Paranormal Yetenekler

Demon Çağırma - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Yetenekler>Demon Çağırma
SiLence 16:45 31.01.17
demon iletişimi insanların eski astral varklıklarla konuşmasından ibarettir. Bu varlıkların çoğu eski Sümer tanrıları ve bır kısmıda eskı mısır tanrıları olarak bilinen oluşumlardır. Henüz bilinmeyen ve ortaya çıkmamış demonlarda yok değildir. Neyse nasıl yapıldığını anlatayım :

2 şekilde yapabilirsiniz :

1)eğer alın çakranız açıksa yarı meditatif bir pozisyonda iken iletişim mümkündür. Metitasyon pozisyonuna geçin , daha sonra iletişim kurmak istediğiniz varlıgın sigil ini imaje edin . yaksalık olarak 15 – 20 dk. Sonra size yanıt verecektir. İlk olarak kendinizi tanıtın ve onun ne olduğunu sorun. Daha sonrası ıse size kalmıştır. Ne sormak isterseniz sorabilirsiniz. Cok eski varlıklar olduğu için bilgedirler, bu yüzden çoğunlukla doğru yanıtları bulabilirsiniz.

2) alın çakranız açık değilse olabildiğiniz kadar rahat bir pozisyon alın . bir demon sigilinide imaje edin. daha sonra zihninizi susturun . bunu aklınızda bir kara delik varmiş gibi hayal ederek yapabilirsiniz. Bırakın tüm düşünceler oraya aksın ve kaybolsun. Bu işlem tekamülü olarak trans kelimesini kullanabiliriz. Artık trans a geçtiğinize göre yapmanız gereken tek şey gelecek olan varlığı kabul etmektir. Kabulden kastım bilicinizin yerini doldurması yada daha basit bir tabirle sizin bedeninize girmesidir. Yalnız budurumun tehlıkeleri çok büyüktür. Eğer varlık bilincinizin açılmasına izin vermezse kontrolü altına girersiniz. Bu nedenle pek tavsiye etmediğim bir yöntemdir. Ancak bu güvenilebilir varlıklar bulamayacağınız anlamına gelmez . bilinç kapalı olacağından soru sorma imkanınız yoktur ancak soruları onceden hazırlarsanız bilinç altınız soruları sorar. Cevaplar alırsınız ancak transtan çıktığınızda hatırlayamazsınız. Bu yüzden bir ses kayıt cihazı kullanmalısınız. Trans a girmeden önce kaydı baslatırsanız , trans çıkısnda bu kaydı dınlersınız. Son bir tavsiye ; kas tutulmaları çok fazla oluyor ayrıca yanınızda su bulundurmanız cok faydalı olur.

not : demonlar kimlerle iletişime geçecekelrine kendileri kara verir başarısızlık sizden kaynaklanmıyor olabilir çünkü her çağırıldıklarında yanıt vermeyebilirler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 14:53 20.03.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 09:29 24.03.17
Tuana 14:01 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
acar 14:09 24.04.17
yuregınıze emegınıze saglık allah razı olsun sılence kardesım
saygılarımla

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 10:13 25.05.17
Bu güzel Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Karakancolos 11:25 25.05.17
Demonlarla ilgilenmek çok riskli diye ibliyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:55 08.06.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi