz, ama hepinizin güçlü oldugunu ve sizinle her seyin mümkün oldugunu biliyoruz. Bize berrak rehberlik, tanima ve güç vermenizi istiyoruz, böylece getirdiginiz seyi karistirmayalim.”


“Bu durumu ilgili herkesin hayrina olacak bir sekilde çözmenizi istiyoruz ve onu zamaninda yapmanizi istiyoruz. Gelismesinin otuz yil alacagi bir sey istemiyoruz, mümkün oldugunca çabuk rahatlama istiyoruz, böylece yasamlarimizi iyilestirmeye ve aydinlanmaya ulasmaya ve hizmet etmeye daha çok enerji ve zaman verebiliriz.”

Bu noktada bir ara veririz ve hislerimizi kontrol ederiz. Bir süre sonra sunu ekleriz :

“Bize simdiye kadar verdiginiz her sey için tesekkür ederiz. Sagligimizi, evimizi, iliskilerimi takdir ediyorum. Çogu kisim için OK, ama eger çalisacaksak, iyileseceksek, meditasyon yapacaksak ve melek olmanin nesesini deneyimleyeceksek gerçek ve pratik bir seviyede mali durumumuzda gerçekten yardima gereksinimimiz var.

“Ilerideki yardiminiz için tesekkür ederiz, çünkü daha yüksek bir seviyede bunu önceden isittiginizi ve duamizi yanitladiginizi biliyoruz. Yaptiginiz plani, dikkatimiz dagilarak veya zihnimiz kapali olarak veya baska seylerle mesgul olarak karistirmamamiz için bize berrak bir sekilde rehberlik etmenizi istiyoruz. Sizi seviyoruz ve simdiye kadar olandan daha çok yardiminiza gereksinim duyuyoruz. Sizinle sürekli bir temelde yakin iliski istiyoruz ve dünyayi daha iyi bir yer yapmak için dünyaya isik olmayi istiyoruz. Bu yapildigi için tesekkür ederiz. Amin.”


Sonra sessizlesiriz ve tesekkür etme üzerine meditasyon yapariz. Bu gerçekten olaganüstü bir histir.

Bazen, eger çok yogun duygular içindeysek, aglariz veya hatta hayal kirikligimizi, umutsuzlugumuzu veya kizginligimizi ifade ederiz. Kendimize ve birbimize karsi ve meleklere karsi ne kadar çok dürüst olursak, özellikle duygularla ilgili olarak, daha iyi hissettigimizi ve dualarin daha mucizevi sekilde yanitlandigini ögrendik.


Bir baska önemli not : Bazen bu islemi birkaç gün tekrarlamak zorundayiz…. her seferinde duygularimizla ve problemlerimizle ilgili daha dürüst oluruz. Çogunlukla durumda gerçekten önemli bir degisim almak için meleklerle üçten fazla “toplanti” yapmak gerekmez.


Bu basit yolu baskalari ile paylastim, onlar için de iyi çalisiyor. Anahtar, özellikle duygular ile ilgili kendine dürüst olmak, meleklere karsi dürüst olmak. Basitçe onlari çagirin ve onlarla konusun, bir komsunuzla konusur gibi.

Cynthia Rose

Meleklerle yardımlaşanlar..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Drogo 01:05 06.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 12:05 06.06.17
İstifade edelim teşekkür
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ilena34 01:17 18.06.17
Acemi1 04:16 27.01.18
Eylül 21:51 09.02.18
MahmudEfendi 22:25 09.02.18
Labezerin 09:09 10.02.18
BEHRAM 10:29 10.02.18
samet kahraman 19:24 15.06.19
gerçekten beğendim teşekkürler güzel bir paylaşım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2