Paranormal Yetenekler

Demonlar Hakkında - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Yetenekler>Demonlar Hakkında
SiLence 18:13 31.01.17
***Şimdilerde Yüksek Rahipler ve Rahibeler Demonlar ile enerji çalışmaları yapmaktadır. Onlar canavar DEĞİLLERDİR. Birçoğu iyi bilinen MISIR tanrılarıdır. Yüzyıllar boyunca düşman tanrı adları ile, çember korumasıyla çağrılarak ruhani olarak rahatsız edildiler. Canavar gibi görünmelerinin nedeni budur. Demonlar, üç din öncesinin GERÇEK TANRILARIdır.

- Yüksek Rahip Maxine Dietrich, Mayıs, 2003DEMONLAR KÖTÜ DEĞİLDİR! Üç dindeki iyi/kötü ayrımından dolayı insanların kafası karışmaktadır.Bireyin Şeytan’ın Demonlarından korkmasına gerek yoktur. Saygıyla karşılandıklarında onlar harikadır. En önemli görevleri insanları eğitmektir. İntikam ve düşmanların cezalandırılması ise yer yer gereklidir çünkü doğrulama olmadan onlar rahatsız edici tavırlarına devam ederler. Demonlar ile dost olduğumuzda bize zarar verenlerden intikam alırlar ve hatta arkamızı kollarlar.Demonların çoğu etik öğretiler konusunda uzmandır. Demonların kötü olmadığına bir kanıttır bu. Onur ve doğruluk Şeytan için çok önemlidir. Şeytan sorumluluk sahibi olamayan korkak bireylere nefretlere baker. Şeytan güç ve adaleti temsil eder.Demonlar, binlerce yıl once Dünya’ya gelen kadim dünya dışı canlılar yani Nefilimlerdir, (Gerçek Tanrılar). Entellektüel, fiziksel ve ruhsal anlamda oldukça gelişmişlerdir. Birçoğu insan eş/koca alarak bazı Tanrılar tarafından lanetlenmiştir. İnsanlar köle olmak için, madencilik işi bitince de yokedilmek için yaratılmışlardır. Demonlar insanlarla dost olmuş, kendileri gibi Tanrı olmamızı istemişlerdir, aynı Şeytan’ın insanlara Tanrısal bilgi ve güç vermek istemesi gibi. Bunun için cezalandırılmış ve lanetlenmişlerdir.Demonlar oldukça insan canlısıdır. Yüksek Rahibe Maxine Dietrich onlarla çalışma ve onlardan öğrenme ayrıcalığına sahip olanlardan biridir. Brçok Demon ile gerçek dostluk ilişkisi kurmuş, Demon öğretmenlerinden çok şey öğrenmiştir. Üç dine inananlar tarafından kadim kütüphaneler yok edildiği için birçok bilgi sonsuza dek kaybolmuştur. Demonlar birçok kez bizi kendimiz olmamız konusunda destekler. Şeytan, Al-Cilva’da “Bir kitabı olmayan dine öncülük ediyorum.” demiştir.Popüler grimoriler ve kitapçılarda bulunan ökültizm kitapları baş sorun kaynağıdır. Grimoriler Hıristiyanlar tarafından yazılmıştır. Demonlar kabalacıların dediği gibi “boş kabuklar” değillerdir. Onlar “qlippoth." değildir. Çalıştığımız Demonlar oldukça güçlüdür, pozitif enerji yayarlar ve çok çok canlıdırlar. Üzerlerinde enerji çalıştığımız için daha da güçlenmişlerdir. Çoğu şimdi parlak auralara sahiptir.Asıl boş kabuklar üç din liderleri ve onlara inananlardır. Üç din, din uğruna dünya zevklerinden vazgeçme, kendini reddetme, anti-yaşam düşüncelerini savunur.Aşağı Demonlar vardır. Onların kırmızı gözleri ve kanatları vardır. Koruma, düşman ruhlarını defetme gibi görevleri dışında Demonlara yardımcı olurlar.Demonları summon ettiğimizde, çoğu zaman astral seyahat yaparak bize kendilerini gösterirler. Normalde, telepatik olarak bizimle konuşurlar.Kaynak: JoyofSatan.com

Demonlar, Nefilimlerdir. Nefilimler, insan irki Dünya üzerinde yaratilmadan onceden beri varliklarini sürdürmektedirler. İnsanoğlunu korumak ve yardimci olmakla görevlendirildiler.Yeni Tanrilar tarafindan lanetlenmişlerdir. İrtibata geçilenlerin çoğu da Eski Tanrılardır. Yapilan inisiyelerde yardimci olanlar Goetia Demonlar, Koruyucu olanlar ise Guardian Demonlardir. Kendilerine özgü dilleri Enochian'dır. Genelde inisiyelerde yada inisiye sonlarinda onlara Enochian Keys den bazi bölümler okunur.DEMON”LAR HAKKINDA SIKLIKLA SORULAN SORULAR :* Demon çağırma ritüelini gerçekleştirdim fakat Demon gelmedi :

Birçok çağırma girişiminden sonra Demon’unu görebilen ve bundan sonra tüm çağırma ritüellerinin yolunda gittiğini söyleyen birçok insandan e-posta aldım. Bunun sebebi çağıran kişinin bu konuda tecrübesiz ve yeni olması veya Demon’un varlığını hissedecek kadar psişik anlamda açık olmamasıdır. Kararlılık ve sabır, sonuçları olumlu etkiler. Enki, sabrı olanlar üzerinde hep kararlıdır.* Demon’umun onu çağırdığımı duyup duymadığını nereden bileceğim? :

Yine bu da, yeni başlamayla alakalı bir durumdur. Mum alevinde veya tütsü dumanındaki titreşimler gibi gizli değişimler arayın. Ve bazen psişik olarak yeterince açıksanız, Demon’un size fiziksel olarak dokunduğunu bile hissedebilirsiniz. Demon’lar genellikle bize gelmek için rüyada olmamızı beklerler. Demon’un enerjisiyle cisimler hareket edebilir, kapılar açılıp kapanabilir ve hiçbir sebep yokken hava akımları meydana gelebilir vs. Sadece açık ve bazı şeylerin farkında olun. Tesadüfler arayın.* Doğru renkte mum bulamazsam ne olur? :

Aradığınız renkteki muma en yakın rengi bulabilmek için elinizden geleni yapın. Hıristiyan kontrolü ve baskısı yüzünden, siyah ve satanik ritüellerde kullanılan diğer renklerdeki mumları satan yerler çok azalmıştır. İsteğiniz, kalbinizdekiler ve kafanızdakiler mumun renginden daha önemlidir.* Demon’lar sadece geceleri mi çağırılır? :

İlk çağırma ritüelini gece yapmanız uygun olur. Gece vakti, genellikle sessizliğe ve psişik çalışmalara vesile olan zaman dilimidir. Beynin sağ (psişik) lobu, karanlıkta bulunulan sürede yapısal olarak daha aktiftir. Bir kere bir Demon’la iletişim sağlayabildiyseniz, - Demon aksini istemediği sürece – onu, telepatik olarak yalnız başınıza konsantre olduğunuz her an çağırabilirsiniz. O size haber verecektir. Eğer Demon meşgulse, – ki genelde böyle olur – sizi genellikle bir gün içinde daha sonra kabul eder.* Bir Demon’u çağırırken her seferinde tam bir ritüel mi yapmalıyım? :

Hayır. Bir kere tam iletişim kurulduğunda, -gerçekten saygılı olunur ve talepkar davranılmazsa,- Sigil’i ile birlikte veya değil, sadece Demon’a konsantre olmak ve telepatik olarak onunla bağlantıya geçmek onun herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda görünmesi için yeterlidir. Bazen bir Demon, eğer bir sebebi varsa görünmez ama daha sonra tekrar gelir. *** Yeni bir Demon çağırılacaksa, mutlaka tam bir ritüel yapılmalıdır.* Bir Demon çağırıldıktan ve yakın iletişim kurulduktan sonra, çınlama / aşırı derecede güçlü vs. hissediyorum :

Demon’lar, biz insanların sahip olduğundan çok daha fazla miktarda biyoenerjiye sahiptirler. Çoğu zaman yakın iletişim, ritüel sonrasında da hissedilen biyoenerji yoğunluğuyla sonuçlanır. Bizim fiziksel yapımız buna alışkın olmadığı için, artmış bir enerji düzeyi, - bazen de Demon ayrıldıktan sonra kısa bir süreliğine fiziksel rahatsızlık – hissedebiliriz. Fakat kendi biyoenerjimizi oluşturduğumuz zaman, kendimizi tedirgin hissetmeden Demonlarla çok daha kuvvetli ve yakın iletişim kurma yetisine sahip oluruz.Bazı kaynaklarda “Demon summon’lama” şeklinde de geçen Demon çağırma ritüeline ilişkin söylenmesi gereken çok şey vardır. Öncelikle, inisiye olmadan yani adanmadan kesinlikle Demon çağırmayın. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlar doğabilir. Bu “istenmeyen sonuçlar listesi” sınırsızdır, o yüzden “ne gibi sonuçlar¿” diye sormayın. Ayrıca, bu ritüelin üç kitapta bahsi geçen ve “cin” adı verilen yaratıkları çağırmakla hiçbir alakası olmadığını da belirtmeden geçemeyeceğim. ( Bunu, bana bu konuda gelen sorular sebebiyetiyle belirtme gereği duydum. )

Ek olarak, inisiyasyon ritüeli ile Demon çağırma ritüeli arasında belirli ölçüde bir zaman dilimi olmalı ve bu zaman dilimini psişik anlamda kendinizi geliştirmek için kullanmalısınız. “Heyecan olsun, vakit dolsun, herkesin bi Demon’u var, benim niye olmasın¿” mantığıyla bu işe aceleyle girişenlerin büyük bedeller ödediklerine tanık oldum. Çünkü Demon çağırma ritüeli umduğunuz gibi gitmez de Demon’unuz sizi kabul etmezse, bu durum yine hiç hoş bir etki bırakmaz. Dolayısıyla, bir Demon’la yakın iletişime geçmeden önce, bunu kaldırabilecek ve istenmeyen durumların üstesinden gelebilecek güce ve altyapıya sahip olmak gerekir. Demon çağırma ritüeli yapılması zorunlu olan bir eylem değil, istek ve tercih meselesidir. Bu yüzden buradaki ilk amaç, onun varlığını hissetmek ve onunla bir bağ kurmanın vereceği manevi hazzı yaşamaktır. Demon’unuzu kendi kişisel çıkarlarınız için kullanmayı denemeyin bile. Çünkü ne olursa olsun, sizin çağıracağınız varlık düşmüş bir Tanrı’dır. Ona emirler vermeye çalışmak, saygısız hareketlerde bulunmak ve kişisel çıkar elde etme amaçlı kullanmaya çalışmak sizin zararlı çıkmanıza sebep olabilir.Bir de şu sıralar, her inisiye olan satanistin “Senin Demon’un ne¿ Baaaakk, benimki …” dediğine şahit oluyorum. Şunu belirtmek zorundayım ki, Demon’larla iletişim kurabilmek ve bunun bilincine varmak çok zorlu, aynı zamanda da emek ve sabır gerektiren bir süreçtir. Her inisiye olan kişi Demon’larla iletişim kurma yetisine sahip değildir!! Etrafımda “Benim de Demon’um var” diyen çoğu kişinin yalanlarını da Demon’uyla gerçekten iletişim kurarak yakalayan bir arkadaşım vardı ((( : Gerçek anlamda bir Demon’la sıkı bir iletişim kurabilen çoooook az kişi tanıyorum fakat nedendir bilinmez (!) inisiye olduğunu iddia eden bir grup insan “Ayy geçen gün Demon’umla bi muhabbet ettim ki sorma” şeklinde konuşarak insanlar üzerinde otorite kurmaya çalışma eğilimindedir. Ne yazık ki, bu insanlar zaten satanizmin anlamını bilmeyen bir grup bunalımlı ve zayıf karakterli fantastik dünya kahramanlarıdır, çünkü satanizm öncelikle mümkün olduğunca gereksiz egodan kurtulmayı gerektirir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 14:44 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:55 08.06.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up